Podpisy výzvy Zachraňme naši republiku


úvodní signatáři

Mgr. Stanislav Novotný,   Asociace nezávislých médií
Ladislav Jakl,   pracovník Institutu Václava Klause
Mgr. Jiří Kobza,   poslanec SPD
Zuzana Majerová,   předsedkyně Trikolory
Václav Hrabák,   publicista
Petr Hájek,   šéfredaktor Protiproudu
Mgr. Petr Bahník,   předseda Akce D.O.S.T.
genmjr. v. v. Ing. Hynek Blaško,   europoslanec
Mgr. Michal Semín,   publicista
doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D.,   ústavní právník
JUDr. Daniela Kovářová,   bývalá ministryně spravedlnosti
Ing. Bc. Ivan Noveský,   energetik
Mgr. Josef Dobeš,   bývalý ministr školství
Ing. Jan Skalický,   manažer, hnutí Kudy z krize
prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc.,   biochemik
Mgr. Petr Štěpánek,   hudebník a spisovatel , 1. místopředseda Trikolory
MUDr. Soňa Peková, Ph.D.,   mikrobioložka
MUDr. Marek Obrtel,   ppl. v záloze, šéf domobrany
PhDr. Jiří Hejlek,   filosof
Mgr. Josef Nerušil,   předseda SPD Praha
Jakub Olbert,   předseda hnutí PES
Lic. Daniel Solis, LL.M,   politolog
Ivo Osovský,   občanský aktivista
Antonín Baudyš,   Spojenectví Říp
PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.,   předsedkyně Aliance národních sil
František Červenka,   publicista
Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová,   farmaceutka, Švýcarská demokracie
Michal Oliva,   Aliance kulatého stolu
Ing. Tomáš Doležal,   ekonom, politický analytik
RNDr. Otto Jarolímek, CSc.,   podnikatel a vysokoškolský pedagog
Jiří Fuchs,   filosof
Dušica Zimová,   publicistka a moderátorka
Josef Nos,   písničkář
PhDr. Radomír Malý,   historik
Mgr. Igor Volný,   právník
Michal Gulyáš,   herec
Rostislav Kubíček,   hnutí Občan v odporu
Tomáš Čada,   Spojenectví Říp





signatáři

jméno, příjmení, titul město
Marek Vlach, Praha
Jaroslava Richterová, Mgr. Praha
Jana Vondráková, Vlašim
Ivo Vondrák, Vlašiim
Miroslava Kombrzová, Město Touškov
Martina Jaborníková , Brno
Milan Třasoň , Tovačov
Veronika Vlachova, Brno
Marie Tvrdíková, PaedDr. Pyšely
Jan Betko, Třeboň
Lenka Halbychová, Mgr. Jablonec nad Nisou
Hana Ledvinková, Havlíčkův Brod
Vlasta Ledvinková, Havlíčkův Brod
Tomáš Čada , Kralupy nad Vltavou
Jaroslav Šimon, Havlíčkův Brod
Bohuslav Maceska, ing Svetice
Jan Dlouhý, Ing. Zemětice
Jan Betko, Praha 6
Martin Bobek , Choteč
Karel Zazvonil, Holubice
Ales Lunak, Praha 10
Jiří Dvořák, Praha
Šárka Macáková , Ostrov
Tereza Brudíková , Ing. Brno
Roman Šťovíček, Ing. Praha
Gabriela Regína Staňková, Kozlovice
Andrea Hříbalová, Mgr Bílina
Aleš Chalupa, Ing Lažánky
David Lipold , Bruntál
Dáša Glozová, Bořetice
Zina Pospíšilová, Kroměříž
Alena Řičánková, Ing Sušice
Blahomír Skoupý , Ing. Tišnov
Beatrice Žítková, Varnsdorf
Věra Virtová, Petrovice
Robert Ivanič, Varnsdorf
Luis Pinto, Ing. Český Brod
Hana Zugarová, Praha 7
Věra Miadiková, Bc. Praha
Věra Zemanová, MUDr Brno
Věra Cizkovska , Praha
Petra Fousková, Praha 12
Jana Pernická, Mgr. Krnov
Josef Geizer , Ing. Zbuzany
Hana Pekhartova , Praha
Magda Langhansova, Jičín
Jana Vodickova, Mokrouše
Tomáš Tauerů, Třebíč
Věra Bílková, Vysoké Mýto-město
Eva Piškulova, Neratovice
Ivo Přichystal, Ing. Brno
Eliška Přichystalová, Brno
Kateřina Maderová , Olomouc
Lenka Chovancová, Šumperk
Anna Bednářová, Brno
Aleš Bystrianský, Mgr. Opava
Jan Majer, Bukovany
Jana Drobná , Liberec
Jakub Němec , Praha
Miroslav Frank, Přerov
Jiří Sudík , Ing Klatovy
David Lavička, Zlín
Jiří Vepřek, Uničov
Bohumila Michálková , Lednice
Kateřina Šteklová, Mgr.Bc. Karlovy Vary
Svatopluk Krejčí, Trboušany
Martin Bečán, Ing Praha 4
Věra V8 Georgieva, Mgr. Vyškov
Denisa Dušáková, Svatava
Michaela Földeši, Tetčice
Milena Valentová, Ing. Tišnov
Čestmír Koktánek, Olomouc
Andrea Hrobařová , Kostelec nad Orlicí
Markéta Šarköziova, Albrechtice
Martin Finsterle, Kostelec nad Orlicí
Radek Hemala, Ing. Žatčany
Simona Hemalová, Žatčany
Štěpán Štěrba, Štěrba Třesovice
Anna Bratova, DiS. Lázně Bělohrad
Růžena Pavlíková , Uherské Hradiště
Helena Havelka Baronová , Přemyslovice
Petr Lisý, Český Těšín
Martin Kaša, Kaša Božičany
Jiří Fiřt , Tršice
Michal Kux, Štěpánov
Dan Štěpánek, Ing. Praha
Zuzana Marádová, Praha
Petr Zelenay, Zelenay Bor
Iva Baranakova, Plzeň
Miroslav Novotný, Ostrava
Jindrich Doležálek, Usti Nad Labem 11
Radka Němcová, Němcová Zaječov
Jiří Krchov, Ing. Ústí nad labem
Jiří Mazal, Koštálov
Bronislava Klimentová, Veselíčko u Lipníka nad Bečvou
Antonín Citron, Děčín
Petr Polák, Chomutov
Lucie Fleglová , Červený Kostelec
Jaromír Flegl, Červený Kostelec
Václav Beneš, Benátky nad Jizerou
Lenka Jindrová, Dis Malšice
Růžena Duchková, Česká Kamenice
Eva Golianová , Olomouc
Lucie Kyselová, Bc. Pardubice
Petr Smetánka, Ing. Praha
Oleg Zaičenko, Mgr. Praha
Silvie Nevřelová , Hostinné
Helena Smetanova, Kostomlaty nad Labem
Lenka Smičková, DiS. Olomouc
Zdeněk Javorek, Ralsko
Jozef Blahuš, Frýdek-Místek
s Franta, Teplice
Pavlína Ptáková , Bílý Újezd
Miroslav Dočekal, Nížkov
Radek Radoš, Teplice
Pavel Ryšlink, Olomouc
Petr Huňáček, DiS. Pardubice
Jiří Fuchs, Kostelec nad Labem
Šárka Kutálková, MUDr. Brno
Monika Pelantová, Praha 10
Pavel Špeta, Ing. Praha
Jiří Hrdý , JUDr. Ostresany
Jiří Janeček, Praha
Dana Šimánková, Majitelka firmy Znojmo
Jaroslav Šimánek, Majitel firmy Znojmo
Lubomír Unzeitig, Lukavice
Zdeněk Zeithaml, Ing. Chrudim
Josef Kořínek, Kořínek Čachnov
Viktor PILER, Ing. Sklené nad Oslavou 91
Marie Čapkova, Ing. Jenikovice
Petra Jackelova, Herálec u Havlíčkova Brodu
Helena Mercová, Neratovice
Jaroslava Broďáková , Opava
Eva Mojžíšková, Praha
Tamara Cavallarová, Praha
Jiří Sokola Sokola, Jablonec Nad Nisou
Jana Kovářová , Mgr. Svatobořice-Mistřín
Tomáš Voborník , Kostelecké Horky
Zdeněk Kadlec, Brno
Jana Mensikova, Praha
Zdeněk Hrabec, STAŘÍČ
Zdeněk Hrabec, STAŘÍČ
Milena Fabešová, Dačice
Jan Dolejš, Zdemyslice
Jana Korcová Korcová, Bílina
Lucie Kalendová, Mgr Praha
Iveta Cimrmanová, Mgr. Brno
Jaroslava Čiháková, Praha
Marcela Kampfová, Zlín
Miroslav Uher, Starovice
Ivana Růžičková, Ing Ostrava
Radek Kupsa, Ing. Brno
Pavel Bernasek, Praha 5
Petr Škach, Česká Lípa
Martin Němec, Plzeň
Hana Novotná Novotná, Hradec Králové
Pavel Schnorrer, Kraslice
Kamila Černá, Mgr. DiS. Holýšov
Pavel Kocum, Klatovy
Jan Janský , Ing., CSc. Liberec
Antonín Dvořák , Praha
Renata Vaicová, Proboštov
Tomáš Sklenička, Praha
Pavel Kunert, Zábřeh
LEOŠ KONEČNÝ, RUDICE
Rostislav Bednář, Frýdek Místek
Jiří pancíř, Doc., Ing., CSc. Praha 5
Ivana Haslingerová, RNDr., CSc. Praha 5
Lenka Živná, Němčice u Boskovic
Martin Brychta, Nové Hrady
Roman Gajdzica, Frýdek-Místek
Pavla Chmelíková, Plzeň
Pavla Sahulkováu, Dis. Čáslav
Filip Sahulka, Čáslav
Ludmila Homoláčová, Karlovy Vary
Petr Hermann, Ing. Šumperk
Miloš Novák, ing. Praha
Jitka Kovářová, Ing. Srch
Roman Vaníček, Praha 6
Miloslava Duzbabkova, MS Rychnov nad Kneznou
Marie Šťastná, Dřevčice
Petr Hrnčíř, Hořepník
Dalimil Zrzavý, Ing. Frýdek-Místek
Ludmila Knopová, Ostrava
Jindřich Sobotka, Říčany
Jana Kubíková, Velké Bílovice
Iveta Šebestová, Ing. Nymburk
Ivana Skalová, Mgr. Kaznějov
Robert Koch, Klecany
Martin Putzer, Dolní Dvořiště
Jana Rákosová Rákosová, Kladno
Andrea Pohanková, MUDr. Obora u Kaznějova
Aleš Jirout, Hradec Králové
Marie Hruštincová, Sokolov
Mirko Pokorný, Ing. Praha 10
Pavel Pojar, Polička
Josef Sláma, Praha
Filip Doucha, Praha 4 - Chodov
František Válek, Odry
Radovan Vidmoch, Ostrava
Čeněk Pivoňka, Lipová lázně
Maria Vaňková, Roudnice nad Labem
Martin Pamánek , Korouhev
Marie Vedralová, Mladá Vožice
Milan Marhoun, Lhoty u Potštejna
Helena Boudná, Vyškov
Petr Klvač, Vyškov
Jan Crha, Ostrava
Hana Šedová, Olomouc
Jan Wojnar, ing. Bohumín
Dušan Hovanec , Ing Nový Malín
Aleš Háva, Ing. Varnsdorf
Tomáš Kraus, Jihlava
Hana Miřátská, Golčův Jeníkov
Bc. Milada Razímová, DiS., Sokolov
Alena Malcová, Praha 9 Čakovice
Libuše Hanusová, Mgr Český Těšín
Radek Valenta, Trnávka
Drahoslav Friček, ing. Dětenice
Jana Morozová , Perštejn
Libor Odložil, Přerov
Milan Domanický, Praha 4
Bohumil Holakovský, Golčův Jeníkov
Bronislav Zachrdla, Ing. Valašské Meziříčí 1
Kubova Jiřina, Paní Havířov
Milena Jandová, Stříbro
Miln Duffek, Hodonín
Antonín Lochovský, Hořice v Podkrkonoší
Jaroslav Král, Ing. Kopidlno
Iveta Chmelikova, Nova Role
Jan Vaňáč, Mgr. Lenora
Radmila Pokorná, Liberec
František Vlček, Ing. Praha 17-Řepy
Miloslav Kasal, Jablonec nad Nisou
Miloslav Kasal, Jablonec nad Nisou
Marek Plattek, Miroslav
Jan Jiřík, ing Dašice
Olga Kučerová, Dašice
Radomír Růžička, MUDr. Tábor
Eva Reichová, Praha
Ivana Krumplová, Mgr Pelhřimov
Stanislav Klementa, - Olomouc
Jiří Petrek, Řitka
Jiří Matoušek, Ing Dolní Dobrouč
Petr Martínek, Opava
Ladislav Podlipný, Pecka
Eliška Peroutková, Praha
Miroslav Kříž, Bečov nad Teplou
Miroslav Kříž, Bečov nad Teplou
Zuzana Kříž Obrtlíková, Bečov nad Teplou
Eva Pakostová, Litomyšl
Luděk Mikšík , Šlapanice
Josef Hořínek, Žďár nad Sázavou 1
Ivana Němcová, Olomouc
Vladislav Votápek, Česká Lípa
Luděk Mikšík , Šlapanice
Jan Malý, Brno
frantisek novotny, Hodonín 1
Ladislava Mičková , JUDr. Tišnov
Michal Kynstler, Přerov
Roman Stoček, Ing. Závada
Iva Niemcová, MUDr Strančice
David Hibsch, Ostrava
Jiří Šebesta, Bc. Nymburk
Stanislav Rytíř, Kraslice
Květa Bambasová, Strakonice
Miroslav Valenta, JUDr. Dvůr Králové nad Labem
Andrea Malkova, MUDr. Brno
Jakub Moravčík , Ostrava
Josef Nebřenský, Praha
Čestmír Punčochář, Praha 8
Miroslav Suchý, Ing. Olomouc
Martin Mastný , Ing. Přibyslavice
Dagmar librova, librova Havlíčkův Brod
Miroslav Suchý, Ing. Olomouc
Lucie Anna Vaníčková, Mgr Brno 39
Petr Polák, Milín
Petr Levíček, MBA Brno
Jiří Prachař, Telecí
Haviarová Haviarová, Ing. Praha
Tomáš Mašek, Praha
Marie Málkova, Slatiňany
Jakub Rubáček , Horní Radechová
Milan Topor, Vyškov
Zdeňka Doležalová Faktorová, České Budějovice
Richard Franc, Praha
Jana Dušková, Praha 10
Bernard FRANTA, důchodce Boršice
Anna Hanušová, MUDr. Hradec Králové
Karel Peksa, Plzeň
Petr Vašák, Praha 9
Radka Johnová, Ing., PhD. Praha 6
Václav Hrubý, Terezín
Jolana Lucová, Mgr. Olomouc
Jiří Rýpar, Kardašova Řečice
Tomáš Blažek, Ing. Vyškov
Henrieta Vlaevová , Karlovy Vary
Petr Pěnička, ing Jilemnice
Jaroslav Vrána, Ing Poříčany
René Páleniček, Frýdek-Místek
Václav Pražák, Jindřichův Hradec
Robert Jezl , Vimperk
Jiří Čáp , MUDr. Třebechovice pod Orebem
Jana Jirsáková, Dvůr Králové nad Labem
Bohdan Havlík, Ing. Praha
Jiří Pěnička, Jilemnice
Jana Blažková , Vyškov
Dana Semradova , Mgr. Praha
Jiří Hečko, Havířov
Josef Novák, PaedDr. Jemnice
Roman Zágora , Ing. Ostrava
Libor Hlaváček, Praha 7
Jan Kratochvíl, Ing. Pardubice
Eliška Čermáková, Říčany
Hana VALENTOVÁ, Trnávka
Jiří Sodoma, Praha 4
Hana Langrová , Hořice
Radek Vodražka, Plzeň
Petr Tuma, MUDr. ZLÍN
Vladimír Hanus, Hanus Mělník
Michal Srb, Ing. Praha
Jitka Menclova , Praha
Vladislav Konečný, Ing. Brno
Martina Konečná, Mgr. Brno
Luboš Lebeda Lebeda, Mostek 147
Tomáš Budinský, Praha
Zdeněk Veselý, Štěchovice
Petr Pleskot , Velké Přílepy
Petr Pleskot , Velké Přílepy
Růžena Cholastová, Černá u Bohdanče
Jaroslav Pluháček , Praha 3
Blanka Šaňková, Počenice-Tetětice
Ivana Krausová, Kojovice
Theodor Kahaj, Praha 6 - Břevnov
Ivo Kraus, Olomučany
Petr Hovorka, Praha 9
Jaromír Vacek Vacek, Ing. Studené
Hana VALENTOVÁ, Trnávka
Adolf Lenin, Bc. Praha
Lukáš Rosenkranc, Ústí nad Labem
MAREK SEDLAŘÍK, Hořovice
Jaroslav Vilém, Vsetín
Vladimír Svěrák, Lošánky 16
František Skála, Plzen3 Na dlouhých záhonech
Vladimír Lukaštík, Mgr. Praha 12
Jan Křížek, Votice, Kaliště 17
Dagmar Sittková, Praha
Pavel Bína, Ing. JIHLAVA
Jitka Autratová, Jedovnice
Tomáš Polák, Ing. Praha 4
Miloš Lehuta, PaedDr Lovčičky
Martin Šeplavý, Brno
Michal Kovac, Oskava
Petr Bohuslavský, Trutnov - Střední Předměstí
Zdeňka Rambousková, Praha 6 -Suchdol
Michal Dovrtěl , Ing. Brno
Roman Mikeš, Uherčice
Pavel Anděl, PhDr Olomouc
Marie Anne Hlaváčková, Bc. Praha 7
František Vogel, Šumperk
Ľubica Mráčková, Olomouc 9
Jiří Bárta, Praha (okr. Hlavní město Praha)
David Jurzica , Brandýs nad Labem
Marie Simkova, Praha
barbora mošťková, kroměříž
Vaclav Sedlák , Lubná u Rakovníka
Zdeněk Jína, Dipl.ing Chlumčany
Stanislav Gazda, Nový Jičín Loučka
Milena Pozsonyi, Jičín
Petr Levíček, MBA Brno
Ladislav Greco, Karlovy Vary
Ladislav Greco, Karlovy Vary
Marek Vláčil, Přerov
Petr Bachan, Blatnice pod Svatým Antonínkem
Antonín Jurka, Koněšín
Danuše Jánská, Dobřany-česka republika
Daniela Lazarová, Ing. Metylovice
Vlastimil Marek, Jedousov
Erich Jarkuliš , Oldřišov
Erich Jarkuliš , Oldřišov
Tereza Heczková, Olomouc
Alena Hančová, Mgr Jilemnice
Zdeněk Matula, Ing. Znojmo
Milan Dyntar, Vrchlabí
Miroslav Štusák, Ing Choceň
Vit Barborik, Kromeriz
Renata Šipanová, Mgr Křemže
Zikmundová, Hodonín
Pavla Kurfurstová, Lutín
František havelka, Vernéřovice
Jan Procházka, Semily
Miloslav Soldát, Ing. Litvínov
Jan Mareš, Praha
Irena Štusáková, Choceň
Miroslav Štusák, Ing Choceň
Michaela Jiránková , Hradecko u Kralovic
Hana Outlá, Nová Včelnice
Michal Kopáček, Slavičín
Milena Janatová, Jilemnice
Aleš Weidinger, Moravičany
Silvia Dovrtělová, Brno
Josef Talácko , Pardubice
Oskar Turcsányi, Ing. Praha
Eva Valentová, Lično
Vilém Černohorský, Ing. Heřmanův Městec
Jiří Duda, mjr v zál. Nymburk
Petr Kosař, Ing. Netolice
Jarmila Sastrová, Praha
Sylvie Krabicová, Rožnov pod Radhoštěm
Alžběta Gardavská, Mukařov Žernovka
Tomas Hauzner, Ing Dolní Studénky
Václav Stareček, Křešice
Václav Patejdl, Plzeň
Daniel Hrivňák , Mgr. PhDr. Opava
Pavel Dohnal, Ing. Hluk
Tomáš Dolejš, Ing. Dolní Lukavice
David Procházka, Praha
Jan Foit, Ing. Paskov
Karel Pavlíček, České Budějovice
Petr Novák , Liberec
Lubomír Řeháček , Votice
Vladimír Rybář, JUDr. Brno
Vlastimil Miler, Praha 8 Karlín
Zdeněk Bubník, Praha
Petr Mičan , Tasov
Martin Bojko Bojko, Jarov 74
Stanislav Matějíček, Ing. Cheb 2
Milan Macák, Mgr. Nymburk
Kateřina Sejčková, Bc PRAHA 6
Jiří Urban, Doksy u Kladna
Ivana Kötzová, Nymburk
Petr Skopec, Lovosice
Petra Bohuslavská, Trutnov
Lucie Budinská , Bc. Praha
Jiří Dolejš, Pardubice
Milan Burget, Praha
Milan Pokorný, bez Pardubice
Monika Hastikova, Brno
Táňa Vodičková , Krnov
Táňa Vodičková , Krnov
Hana Maskova , Praha
Miloš Švábek, Brno
Milan Cíha, Mgr. Brno
Ruský Šváb, Smradlavé bahno
Milan Jelen, Mgr. Kamenice
Blanka Hejlková, Mgr. Praha
Pavel Kratochvíl , Rtyně v Podkrkonoší
Zuzana Kemrová, Ing. Nejdek
Dáša Zigalová, Bc. Brno
Josef Tuček, Ing. Dolní Adršpach
Jiří Čertík, RNDr Ořech
Libuše Rodova, Mělník
Milan Rod, Mělník
Anna Tůmová, Prštice
Josef Karásek, Ing. Dubí
Monika Baksevani , Pardubice
Monika Baksevani , Pardubice
Věra Strnadová, Loket
Vladimír Říha, Sušice
Milan Vykoukal, Topolná
Ladislav Novotný , Chotěvice
Radka Raffelová , Praha
Jaroslav Pospíšil , Ing. Veselí nad Moravou
Jana Kosinská, Inf Ing.
Vojtěch Filip, JUDR. České budějovice
Pavel Hojda, Ing. Cheb
Jaroslav Kronus, příznivec Svobodných, Kolín
Anna Tůmová, Prštice
Jan Šerý , Kamenný Újezd
Jiří Fejt, Planá u Mar. Lázní
Jiřina Procházková, MUDr. Brno
Stanislava Fialová, Plzeň
Stanislava Fialová, Plzeň
Olga Vejrychová, Mgr. Trutnov
Lenka Hejlová, Kralupy nad Vltavou
Stanislav Brůžek, Polička
Erika Kohoutová, Rudoltice
Radek Kříž , Křižanov
Vlastimil Žák, lITOMYŠL
Pavlína Tilšerová, Ing. Hrušovany u Brna
Jaroslav Hübner, Třinec
Hana Reclikova, Mgr Pardubice
Zdeněk Růžička, Býkovice
Oldřich Knotek, JUDr. Tábor
Robert Sutto, Ostrava
Vasil Mosoriak Mosoriak, Ivančice
Alexandra Kaufmannová , Loket nad Ohří
Zdenka Payerová, Ing. České Budějovice
Martina Blahová, Hodonín
Emil Šorm, Praha
Karel Blahuta, Frýdek Mistek
Alena Petrmichlová, Chodov
Monika Sýkorová, Chomutov
Jiří Šuster, Ing. Hůrka
Jakub Tichý, Dubí
Miroslav Gereg, Ing. Hluboká nad Vltavou
Milan Klár, Pohora
Alena Prošková, Dobroměřice
Zdeňka Michálková , Plzeň
Lenka Bílková, Bílková Sokolov
Michal Eibl, Ing. Roudnice nad Labem
Josef Němec, soudruh Velké Opatovice
Zuzana Vargová, Košice
Jiri Kounek, Ing. Sokolov
Jaroslav Suchánek, RNDr. Ostrava
vašek vitek, milin
Jiří Štafl, Štafl Olomouc
Miroslav Gereg, Bc Ceske Budějovice
Petr Dvořák, PhDr. Kroměříž
Věra Landsmannová , Ing. Liberec
Jiří Otakar De Bären , Mgr. Bezno
Karel Vlk, Mgr. Úvaly
Alena Dušková, Březnice
Olga Friedrichová, Mělník
Karel Marhoun, Český Krumlov
pavel pardy, ing. brno
Helena Lišková, Praha 10
Aleš Bém, Ing. Tanvald
Zdeněk Holásek , JUDr Jablonec nad Nisou
Jana Vysloužilová, Olomouc 18
Gustav Kouklík, Mgr. Lipnice nad Sázavou
Lubomír Maren, Ostrava
Petr Hanikýř, Ing. Babice
Radim Klein , Lednice
Jan Rytíř, JUDr., PhD. Olomouc
Jaroslav Jirka, Pardubice
Rudolf Enenkl, Brno
Dalibor Dolan, Hluboká nad Vltavou
Petr Petele, Řevnice
Josef Sedláček st., JUDr. Bludov
Martina Krejčová, Bc. České Budějovice
Ivanka Zíková, Klatovy
Libor Strnad, Dolní Bělá
Pavel Dušek, Březnice
Josef Zychacek, Podhradi
Olga Kočendová, Brno
Marcela Milatová Milatová, PRAHA 9-PROSEK
Jiří Matějka , Klatovy
Martina Štěpánková, České Budějovice
Andrea Pagáčová, Praha
Rostislav Kubíček, Chomutov
Libuše Dbalá , Plzeň 18
Jaroslava Kortusová, Stachy
Jana Lahodová, Brno
Josef Hančur, Vyskeř
jiří Mrázek, Praha
Alena Pachal, 348 15 Plana
Filip Bednář , Frýdek-Místek
Monika Papillier, Boskovice
Jaromíra Čelišová, Jičín
Petra Zíková, Bc. Klatovy
Jaroslava Grabcová, OLDŘIŠOV
Vlasta Horáková, Hranice
vera konigsbergova, usti nad labem
Eduard Hobst, Ing., Ph.D. Nürnberg
Ladislav Nekvapil, Ostrava -Jih
Miroslav Skála, Ing. Mýto
martin mainer, prof.ak..mal. Praha
Radka Mahovská, Kolinec
Irena Jandová, Závišice
Hana Sorensen, Praha
Pavel Charousek, Akademicky sochar Krnov
Hana Blechová, Mgr. Jilemnice
Jana Feixová, Karlovy Vary
Milena Kulíšková , Praha
Zuzana Kašpříková, Dis Ratíškovice
Jan Králíček, Ing. Kdyně
Vlastimil Konrády, Domažlice
Lenka Valentova , Pardubice
Vítězslav Havelek, Slušovice
Alena Pitnerova, Mgr. Klatovy
Anna Duffková, Domažlice
Libor Ponížil, Pábitel Brno
Barbora Fialová, Římov
Petr Quido Bičan, Brno
Alena Mikulášová, Rohozno 21
Ivar Tichý, Hostouň
Milan Dvořák , Mgr. Červená Voda
Zdeněk Kubín, Bc. Přelouč
Zdeněk Kubín, Bc. Přelouč
Vítězslava Baborová, Mgr. Trhové Sviny
Tomas Hudecek, Brno
Jiří Grünbauer, Ing. Příbram
Milan Šimáček, Ing. Brno
FRANTIŠEK Pučálka, Vyšehořovice
Jiri Walach, ing. Šenov
Dalibor Mašek, Praha
Milan Bukartyk, Budyně nad Ohří
Marcela Loudová, Praha
Petr Tesařík, čenda Praha 8
Vlasta Absatzová, Mgr. Brno
Daniel Kohoutek, Dašice
Rostislav Vopelka, Plzeň
Miroslav Doležal, Heřmanův Městec
Ludmila Cyroňová, Ostrava
Pavla Podrábská, Sušice
Arnold Grega, Ing. Praha
Mirka Nedomová, Chomutov
věra Jelínková, MUDr Brno
Jaroslav Moučka, Ing. Úholičky
Jana Karlovská, Ing. Praha 4
Otakar Pik, Praha 13
Emanuel Štěpán, Frýdek-Místek
Petra Dufková , Teplice
Josef Roman, Ing Velká Bystřice
Vilém Matějka, Brno
Ján Murček, JUDr. Roštění
Petr Buňka, Praha
Kateřina Vaníčková, Mgr. Svinaře
Jiří Štěrba, Písek
Alois Bojanovský, Brno
Hana Bojanovská, Brno
Dalibor Fiala, Plzeň
Helena Kučerová , Ing Ostrov
Štěpán Štěrba, Třesovice
Anna Madryová, Ostrava
Josef Janotka, Ing. Brušperk
Milan Hrnčiřík, Jackov , Moravské Budějovice
Jiří Zoubek, Lučany nad Nisou
Marcela Pařízková, Znojmo
Otmar Weissmann, Ing. Jevišovice
Jana Šichová, Hlásná Třebaň
Michail Prouza, Ing. Surfside
Jarmila Krečmanová, Mgr. Horka nad Moravou
Milada Madryová, Frýdek-Místek
Radek Matyáš, Jičín
Markéta Matyášová , Jičín
Jiří Kurial , Bc. Vyškov
Helena Mala, Nemojov
Zdeněk Buryšek, důchodce Lipovec
Hana Goldová, důchodce Bílina
Pavel Holý, Frýdek-Místek
Jan Fárek, Bohumín
Claudie Černohorská, Hořejší Předměstí
Karel Srp, Praha
Martina Pantilimonová, Děčín
Roman Janík, Ostrava-Poruba
Miloslav Wasserbauer, Ždírec n. Doubravou
Miroslav Haramule, Horní Bříza
Ivana Bradáčová, Ledeč nad Sázavou
Ivo Šolc, Vrbová Lhota
Petr Novák , Ing. Kyšice
Anna Pfeifer, Mgr Břeclav 4
Josef Sojka, Frýdek Místek
Miroslav Galaňuk, Ostrov Nad/Ohří
Květuše Řeháková, Bc. Teplice
Anna Fabryová, Nejdek
Tomáš Skýpala , Valašské Meziříčí
Vladimír Kubsky, Frýdek Místek
Jan Koňas, OSVČ Vlašim
Jitka SKOUPÁ, MUDr. Brno
Pavel Richtr , Praha 15 Horní Měcholupy
Marie Šišáková, Kostelec nad Černými lesy
Marie Kovalová, RNDr. Sedlec-Prčice
Ferdinand Madrty, Frýdek-Místek
Jaroslav Laník, Brušperk
Richard Fiala, Vícov
Petr Kopásek, Uničov
Stanislava ŚLAMBOROVÁ, Kladno
Libuše Šmídová, Liberec
Karel Zábrodský, Bc Jindřichův Hradec
Jiří Mildorf , Vaclavovice
Jiří Remeš , Otrokovice
Jana Gasperanova, Praha
Miloslav Dyškant, PhDr Mělník 1
Zdeněk Schwarz , Ing. Ostrava
Michaela Heczková, Hodonín
Eliška Janotková, Bc. Brušperk
Vaclav Ryšavý, Ohnišov 36
Pavel Daňa, JABLŮNKA
Lobomír Adamčík, Ing. Kozlovice
Jaroslav Vrba, Malé Svatoňovice
Dagmar Stodolová , Hradec nad Svitavou
Ladislav Hrabý, Sušice
Michal Špička, Olomouc
Michal Špička, Olomouc
Michal Špička, Olomouc
Vlastimil Špaček, Frýdek - Místek
Jan Mičánek, P. Ing. Protivín
Bohuslav Jára, Karlovy Vary
Josef Bis, HNĚVČEVES
Zuzana Beránková, Ústí nad Orlicí
Roman Merta, ing Bernartice nad Odrou
Ivana Vincencová, Mgr Praha
Ivana Vincencova, Mgr Praha
David Lev Růčka, dolni domaslavice 347
Jiří Zbořil, Kroměříž
Elena Průšová , Dolní Město
Elena Průšová , Dolní Město
Jaroslav Raclavský, Kojetín
ZDENĚK BROŽ, MERKLÍN
Stanislav Branský, Ing Praha 6
Robert Knesl, Jemnice
Alan Bra, Praha
JARMILA ORLOVÁ, Mgr. PRAHA
Radek Němec, Šardice
Marie Bulišová, Brno 12
Leonard Polcar, Ostopovice
Robert Fiala, Plzen
Jan Liška, Praha 7
Ladislav Sečka, Strážnice
Ladislav Petráš, Ing. Brno
Karel Hradil, - Přerov
Karel Mlčoch, Ing Maletín
Dagmar Kašná, Frýdek-Místek 1
IVANA HAVLÍČKOVÁ, Velešín, okres Č.Krumlov
Františka Zlinská, Týnec nad Labem
Milan Kašík, PhDr. Ostrava
Jitka Kudělásková, Frýdek-Místek
Jiří Kudělásek, Nošovice
Arnošt Kavka, Ostrava
Josef Pernicky, Stařič
Karel ŠILDBERGER, Ing. ZLÍN
Iva Pražáková, Rychnov Nad Kněžnou
Bohuslav Mládek, Praha 5 - Radlice
Marie Faisal saif al deenova, Mohelnice
Karel Mráz , Bukovník
Václav Stulík, Dobršín 68, 342 01 Sušice
Jaroslava Janošíková , Ing. Olomouc
Libor Volf, Stěbořice
Jan Žižka, ing Frýdek-Místek
Pavel Šesták, Praha
Jana Škrabalová, Uničov
Hana Hetfleischova, Červený Kostelec
Věra Štikarová, Liberec
Jiří Skalka, Most
Jana Wallenfelsová, Vranovice 104
Josef Wenke, Rychnov nad Kněžnou
Věra Šecová, Jaroměř
Zdenka Macků , Olomouc
Marcela Kocourková, Mgr. Prostějov
Marcela Kocourková, Mgr. Prostějov
Edita Bergerová, Přerov
Josef Černý, Ing. Prostějov
Eva Feberová, Ing. Havířov
Stanislav Krásný, Přerov
miroslav prochazka, ing. vřesina
Lenka Hubinková, Praha 4 - Písnice
Jitka Adámková, Přerov
Jiří Žáček, Úpice
Michal Hanák, Šternberk
Hynek Herman , Šternberk
Petra Mederová, Olomouc
Jan Tichý, Šternberk
Eva Růžičková, Šternberk
Blanka Venusová, Bc Šternberk
Zdeněk Stieber, Praha
Pavel Novák, Šternberk
Marie Šťastná, Praha
Adéla Pavelková, Olomouc
Jitka Melicharová, Boskovice
Zdeňka Kovářová, Šternberk
Antonin Kopecký, Praha
Blanka Venusová, Bc Šternberk
Renata Šipanová, Mgr. Křemže
Jiří Šuba, Újezd
Pavel Komínek, Javorník ve Slezsku
Jan Zýka, JUDr. Děčín
Jindřiška Drahotová, Mladá Boleslav
Karel Linhart, Telnice
Dana Tajbnerova, Cheb
Lenka Nocarová, Litovel
Libor Vašíček, Bohuňovice
Zdenek Novák, Brno
Josef Komínek, Přerov
Jana Krupová, Ing. Lichnov
Jaroslava Malá, Písek
Stanislav Vacek, Hradec Králové
Soňa Skripová, OSTRAVA
Dušan Skrip, Polanka nad Odrou
Stanislav Walsberger, Brno
Jana Kopáčková, Slavičín
Marta Rajlová , Skržice
Václav Ježek, České Budějovice
Ivan Pekař, Ing., CSc., Praha 6
Jana Svitáková, Ćáslav
Richard Větrovec, Ing. Praha 3
Vratislav Pospíšil, JUDr. Dolní Zálezly
Karla Veselovská, Přerov
František Adámek, Přerov
Jan Ferda, Česká Lípa
Pavla Dvořáková, PhDr. Písek
Miroslav Baštinec, Hranice na moravě(Rakov )
Josef Hložek, Benešov
Václav Kahuda, Ing. Rudolfov
Jan Kahuda, Rudolfov
Ivana Bubenikova, Ing. Náměšť na Hané
Václav Bartoš, Zliv
Šárka Dolejšková , Zliv
Ryneš Martin, České Budějovice
Jitka Štolcová, Praha 10
Jarmila Mladenova, Bc. Znojmo
Ivo Marták, Ostrava-Plesná
Barbora Kusá, Mgr. Mirošovice
Ondřej Dobrocký , Ing. Jičín
Tomáš Stanke, Šilheřovice
Otakar Pik, Praha 13
Zdenka Krbcová, Mohelnice
Jan Šurý, Spešov 91
Ludmila KRAUSOVÁ, Vysoká u Příbramě
Milan Hubík, Zlín
Milan Vožeh, Děčín I
Břetislav Hrbáček, Přerov
Věra Kubíková, Svitavy
Václav ; Čapek, České Budějovice
Miroslav Kelnar, Ing. 106 00 Praha 10
Stanislav Sobek, MVDr. Jindřichův Hradec
Jiří Tesař, Teplička 33
Radko Fabián, Červený Kostelec
Ivana Ostrovská, Mgr Klatovy
Libor Straka, Dačice
richard charvát, Ing., Ph.D. liberec
Dagmar Nowaková, Diplomovaný inženýr Prostějov
Eva Burešová, Varnsdorf
Pavel LUKA, Praha
Jiří Veselý , Teplice
Ladislava Nechybová, Stará Huť
Miloslava Desová, Říčany u Brna
Marie Vajsarová, Kondrac
Jan Koudela , Plzeň
Jana ŽÍDKOVÁ, Ostrava
Zdena Tišerová Tišerová, Mariánské Lázně
Zdena Tišerová Tišerová, Mariánské Lázně
Sarah Rieder , PhDr Praha
Vlasta Motlova, Marianske Lazne
Hana Pátková , Velká Hleďsebe
Olga Váchalová , Mariánské lázně
Veronika Brtová, Praha
Petr Pilát, Tábor
Jaroslav Bím, Všenory
Vlastimil Adam , Oslavany - Padochov
Jindřich Novotný, Praha 4
Daniela Ungerová , Mariánské Lázně
Alena Havlová, Ing Klatovy
Václav Poživil, Praha 7
Drahomíra Ulčová, Beroun
Hana Moulíková, Klatovy
Vladimír Fiala, Mgr., Ph.D. Praha 7
Radvan SÁZAVSKÝ, Náměšť nad Oslavou
Miroslav Bureš, ó mistr Kralice nad Oslavou
Ctirad Paumer , Poděbrady
Ivana Valentová, Třebohostice
Václav Hrabák, Poděbrady
Kristina Hrabáková, Poděbrady
Alena Stryková, Beroun - Beroun-Závodí
Karel Burger, Praha
Zuzana Stojanová , Bečváry
Adéla Králová, Brno
Jaroslav Suchel, Ing. Ostrava
Pavel Palička, Černožice
Radek Ritschel, Praha 5 - Řeporyje
Vladimír Sivozelezov, MUDr. Sazená
František Bařinka, Ing. Kroměříž
Antonín Blomer, JUDr. Harrachov
Petr Ábrahám, Plzeň
Martina Blažková, Frýdek-Místek
Marek Fišar, Ústí nad Orlicí
Radka Talašová , Zlín
Michal Bula, Chotýšany
Antonín Mihulka, Ing. Polička
Markéta Poláková, Milín
Jan Betko, Praha 6
Emanuel Moravec, Praha
Marketa Spurny, PhDr. Praha
Radim Mojžíš, Vsetín
Jan Šnejdrla, Nový Jičín
Jaroslava Čevelíková, Mgr. Popelín
Ivana Formánková, Praha 5
Marie Ledvoňová, Janovice u FM
Marcela Sophie Bourková , Holubice Kozinec
Miloslav Drašnar , Důchodce Hradec Králové
Jiří Vlček, Ing. Žatec
Jaroslav Limburský, - Praha 4
Norbert Naxera, JUDr. Přeštice
Marek Petřík , Chlístovice
Alena Steinerová, P L Z E Ň
Václav Knor, Jihlava
Oldřich Foral, Ing. Olomouc
Vít Šťastný, PhDr. PH.D. Úvaly
Petr Jochec, Rokycany
Dagmar Skývová, Bartoňov 28,Ruda nad Moravou
Jiřina Pavlů, Mgr. Ruda nad Moravou
Zdenek Janata, Mgr. Praha
Blanka Gubánová, PhDr. Praha 9
Helena Studničková, Praha 9, Kbely
Vladimír Helsner, Ing. Ostrava
Mario Molata, - Ostrava
Vít Hala, Mgr. Přerov
Jiří Jaroš, Velké Březno
Petr Svoboda, Liberec
Stanislava Blažíčková , MgA Třeboň
Jan Musil, Ing. Ostrava
Jan Paule, Uherské Hradiště
Libor Vajčner, Rohatec
Pavel Knitl, JUDr.,advokát Brno
Bohumil Ševc , Dobré
Miloslav Trousílek, Neratovice
Jan Wojnar, ing. Bohumín
Tomáš Drmola , Olomouc
Nataša Stäheli, Bozkov
Miroslav Nevřela, Hranice
Antonín Dobner, Ing. Plzeň-město
Pavel Stejskal, Pan Rokycany
František Hybner, Hrádek u Rokycan
Josef Audy, Holubice
Dana Roschlova , Praha 9
Lubomír Jašek, Praha 1
Jana Bistrá, Mgr. Uherský Brod
Dušan Marik, Tábor
vladimír Türk, Netolice
Ivan Sochor, Praha 4 - Braník
Marcel Vondráček, Trutnov
Radomír Růžička , MUDr. Tábor
Antonis Spiliotopulos , Kopřivnice
Jan Žaloudík, Prof. MUDr. CSc. Brno
Zbyněk Adámíček , ČESKÝ KRUMLOV
Rostislav Křupala, Ing. Oznice
Jaromír Tesař, Hodonín
Martin Horňák, Bc. Vyškov
Vlastimil Havlík, ing. Černošice
Marie Tesařová, Hodonín
Milan Jeníkj, Ing. Lužec nad Vltavou
Eva Havlíková, Staňkov
Daniel Antoš, Ing. Roztoky
Vojtěch Zavadil, Mgr. Akureyri
Hana Kloučková, Bc Kamenný Přívoz - Praha-západ
Daniela Richterová, Ing., MBA Praha 7
Jan Hofírek, Prace
Věra Wasserbauerová, Brno
Vítězslav Stejskal, Ing. Praha 2
Vladan Vrba, Stod
Ladislav KRAL, Villerupt - Francie
Roman Fiala, Mgr. Pardubice- Mikulovice
Zdeněk Zapletal, Chrudim
Leoš Zákostelecký, Bystřice nad Pernštejnem
Vladimír Šoral, JUDr. Praha
Ludmila Pavlíčková , Újezd u Přelouče
Zdeněk Švrček, Ing. Karlovice
Pavel Opravil , Kladno
Petr Urbášek, Šumperk
Wendy Šolcová, Ostrov nad Ohří
Alena Pravdová, Ing. Sezimovo Ústí
Antonín Kábele, Ústí nad Labem
Ivana Ryskova, Ing Malenovice
Věra Řezníčková, Praha
Kateřina Tchuřová, Hlučín
Zdenek Handl, Kroměříž
Petr Pantůček, Brno
Jan Schindler, Bc. Opava
Jan Schindler, Bc. Opava
Vladimír Hojda, Dnešice
Marta Švábková , Kyjov
otto kubek, ing. bozkov 51213
Jaroslav Bukovský , Ing. Plzeň
Miroslav Šnýdr, Rumburk
Jiří Popelka, Brandýs nad Orlicí
Marie Popelková, Brandýs nad Orlicí
Marie Toufarová, Švihov
Petr Vitásek, Most
Otylie Vranská, od Plzně ke Košicím
Viliam Hanuš, Chvaletice
Lumír Žila, MUDr. Praha
Václav Nejedlý, Teplice
Veronika Vaňkátová , Hostivice Jih
Zuzana Portelová, Praha
Otakar Antoš, Ovčáry
Bohumil Tomek, Kolín 4, Česká republika
Markéta Szabová, Čelákovice
Petr Vitásek, Most
David Cagaš, Pan Nový Jičín
Michal Křupka, Benešov
Jan Chvapil, Ústí nad Orlicí
Hedvika Kotásková, Týniště nad Orlicí
Gabriel Szabó, Ing. Čelákovice
Květa Hromková, Havířov - Podlesí
Eva Zoubková, Dobříš
Roman Kawulok, Brumov-Bylnice
Libor marek, Praha 8
Zorka Ryšánková, Mgr. Letovice
Petr Voslář, Brno
Kamil Nešetřil, Liberec
Kamil Nešetřil, Liberec
Luděk Prokop, Karlovy Vary
Sarka Hrdličková, Bc Praha 8 - Libeň
Martin Vosáhlo, Ing. Praha
Miroslav Marek, Ing. Týniště nad Orlicí
Jana Zimermanová, Praha 9 - Letňany
Petra Marika Fingerová, Kostelec nad Orlicí
Jan Pečeňa, Lutonina
Jan Šindelář, Jindřichův Hradec
Eva Čápová, Bratronice
Hana Kovaříková, Týniště nad Orlicí
Miloslav Kubala, Ing, MBA Frenštát p/R
Petr Čech, Žďár nad Sázavou
Michal Aur, Mgr. České Budějovice
Miroslava Havlová , MUDr. Brno
Stanislava Hájková, Dobrovíz
Vlasta Cihelková, Dobrovíz
Miloslav Cihelka, Dobrovíz
Jan Roháč, Kladno
Miroslav Barčuk , Krnov
Václav Bauer, Tachov
Petr Švehla, Františkovy Lázně
Božetěch Pražák , Praha
Eva Kolářová, Ing. Praha
JITKA BOGAROVÁ, MGR. Veselí nad |Moravou
Zdeněk Šalda, Ing. Lysá nad Labem
Dagmar Aschenbrenerová, Praha
Zoltán Kondás , Nová Ves u Bakova
Radek Šimek, Měřín
Jiří Vaníček , Bc. Dlouhá Loučka
Daniela Musilová, Šanov
Petr Telecký, Ostrava
Zita Mudráková, Zlín
Miroslav Svoboda, Zastávka u Brna
Jana Šafránková, Mgr. Praha
Tomáš Klein, Praha
Arnold Nowak, Trstěnice
Pavel Rathouský, Brno
Zuzana El Amin, Praha 10 - Vršovice
Marie Račanská, RNDr. Brno
Radek Hajtol, České Budějovice
Petra Stodolovská , Bc. České Budějovice
Miroslav Losenický, Ždírec nad Doubravou
Stanislav Veselý, Ing. Knínice
Alena Mikulášková, PhDr. Tuchoměřice
Zdenek Sedlacek, Vancouver, British Columbia Kanada
Kalikratis Filipidis, Mukařov
Jiří Štancl, Hradec Králové
Martin Chyba, Prostějov
Josef Baránek, Kobeřice
Denisa Paštrnáková , Ing. Praha
Denisa Paštrnáková , Ing. Praha
Pavla Sobotková, Olomuc
Milan Tokarčík , Jičín
Pavel Tokarčík , Hořice v Podkrkonoší
Tomáš Mika , Častolovice
Petra Miková , Častolovice
Hana Buchvaldová , Praha
Kateřina Valešová, Plzeň
Zdeněk Vavřiník , Ing. Šumperk
Renáta Drážná, Mgr. Písařov
Lenka Vlčková , Bc Plzeň
Viktor Kaplan, Jablonec nad Nisou
Ivo Jelínek, Lužice
Ludmila Hájková, Mgr. Opava
Martin Rek, MUDr. Raduň
Dusan Kaupa, Třebíč
Barbora Čiháková, Příbram
Miroslav Cegan , Kladno
Miloslav Brouček, Radenín 64, 39120
Dana Kodytková, Mgr. Jablonec nad Nisou
Martina Sedlářová , Mgr. Habartice
Zdenka Dvořáková , Mgr. Chlumčany u Loun
Michaela Wimmerová , MUDr . Karlovy Vary
Miloš Kratochvil, Lanškroun
Alena Vohánková , Cítoliby
Josef Dolejš, Ing. Louny
Josef Dolejš, Ing. Louny
Denisa Weisová, Plzeň 2-Slovany
Dagmar Mertová , Mgr. Havířov
Lenka Lewis, Brumov-Bylnice
Ilona Ivanová, Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan Alinč, Mgr Louny
Romana Rasova, Velké Heraltice
Jiří Šmahel, Ing. Český Krumlov
Marie Lichtenberková, Josefov
Alena Skřivánková , Louny
Drahomir Skřivánek, Pan Louny 1
Erika Fišerová, Rotava
Jan Plecháč, Frýdek Místek
Roman Mach, Chomutov
Roman Obr, Ústí nad Orlicí
Petr Zbytovský , Brno
Monika Janda, Praha
Oldřich Kuhejda Kuhejda, Kuhejda Příbor
Hana Gebertová, Humpolec
Helena Brychta, Brno
Miroslav Zeman, Ing. Vyškov
Lucie Krejcikova, Louny
Zdena Brožková, PaedDr. Hostín u Vojkovic
Milan Černý, Bc Praha
Tomáš Rout, Praha 9
Ladislav Hyrš , Ing. Ostrava
jana cenková, ostrava
Radomíra Stýblová , Čáslav
Martina Šárová , MUDr. Zeleneč
Simona Kholová , Hostinné
Jaroslav Kavečka, Ing. Kuřim
Michal Jelínek, Neratovice
Vladimír Havel, Praha
Hvězdoslav Leška, Ústí nad Labem
Vladimíra Štefcová , Kutná Hora
Daniel Korol, Kácov
Michaela Bišková, Ratenice
Olga Čelková , Kutná Hora
Barca Sovová , Vimperk
Miloslava Richtrová, Mgr Nové Město nad Metují
Frenkie Khol, Hostinné
Miroslava Gašparová, Kutná Hora
Šárka Brázdilova, Holešov
Šárka Porčová, Teplice
Jiří Vlach, Benetice
Milan Richtr, Ing Nové Město nad Metují
Alena Veliká , Stonařov
Marie Bůžková , Bc. Praha 4
Martin Procházka, Mgr., Ph.D. Frýdek-Místek
Martin Procházka, Mgr., Ph.D. Frýdek-Místek
Alena Vránková Vránková, Vránková Velešovice
Petr Zwikirsch, pan Havířov
Martina Mlčochová, Ing. Ostrava
Lubomír Bartoš , Karviná
Roman Krzeminski, Karvina
Robert Nedvěd, Obříství
Miloslav Hess, Vlašim
Jiří Jíša, Nová Paka
Leoš Vacek, Mladá Boleslav
Soňa Koláčková Koláčková, Koláčková Kdyně
Zuzana Zelená, Ing. Mgr. Nové Město nad Metují
Pavel Šimíček, Oskava
Jitka Bocksteffelová , Praha 10
Ján Nedúchal, RSDr. Praha
Robert Dekov, Očelice
Dagmar Janečková, Ing. Ledeč nad Sázavou
František Hübner, Mouchnice
Jiří Knězek, Praha
Lenka Antošová, Chodov
Jaroslav Havel, Rumburk
Jaroslav Havel, Rumburk
Jiří Čada, Stavenice
David Klouček Klouček, Klouček Jičín
Jitka Harmáčková, Buková
Miloš Kardoš, Ostrava
Emil Vajnar, dědek Horní Kozy
Jan Kašpar, Ing. Šluknov
Jaroslav Hruška, Starý Plzenec, Sedlec
R Zelená , Jirkov
Petra Menšíková, Praha
Jiří Vrba, Brno
Martina Komoradova , Praha
Petr Dymáček, Ing. Ph.D. Brno
Marie Hrušková, Ing. Starý Plzenec, Sedlec
Pavel Grosman, Ing Kroměříž
Zdeněk Kotyza, Šardice
Jan Macháček, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav
Renata Wettstein, Bc. Hausen am Albis
Milan Havel, Vysoké Mýto
Aleš Jágrik, Bor u Tachova
josef pepa Nos, Kutná Hora
Zdeněk Hodr, Staré Hradiště u Pardubic
Ferdinand Überall, Praha 5
Rostislav Janál , Holešov
Jiří Doubrava, Mikulášovice
Karel Rada, MgA. Kadaň
Jaroslav Nápravník, Pacov
Radek Kuťák Kuťák, Zlín
Blanka Kovářová, Lipník nad Bečvou
JAN BÍLÝ, BÍLÝ PRAHA
Žeňa Moravcová Moravcová, Moravcová Zadní Třeban
Žeňa Moravcová Moravcová, Moravcová Zadní Třeban
Pavlína Kučerová , Olešnice
Jan Čáka, Příbram
Peter Kopa, ------ Praha
Věra Pohořská, důchodce Písek
Alena Jurčáková, Havířov
jarka danielová, Slatiňany
Tomáš Řeháček , Bc. Roudnice nad Labem
Jiří Zaňka, Ing Kladno
Iva Zaňková, Kladno
Roman Šplíchal, Ostrava - Poruba
Dimiter Petrov, Mgr Praha 5
Zdeněk Cerman, Vrchlabí
Petr Sarna, Krnov
Zdeněk Jukin, Ing. Úvaly
Arnošt Gorecký, Slavičín
Karel Pastuszek, Karviná-Ráj
Lenka Jiříčková , Vysoké Popovice
Petr Nýč, Jaroměř
Vladimír Komárek, Hradec Králové
Hana Müllerová, Olomouc
Zdeněk Chytil, Mgr Kladno
Dagmar Haišmanová, PhDr. Plzeň
Jiří Roček, Praha
Jiří Brůček, Osek
Jana Baronová, Brno
Anna Růžková , Olomouc
Václav Žebro, Karlovy Vary
Pavlina Kroslakova, Mgr Nupaky
Jdete Dohajzlu, Kreteni
Stanislav Pírek, Tábor
Eva Fibichová, Mgr. Písek
Jan Bittner, Litvínov
Jan Mojžíš , Praha 11
Libuše Macková, - Náchod
Libor Zeman, Ing. Praha
Jan Gyárfás, Příbram
Jiří Šafránek, Praha
Luděk Neužil, RNDr Praha
Jaroslav Martínek, Ing Říčany u Brna
Soňa Váňová Váňová, Váňová Jesenice
Markéta Kušičková, Mgr. Plzeň
Richard Nocar, Kutná Hora
Dagmar Dragova Dragova, Dragova Praha 6
Petr Svoboda, Česká Třebová
štěpán gabriel, Brno
Bohumila Janíčková, Střelice u Brna
Jana Kytnerová, Kroměříž
Jana Kytnerová, Kroměříž
Václav Janský, Ing. Smederov
Lenka Procházková, Praha
Josef Černý, Ing. Sedliště
Edita Vavroušková, Vodňany
Vladimír Černý, Praha 9
Lubica Káňová, Brno
Bohumil Humpolík, Přísnotice
Bohumil Humpolík, Přísnotice
Jitka Hromádková, Jindřichův Hradec
René Navrátil, Bc. Plzeň
Petr Koliha, Kladno
Ivo Pechar, Mgr. Žďár-Žehrov
Arnošt Oupěcha, Litvínovice
Radoslav Richter, Vápenná
Ivan MALÍK, Ing. Kroměříž
Lucie Šuková, Ústí nad Labem
Milan Grummich, Ing. Kanice
Miroslav Chovanec, Ing. Košátky
Věra Bublíková , Záhorovice
Vratislav Vokurka, ing. arch. Písek
Mirek Motyčka, Kladno u Hlinska
Mirek Motyčka, Kladno u Hlinska
Jana Petrů, Červený Kostelec
Josef Abt, Chomutov
Naďa Durdová, Třebíč
Petr Růžička , Hostivice
Monika Růžičková , Hostivice
Zdeněk Jiroušek, Mgr Řetová
Eva Kaslová, Praha
Karel Pokorný, Ing. Újezd u Svatého Kříže
Milan Hloch, Ing. Břeclav 4
Blanka Javorská , Rihatec
Pepek Vyskoč, Magor Praha
Jindřich HORACEK,SEN., Mariánské Lázně,Úšovice
Jan Kalendovský, Mgr. Brno
Jaroslav Mikulík, PhDr. Uherské Hradiště
Jana Novotná, Tachov
Vítězslav Hrdlička, Ing. Brno
Luboš Voráček, ing. Gersau
Jiří Tomek, Lužec nad Vltavou
René Duží, Ostrava
Jaroslav Pišinger, Litoměřice
Jan Suchopárek, Roztoky
Jiří Tomek, Lužec nad Vltavou
Zdenka Tkadlečková, Olomouc
Bohumil Laštovka, Ing. Plzeň
Alice Iskerková, Ing. Praha
Roman Knopp, Ostrava-Zábřeh
Jana Dudová, Úvaly
Jiří Vaněk, pan Zlechov
Robert Ducký, ing Prostějov
milos pacina, Karlovy vary
Michal Benda, DiS. Praha
Jaroslav Sarkan, Lovosice
Dagmar Svojanovská, Mgr Řevnice
Vítězslav Rybecký, Ing. Bělotín
Vladimír TVRDOŇ, / Uherské Hradiště
petr janíček, ing střelice u brna
Jiří Horák, Ing. Brno
Karel Klinkáček, České Budějovice
Jiří Malena, Brno
Milena Doubravová, Uherský Ostroh
Jaroslav Šauer, Ing. Brno
Jaroslav Doubrava, Uherský Ostroh
Katerina Berkova, Police nad Metuji
J.P. Krásný, Praha
Antonín Studník, Velké Kunětice
Miroslav Kohout, Bc.
Miloslav Žižka, Ing. Praha
Anna Kafková , Strakonice
Bohumil Bílek, inženýr Starovičky
Zdeněk Boško, Příbram
David Hloušek, Náchod
Libuše Fulínová, Příbram VIII
Petr Kocfelda, Praha
Jiří Kupka, Ing. Praha
František Janoušek, Klášterec nad Ohří 1
MARIE SEVERSKÁ, Praha 3
Josef Šimek, RNDr. Jihlava
Jaroslav Hrbáč, Ostrava
Jan Outrata, Veselíčko (Přerov)
Petr Iskerka, Dr Praha
Jana Krulichová, Přepychy
Pavel Fíla, Dražice
Jaroslav Treník, Český Těšín
Milan Černý, Ing. CSc. Albufeira
Stanislav Vlček, Kamenná
Ivan Kasík, Loket
Miroslav Hložek, Pardubice
Vladimír Chodura, MUDr. České Budějovice
Danuše Havlíková, Ostrava
Bohuslav Budnak, Ing. Znojmo
Premysl Rubes, Pardubice
Ladislav Petráš, Ing. Velká Bíteš
Vladimír Havlíček, Líbeznice
Pavel Šašek , Praha
Ivan Marek, Ing. Praha 6
Luděk Oškera, obchodní zástupce Ostrava - Poruba
Luděk Oškera, obchodní zástupce Ostrava - Poruba
Saša Suchý, Šumperk
Koukám Pěkná , Banda Nácků
Pavel Moravec, zdravotník Nový Knín
Richard Bureš, Trutnov
Marie Eliášová, Dolní Jelení
Radomír Klabal, Bílovice nad Svitavou
Stanislav Musil, Horoměřice
Jiří Hradecký, český obyčejný občan Praha 3 - Žižkov
Marta Hoffmanová, Mgr. Praha
Martin Dubovic, Mgr Olomouc
Viktoria Hradská, PhDr Dobřichovice
Jiří Sudík, Ing Klatovy
Josef Hejč, Ing. Lelekovice, Poňava č.285
Eduard Bartošek, Přerov
Eduard Bartošek, Přerov
Josef Chocholouš, Ústí nad Labem
Jan Svoboda, Zlín
Jaromír Hrazdira, Přerov
Jan Macků, Ing. České Budějovice
Jan Macků, Ing. České Budějovice
Bohumil Kříž, Hradec nad Moravicí
Alena Šrubařová, Ostrava
Zdeněk Frolec, Kyjov
Dana Jágrová, OSTROV nad Ohří
Artur Bulant, mistr Brno
Martin Čálek, Nové Dvory
Jiří Tesař, Teplička 33
Tomáš Manda, Kostelec nad Černými lesy
František Žárský, Studénka
Jan Prokopec, MgA Třebušín
Josef Stacha, Bc. Rychvald
Břetislav Šwider, Frýdlant n/Ostravicí
Zdenka Ramsová, Jihlava
Helena Součková Součková, Součková Trutnov
Ivan Novák, Ing. České Budějovice 4
Leon Likovský, Trutnov
Jan Sedkáček, JUDr. Praha 11 Horní Roztyly
Ivan Šinágl, Okna
Jaromír Čihák, Praha 412
Marcela Škůrková , Troskotovice
miloslav štěpánek, děčín
Zdenka Kameníčková, Olomouc
Radomír Novosad, ing. Květnice
Pavel Piják, Brno
Bedřich Šmudla, Karlovy Vary
Blanka Wildtová , Bc. Hradec Králové
Daniela Rejzková, Praha 8
Jakub Mach, MUDr. Domažřlice
Jaroslav Krejčí, Kadaň
Martina Krejčí, Kadaň
Stanislav Škopek, Tábor
Luboš Luboš, Ústí nad Orlicí
Dan bradler, Liberec 25
Vaclav Zajic, Lovosice
Václav Dvořák, Mgr. Praha 8 Kobylisy
Hynek Česaný, Nová Ves nad Nisou
Stanislav Mačura, Kladno
Vladimír Opic, Rychvald
Miloslav Žáček, Mgr Praha
Jaroslav Růžička, VELKÉ BÍLOVICE69102
Milan Bartoš, Tvrdonice (okres Břeclav)
Jiří Zatloukal, Ing Uh. Brod
Jiří Blaha, Ing. Kosmonosy
Vlasta Blahová, Mgr. Kosmonosy
jiří kvasil, Jablonec nad Nisou
Ivan David, Praha 2 - Vinohrady
Otakar Mach, RNDr., CSc. Praha 9 Prosek
PhDr. ThDr. Mgr. Eugen Sigismund Freimann, PhD., M.A., pravoslavný duchovní Teplice
Rudolf Srna Srna, Ing. Duchcov
Jiří Babača, Hranice
miroslav kozel, Praha
Jaroslav Gruška, Malšovice
. Rudolf Vondřich, iNG. Praha
Jiřina Bezová , Uničov
Rudolf Vondrich, ing Praha 10
Vlastimil Šimek, ing Praha 3
Jan Skala, Ph.D. Usti nad Labem
Karel Lippmann, Mgr. České Budějovice
Pavel Hančík, Ing. Sedlnice
roman rychtr, Vrchlabí
Jan Molnár, Mgr. Bělá nad Radbuzou
Veronika Musilová, Bělá nad Radbuzou
František Moudrý, České Budějovice
Jaroslava Soukupová, Všetaty
Eva Jungmannová, Mgr. Praha
Jiří Pešat, Frýdek-Místek
Jiří Pařízek, Ing., CSc. Brno
Bohumil Čefelín, Horní Nerestce
Marta Vakesova Vakesova, Vakesova Plzeň
Marta Vakesova Vakesova, Vakesova Plzeň
Petr Kopal, Vavřinec
Marie Šemberová, Třebušín
Renáta Krandová, Praha
Josef Herčík, Česká Lípa
Lubomír Reichsfeld, -- Veselí nad Moravou
Jiří Glos, Ing. Zruč-Senec
Eugen Jedovnicky, Predhradi
Lucie Jedovnická, Předhradí
Jana fraitová, Olomouc
Ladislava Konečná, Ing. Hlinsko
irena dvorská, ing. liberec
Jiří Novák, Ing. Starý Plzenec
ivana havlova, důchodce Slavonice
Josef Syrový, Žamberk
Jaroslava Kratochvílová, Lysá nad Labem
Dagmar Sejkorová, Bavorovské Svobodné Hory
Milan Nakonečný, Mgr. Tábor
RENATA PELNAŘOVÁ, Chodov
Václav Beneš, Dolní Bělá 3
Karel Novák, Zásmuky
Milan Nedvídek , Chodov u K.Varů
Robert Sechovec, Děčín
Eugen Hinterbuchner, MUDr. Roztoky u Prahy
Radek Buňát , Karlovy Vary
Ludmila Boudysová, Praha 4
Michal Hajdučko, Bc. Němčice nad Hanou
Tomáš Verner, Praha
Milan Kaucký, Ing. Lysá nad Labem
Vlastimil Šlapák, České Budějovice
Jaroslav Schnirch, ing. LIBEREC
Zdenka Snítilová, Morkovice-Slížany
Jan Kopal, Mgr. Maršovice
Roman Loudal, KRESTAN Pardubice
Vladimír Balcar, Desná
Zdeněk Fator, Praha
Taťana Nitschke, Litvinov-Janov
Světlana Konrádová , Praha 4 - Záběhlice
Zdeněk Tichý, Jeseník 1
Zdeněk Tichý, Jeseník 1
Stanislav Bártl, Prackovice nad Labem
Vlastimil Jánský, Karlovy Vary
Jan Voříšek, ing. Chrastava
Stanislava Štěchová, České Budějovice
Stanislava Štěchová, České Budějovice
Petr Fořt, Krupka - Maršov
Vilém Jurka, Prachatice
Helena Zatloukalová, Ing. Pěčín
Romana Procházková , Hrušovany u Brna
Robert Blaťák, Přerov
Richard Skoumal, Hustopeče
Robert Blaťák, Přerov
Jiří Teichman, Jaroměř
Ivana Dvořáková , Urcice
Radek Šizling, Přeštice
Martin Sušovský, Starý Jičín
Peter Šándor , České Budějovice
Martin Vašťák, LUŽNÁ
František Zborovský, Vrbice
Zdeněk Klouda, Mgr. Čáslav
Silvia Finsterlová , Děčín
Alena Kloudová, Čáslav
Miroslava Veselá, Pardubice
Dana Škubalová, Mgr. Zlín
René Poledník, Ostrava Poruba
Petr Dostál , Doudleby nad Orlicí
Michal Šanta, Ostrava
Petra Horáková, Česká Třebová
Miroslava Valtrova, DiS Pacov
Vratislav Junek, Čáslav
Pavel Klečka, Krnov
Josef Kužela, Kamenický Šenov
Milan Popp, Dolní Bělá 160 33152
Václava Majorová, Česká Lípa
Jiří Pěnička, Jilemnice
Tomáš Kopal, Přerov
Věra VOLKOVÁ, Ing. Statenice-Černý Vůl, Praha - západ
Renata Straková, České Budějovice
Miroslav Václavík , České Budějovice
Jaroslav Mrvík, Třebenice
Petr Zacios, Hranice
Dagmar Vaňousová, Cheb
Marie Porubová, Ostrava
Jiří Poruba, Ostrava
Pavel Janečka, Ostrožská Lhota
Petra Hilová , Horní Těrlicko
Tomáš Weber, Tišice
Petr Matura, Praha 4
Gabriela Maturová, Mgr. Praha
Michal Torres, Prachatice
Jana Tikalová, Plzeń
Veronika Plevačová Plevačová, Přerov
Marie Michalcová, Brno 14
Marie Karlická, Praha 3
Lenka Schneiderová, Teplice
Miroslava Řehulková, Brno
Marie Fokt Křížková, Hromnice
Petr Kolář, Ing. Prostějov
Pavel Novotný, Ing Vranov
Miloslav Malík, Cheb
Petra Machková, Nová Paka
Marta Sedláčková, Rýmařov
Miroslava Petráková, Čížkovice
Petr Vinklář, Nová Paka
Jitka Šlachtová, Sobotovice
Marie Ouhledová, Mgr. Rovečné
Vladimír Dalměřic , Mgr
Jana Mráčková, Písek
Lukáš Stříž, Ing Hradec - Nová Ves
Petr Pubal, Jihlava
Vendula No, Pardubice
Natálie Staňová, Nic Vojtanov
Milan Vokál, Ing Praha 9
Eva Švandová, Ing. Orlová - Lazy
Martina Vichrová, Štěpánov
Monika Filipová, Praha 5
Martina Windšedlová, Starý Plzenec
vladimír švec, ing. praha 4
Alena Lusová, Starý Plzenec
Eva Kubíčková, Brno
Věra Pokorná, Všetaty
Vlaďka Hlavová, Praha 7
Nada Gocalova , Ostrova- Mariánské Hory
Václav Koranda, Plzeň
Miluše Mazurová, České Budějovice
Milan Cirkl, Zaječov
Zdeněk Minařík, Vlastějovice
Milan Setíkovský, Ing. Liberec
Yveta Zwischenberger, Praha
Ludmila Matulová, ing, Kroměříž
Květoslava Nechvílová, Chrudim - Medlešice
Pavel Kuda, Ing. Zruč-Senec
Jiří Povr , Děčín
Jitka Sochorová, Brno
Jiří Petráš, PhDr. České Budějovice
Zdeněk Konečný, Jeseník
Ladislav Karger , Mohelnice
Ivana Čejková, Louňovice pod Blaníkem
Jiří Bárta, Praha 8
Jiří Klejna, Tábor
Milada Matoušková , Znojmo
Miluška Vajnerová, Praha 2
Eva Lukacova, HAVIROV
Jitka Drunecká, Mgr. Praha
Jana Gultová, Kocbeře
Jan Januš, Chrást u Plzně
Vojen Benda, Ing. Hoštka
Lea Najmonová , Přibice
Jaroslava Vackova, Teplyšovice
Miroslav FIALA, -- Průběžná 35/IX, Poděbrady -Přední Lhota, s.č. 290 01
karel duda, Havířov 1
Ivo Bobrovský, Třebíč
Ivana Holubová , Plzen
Vaclav Fokt, Hromnice
Jana Vegnerová, Mělník
Tatiana Kuchar, Bc Praha
Jaroslav Křižka, Salaš 170
Dagmar Henčlová , Hranice
Lenka Kozáková, Loučovice
Radoslav Virt, Bc. Veselí nad Lužnicí
Andrea Vlachová, Libochovice
Dagmar Nos Pančíková , Židlochovice
Vlasta Gašparíková, Dacice
Dana Foltánkova , 25165 Ondřejov
Dana Foltánkova , 25165 Ondřejov
Hana Brabcová, Nespeky
Roman Sklenička, Rakovník
Stanislav Vokál, Velká Bíteš
Elizabeth Theodore van de Beek , Paní Božanov
Ilona Kolmanová, Ing Dačice
Renata Strychová , Krásná
Jana Bezděková, Olešnik
Leona Veselá, --- Plzeň
Dagmar Jägerová, Mníšek pod Brdy
Miroslav Lazárik, Rotava
Hana Lutonská, DiS. Chrastěšov-Vizovice
Pavel Řehák, Lysá nad Labem
Miloslava Štěpánková, Senior Neratovice
Miloslava Štěpánková, Senior Neratovice
Marcela Tomečková, Mgr. Odry
Miluše Babikova, Bezděkov nad Metují
Miluše Babikova, Bezděkov nad Metují
Miroslav Lazárik, Rotava
Jaroslava Skoulova, Skoulova Kyjov
Pavel Tesárek, Pardubice
Jaroslav Šiko, Jirkov
Ladislava Slavíková, Praha 15
Irena Paterová, Jirkov
Otakar Berežný, Dolany u Olomouce
Jiří Kristek, Ing Horní Heřmanice
Jiří Jiruš, Krásná
Václav Feix, Nejdek
Petr Vacek , Pardubice
Alena Krčmářová, Brno
Jan Pánek, RNDr. Kladno
Jan Pánek, RNDr. Kladno
Zuzana Ticha, Raduň
Jiří Mikulec, Studénka
Petra Urbánková , Hustopeče u Brna
Jan Esterka, Ing. Břeclav
Lenka Bělohlávková, Bc. Praha
Edita Charvatova, Praha 13
Denisa Di Gregorio, Ing Ostrava
Miroslav Vokál, Jablonec nad Nisou
Pavel Borák, kopřivnice
Zdenka Vokálová, Jablonec nad Nisou
Miroslava Lamačová, Praha 4
Stanislav Fučík, LL.M. Loděnice
Zdeněk Souček, Liberec
Darina Součková , Liberec
Zdeněk Jan Dostálek, Rychnov nad Kněžnou
Zdeněk Jan Dostálek, Rychnov nad Kněžnou
Helena Baxová, Cheb
Zlata Hrazdilova, Sternberk
Marcela Kentošová, Liberec
Ivan Daneš , Jindřichův Hradec
Milan Zeman, Břehov 37341
Josef Fišer, Veselí nad Moravou
Jiří Kolrusz, Ing. Braškov, p. Unhošť
Anna Esnerová, důchodkyně Kutná Hora
Miroslav Kubíček, Havířov
Jiří Slavík, Děčín 28
Jitka Mudrová, Neratovice
David Pospíšil, Drmoul
Olga Málková, Oloví
Petr Kohut, Ostrava
Renata Šroufeková, Třebíč
Irena Santorclová, Kájov
Libuše Čmuchařová, Ústí nad Labem
Eva Zoubková, Dobříš
František Čmuchař, Ing. Ústí nad Labem
Rudolf Kučera, Praha 6 - Břevnov
Eliška Kottová, Bubovice
Bohumír Žalud , Kojetín
Radek Polák, Přeštice
Radek Polák, Přeštice
Gabriela Jiroutová, Záhornice
Pe Charvát, Bělá pod Bezdězem
Marie Ambrožová, Lišov u Českých Budějovic
Věra Čermáková, Znojmo 2
Bedřich Čermák, Znojmo 2
Jana Lahodová, Jablonec nad Nisou
Jiří Kunst, Mladá Boleslav
Jiří Kunst, Mladá Boleslav
Jana Hellerová , Damnice
Soňa Skybová, Přerov
Jarmila Květkovská, Světlá Hora
Václav Květkovský, Světlá Hora
Milan Vrbíček, Ing. Mstišov
Dagmar Mazůrková, Staré Město
Jiří Kořínek, Dolany u Olomouce
Melanie Nakládalová, České Budějovice
Johanka Šmídlová, mgr. Plzeň
Lubomír Hruška, akad.arch. Brno
Radek Hosszú, Hory
Radek Hosszú, Hory
Pavla Hosszú, Hory
Ivana Klimešová, Jablonné v Podještědí
Martin Steinhubel , Slatina
Vladimíra Steinhubelova, Slatina
Pavel Všetíček, Šumperk
Irena Kubiczková, Třinec
Gabriela Kynclova, Praha 10 - Strašnice
Jana Michálková, -- Chomutice u Hořic v Čechách
Jana Michálková, -- Chomutice u Hořic v Čechách
Jana Kučerová, Ing. Brno
Marie Hostounská, Zlonice
Dana Macurová, Velešín
Iveta Turková, Teplice
Eva Herejková, Čimelice
Gabriela Delistathi, Kojetín
Jana Vlasáková, Teplice
Petr Cingr, Praha 10
Blanka Kováčová, Ústí nad Labem
ANNA MAČKOVÁ, DŮCHODCE CHVALOVICE 58
Hana Sovová, Zákupy
Yvette Branz , Krušovice
Jaroslava Lonská, Týnec nad Labem
Aleš Damm, ing. Světice
Hana Michalova, Havlickuv Brod
Hana Michalova, Havlickuv Brod
Hana Kopřivová, Ing. Tovéř
Roman Boreš, Česká Lípa
Soňa Ješetová , Červený Kostelec
Soňa Ješetová , Červený Kostelec
Petr Suchomel, Podsedice
Vítězslav Sládeček, Praha
Lubomir Jager, Mnisek pod brdy
Stanislav Pavlík, České Budějovice
Jana Viktorová, Mgr. Humpolec
Jana Řeholková, Mělník
Petra Neveklovská, České Budějovice
Štěpán Benda, kašperské Hory
Jan Doležal, Příchovice
Tomáš Veselý Veselý, ing Dolní Břežany Lhota
Vladimír Kubíček, Ing. Trutnov
Karin Sladká, Mladá Vožice
Jana Fenyková, Potštejn
martin pazdernik, praha
Tomáš Nešleha, Kladno
Jitka Bauer, Most
Jitka Bauer, Most
Pavel Walas, Havířov
Hanka Kretková, Kunčice pod Ondřejníkem
Stanislav Hajdušek, Praha
josef burian, braškov
Ctirad Fiala, Mgr Brno
Vladimír Tyller, JUDr. Chroustovice
Josef Tománek, ing. Brno
Jiří Kučera, Bc. Zlín
František Svěrák, Boskovice
Dagmar Zouharová, Ing. Mgr. Bělá u JEVÍčka
Adéla Chwistková, Ing. Lučina
Radek Chvátal, Blatná
Zdenka Bodinková, Olomouc
Jan Cemper, Okrouhlá u Nového Boru
Zbyněk Fojtášek, Jihlava
Helena Hubená, Dvůr Králové nad Labem
Danuše Hanáková, Ing. Velká Bystřice
Jindra Sedlaříková, Brno
Pavel Danielka, Lázně Bohdaneč
Oto Janků, Sedlnice
Kamila Volejníčková, Brno
Renata Gruber, Köln
Jitka Velhartická, MUDr. Toužim
Imrich Botoš, Karviná
Zdeňka Štysová, paní Louny
JINDRA SEDLAŘÍKOVÁ, Brno
Lenka Pátková, Bílovec
Jiří Šeda, Ing. Slaný
Jaroslav Hebelka, pan Smolnáu Jevíčka
Jaroslava Eliášová, Plzeň
Jiří Luner, Ing Brno
Antonín Mikeštík, Ing., CSc. Týn nad Bečvou
Janika Bartečková, Mgr. Návsí
Josef Strnad, Chlumec nad Cidlinou
Josef Strnad, Chlumec nad Cidlinou
Eva Vavrunková, Konstantinovy Lázné 34952
Jaroslav Mareš, Ing. Mgr. Čížkovice
Marek Dunovský, Bc. Strakonice
Petr Čejka, Střemošice
Jana Tomášková, Brno
Dana Šťastná, Praha
Petr Neuwirt, Ostrava
Marek Drobílek, Chodov
Lenka Horehleďová, Praha 4- Chodov
adriana smockova, Fulnek
Eduard Hnilička, Ing. Lomnice nad Lužnicí
Lucie Cekotová, Mgr. Zlín
Antonín Rendl, Domažlice
Marek Hejna, Litomerice
Jan Mikuláštík, Praha
Irena Skočíková, Mgr. Dubňany
Jaroslav Homola , Praha 10
Jiří Pešat, Hukvaldy
Ilona Sosnová , Tuklaty
Ivana Langmajerová, Horní Bezděkov
Kroh Radovan, Ústí nad Labem
Tomáš Handšuch, Plzeň
Miloslav Štěpánek, Solnice
Dagmar Zasterova, M. A. Praha
Petra Machaczekova, Albrechtice u Českého Těšína
Jaroslava Heubusch Novotná, Mgr Ždár nad Sázavou
květa hynkova, mgr. tanvald
Zdeněk Jandejsek, Ing, CSc. Brzotice ,
Stanislav Horníček, Vraclav
Hana Lánová Lánová, Vsetín
Drahomira Trekovalova, Praha
Blažena Abrtová, Rokycany
Martin Borovička, Jablonec nad Nisou
Miroslav Vacek, Polná
Lidmila Augustová, Mladá Boleslav
Jaroslav Novák, Černošice
Jaromír Hrbek, Cheb
Tereza Dvorníková, Olomouc
Lenka Bartoňová, Ostrava-Dubina (okres Ostrava-město)
ZDEŇKA JURÁKOVÁ, PARDUBICE
Pavel Tkáčik, Česká Lípa
Jana Banevová, Petřvald 1-Petřvald
Marek Němec, Liberec
marie kisová, olešnice
šárka nováková, praha
Marie Sedláčková, Paní Praha 4
Tadeáš Krzok, Ing. Ostrava
Petr Brada, Mirošov
Petra Tippeltová, Ústí nad Labem
Michal Vágner, Praha
Libuše Vlášková, Jaroměř 1
Miroslava Černošková, Vsetín 1
Jaroslav Henzl, MUDr. Havlíčkův Brod
Eva Janeková, Olomouc
Vladimír Janek, Olomouc
Josef Marvánek, Sulejovice
Dagmar Zajíčková, Velké Hamry
Naděžda Mikešová, Stochov
Ludmila Reschová, Ing. Plzeň
Ladislav Hanuš, Mgr. Ing. Ph.D. Brno
Pavlína Čížková, Komařice u Českých Budějovic
Stanislav Bojko, Třinec
Iveta Stehlíková, Manětín
Renata Hanková, Praha 10 Záběhlice
Veronika Antonínová, Brno
Lucie Krčmarská, Ostrava
Vladimír Krčmarský, Ostrava-Nová Bělá
Luboš Teper, Ústí nad Orlicí
Petra Bědroňová, Ostrava - Poruba
Marcela Žáková, Batelov
Karel Paták, Blažovice
Renata Vaňátková, Liberec
Renata Vaňátková, Liberec
bedrich holub, Brandýsek
Marcela Buršíková, Ivančice
Iveta Schneiderová , Karlovy Vary
Pavlína Vilímová, Mgr. Praha
Marie Schindlerová, Olomouc
Martin Starinský, Bohumín
František Skála Skála, Plzen3 Na dlouhých záhonech 506/16
jan trubač, ing týn nad vltavou
Ivan Kotouček Kotouček, Kotouček Brno
Jaromír Čech, Fojtka
Kateřina Machová, Roudnice nad Labem
Yvetta Slavíková, Slavíková Chodov u Bečova nad Teplou
Martina Gorgoszová , Kravaře ve Slezsku
Pavel Stryk, Olomouc
Jakub Smolík, Brno
Marketa Spiliotopulu, Kopřivnice
Pavel Nesét, Štěpánov u Olomouce
Jakub Růžička , Praha
Roman Kopečný, Mgr. Praha 4
Jaromír Hudec, ing. Sudoměřice
Pavlína Gondeková, Světlá Hora
Lenka Vlčková, Bc Plzeň
Alena Rambousková, Mgr. Třebíč
Pavlína Poloková, Nýdek
Martin Sienczak, Hradec Králové
pavel navrátil, křivoklát hypyxel
Tomáš Winter, Tuchlovice
Bronislava Klimentová , Veselíčko
Zdeněk Stieber, Praha
Jiřina Mázlová, Mázlová Šluknov 40777
Ivana Votrubcová , Ústí nad Labem
Jaroslav Burget, praha 10
Jaroslava Svobodova, Sezimovo Usti


Podpisů celkem: 2590 Podpisů zveřejněných: 1874

 

Prohlášení iniciativy Zachraňme náš stát k 2. kolu prezidentských voleb

Prohlášení k hlasování o nedůvěře vlády

(text prohlášení)

Mír a spravedlnost

Prohlášení k výzvě Mír a spravedlnost

Bašta na Hrad!

Společná výzva zástupců stran, hnutí a spolků

17. 11. pochod Zachraňme náš stát z Vyšehradu na Národní

(podrobnosti)

Vyhlášení iniciativy Zachraňme náš stát

Prohlášení iniciativy Zachraňme náš stát ke státnímu svátku 28. října

28. říjen 1918 je důležitým mezníkem v tisícileté historii české státnosti. Došlo k formální obnově naší suverenity, k opuštění... (číst celý text)

Tisková zpráva ke vzniku výzvy Zachraňme naši republiku

(číst celý článek)

Záznam z vyhlášení výzvy Zachraňme naši republiku


 

#zachranmenasstat