Podpisy výzvy Pojďme se nebát!




Ladislav Jakl,  publicista
Zuzana Majerová,  předsedkyně Trikolory
Mgr. Jiří Kobza,  poslanec SPD
Stanislav Novotný,  právník, publicista
Václav Hrabák,  publicista
doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D,  ústavní právník
pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel,  lékař, velitel Národní domobrany
Jaroslav Bašta,  historik, poslanec SPD
Petr Hájek,  šéfredaktor magazínu Protiproud
prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.,  epidemiolog
Mgr. Michal Semín,  místopředseda Akce D.O.S.T.
prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc.,  imunolog a vakcinolog
Roman Horký,  kytarista, zpěvák, skladatel a frontman skupiny Kamelot
JUDr. Daniela Kovářová,  senátorka
prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc.,  politik a lékař
Ing. Bc. Ivan Noveský,  energetik
Ing. Vladimír Štěpán,  energetik
Jaroslav Foldyna,  poslanec SPD
Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc.,  zemědělský inženýr a podnikatel
Petr Zuska,  choreograf, režisér, tanečník
Mgr. Petr Štěpánek,  hudebník a spisovatel, 1. místopředseda Trikolory
Antonín Baudyš,  astrolog, hnutí Cesta
PhDr. Josef Skála, CSc.,  historik, Kudy z krize
Ladislav Vrabel,  Česká republika na prvním místě
PhDr. Jiří Hejlek,  filosof
Plk. Ing. Jaroslav Štefec CSc.,  bezpečnostní analytik
František Hacker,  kytarista, zpěvák a kapelník skupiny KTO
David Martínek,  režisér, producent
Jindřich Koudelka,  signatář Charty 77, člen Sdružení politických vězňů ČR
PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.,  předsedkyně Aliance národních sil
JUDr. Jana Turoňová,  právnička, členka ČSSD
JUDr. Vojtěch Filip,  advokát
RNDr. Otto Jarolímek, CSc.,  podnikatel, vysokoškolský pedagog
Mgr. Josef Nerušil,  předseda SPD Praha
Ing. Tomáš Doležal,  ekonom, politický analytik
MUDr. Alice Tomková,  lékařka
Karel Srp,  politický vězeň
Martina Novotná,  Vraťme děti do školy, bez podmínek
Matěj Gregor,  předseda spolku Odchod z.s.
Viliam Poltikovič,  dokumentarista a spisovatel
Lic. Daniel Solis, LL.M,  politolog
JUDr. Bc. Norbert Naxera,  právník
Ivo Osovský,  občanský aktivista
Josef Nos,  písničkář
PhDr. Radomír Malý,  signatář Charty 77, historik
Jiří Fuchs,  filosof
Slávek Popelka,  politický vězeň, Holešovská výzva
kpt. Tomáš Ježek,  policista
Jiří Havel,  Národní rada obnovy
Ing. Vlastimil Podracký,  spisovatel
František Červenka,  publicista
David Bohbot, MBA,  bezpečnostní expert
Michal Gulyáš,  spisovatel
René Josef „Jorek“,  písničkář
Tomáš Čada,  podnikatel, Spojenectví Říp
Vlasta Nowak,  publicistka
Mgr. Ivana Nová,  právnička
Jan Betko,  publicista
Ladislav Malý,  signatář Charty 77, Občané proti EU
Rostislav Kubíček,  hnutí Občan v odporu
Jan Dolens,  kameraman a publicista
Milan Macák,  publicista a spisovatel





Podpisů celkem: 3747 Podpisů zveřejněných: 2820


signatáři

jméno, příjmení, titul město
Josef Moravec, Ing. Praha
Jana Sedmihradská, Bc. Kroměříž
Petr Němec, Kroměříž
Vilma Dostalova, Smržice
Radek Nejezchleba , Kuřimany
Hynek Eiselt, Hostivice
Petr Bachan, Blatnice Pod Svatým Antonínkem
Pavlína Morasová , Mgr. Brno
Andrea Hrychová, Klentnice
David Rohan, Přerov
Vilém Černohorský, Ing. Heřmanův Městec
Veronika Brtová, Praha
Radana Trčová , Jirkov
Josef Tuček, Ing. Adešpach
Jiří Skalka, Most 1
Lubomír Reichsfeld, -- Veselí nad Morvou
Martina Kubáčová , Louny
Robert Knesl, Jemnice
Václav Hubáček, Litoměřice
Stanislav Veselý, Ing. Knínice
René Navrátil, Bc. Plzeň
Pavel Janík, Olomouc
Pavel Janečka, Ostrožská Lhota
Petra Hilová , Horní Těrlicko
Lenka Schneiderová, Bystřany
Stanislav Vlček, Kamenná
Stanislav Krásný, Přerov
Zuzana Portelová, Praha
Dana Freiova, Praha
Vlastislav Kaděra, Ing. Teplice
Petr Sedláček, Mgr Praha 4
Jiří Moravčík, Uherské Hradiště
Jaroslav Suchánek, RNDr. Ostrava
Václav Kahuda, Ing. Rudolfov
Eva Matoušková, Ing. Praha
Jaromír Čech , Fojtka
Pavel Všetíček, Šumperk
Gabriela Kneslová, Jemnice
MARIE SEVERSKÁ, Praha 3
Naděžda Mikešová, Stochov
Martin Valouch, Zlín
Emanuel Štěpán, Frýdek-Místek
Stanislav Roháček, Žatec
Iveta Relichová, Brno
Zdeněk Minařík, Vlastějovice
Tomáš Krátký, Olomouc
Regina Tůmová, PharmDr. Mariánské Lázně
Natálie Sedláčková, Mgr. Praha
Zdeněk Šalda, Ing Lysá nad Labem
Jan Outrata, doc. Ph.D. Veselíčko (Přerov)
Richard Skoumal, Hustopeče
Pavel Buřil, Slatiňany
Blanka Taucová, Praha
Bohuslav Maceška, Ing. Světice
Jan Svoboda, Zlín
Miloš Ondřejík, Ing. Brno
Martin Steinhubel , Slatina 14
Martin Borovička, Jablonec nad Nisou
Jan Kyselák, MgA. Hradec Králové
Petr Lisý, Český Těšín
Vlaďka Steinhubelova, Slatina 14
Makarius Tauc, člověk Praha
Jiří Tesař, Teplička 33
Martin Štěpán, Mnichovice
Lucie Šuková, Ústí nad Labem
Miroslav Červenka, Mgr. Děčín
Simona Škaloudová, Mgr. Praha 8
Simona Brantlová, Ing Praha
Jaroslav Rejman, Poděbrady
milan jurca, Hvezdonice
René Ptáček, Praha 9
Kateřina Vaníčková, Mgr. Svinaře
Petr Fořt, Krupka - Maršov
Karin Sladká , Mladá Vožice
Marie Fokt Křížková, Hromnice
Jarka Kortusova, Stachy
Milan Cirkl, Zaječov
Vojtěch Zavadil, Mgr. Akureyri
Ondřej Bereta, Hovorčovice
Josef Hájek, MVDr.Brno Brno
Roman Janík, Ostrava
Viliam Hanuš, důchodce Chvaletice
Ladislav Petráš, Ing. Velká Bíteš
Tadeáš Krzok, Ing Ostrava
Vladimír Komárek, Hradec Králové
Josef Syrový, Žamberk
Miroslava Kombrzová, Město Touškov
Stanislav Kaitman, Zliv
Ladislava Konečná, Ing. Hlinsko
Marie Čapková , Ing. Jeníkovice
Tereza Kubová, Svitavy
Hana Kaitmanová, Zliv
JITKA BOGAROVÁ, MGR. Veselí nad Moravou
Jana Vegnerová, Mělník
Ladislav KRAL, Villerupt
Pavel Malec, Havlíčkův Brod
Zdeněk Zavadil, Ing. Brno
Jiří Pěnička, Jilemnice
Martin Gebauer, Praha
Jiří Hečko, Havířov
Miloslav Soldát, Ing. Litvínov
Pavel Richtr, Stříbrná Skalice
Václav Knor, Jihlava
Milan Kaucký, Ing. Lysá nad Labem
Petr Strunz, Lubenec
Ivana Jedryskova, Ústí nad Labem
Jan Kuchař, Mgr. et Bc. Prostějov
Olga Friedrichová, Mělník
Miroslav Kábrt, Rtyne v Podkrkonosi
Jarmila Malaníková, Brno
Břetislav Šwider, Frýdlant n/Ostravicí
Ales Přibyl, Přibyl Kroměříž
Ilona Kolmanová, Ing Dačice
Radek Kvasnička, Světlá Hora
Pavel LUKA, ROHATSKO
Jan Majer, Olomouc
Antonín Fryč , Ing., CSc. Psáry
Miroslav Haramule, Horní Bříza
Jaroslav Martínek, Ing Říčany u Brna
Jitka Kudělásková, Frýdek-Místek
Jiří Židek, Ostrava
Radek Procházka, Praha
Josef Hejč, Ing Lelekovice
Karel Rydlo, Nové Město nad Metují
Rostislav Křupala, Ing. Oznice
Petr Smékal, Světlá
Lenka Bartoňová, Ostrava-Dubina (okres Ostrava-město)
Jana Groplová, Meziboří
Lenka Kvasničková, Světlá Hora
Jitka Szolnokyová , Nový Jičín
Blažena Štellnerová, Ostrava - Poruba
Václav Krása, Mgr. Chýně
Stanislav Sobek, MVDr. Jindřichův Hradec
Karel Linhart, Telnice
Jaroslav Růžička, VELKÉ BÍLOVICE69102
Eva Kolářová, Ing. Praha
Vladimír Hojda, Dnešice
Jaroslav Limburský, Praha 4
Rudolf Enenkl, Brno
Alena Pravdová, Ing. Sezimovo Ústí
Jaroslav Gruška, Malšovice
Jiří Hárovník, Vrané nad Vltavou
Jan Navrátil, Ing Petřvald
Bohumila Medková, Ing. Mgr. Kornatice
Marcela Milatová , Praha
Lucie Krejčíková, Louny
Petr Buňka, Praha
Jitka Škodová, PhDr. Černošice
Hana Müllerová, Olomouc
Dana Foltánkova , Ondřejov
Václav Sedláček, Praha 4 - Krč
Monika Broschová , Velký Újezd
Václav Květkovský , Světlá Hora
Václav Škabrada, Plzeň
Tomáš Skřička, doc. MUDr. CSc. Brno
Miroslav Novák, Dipl. ing. Strakonice
Aleš Jirout, Hradce Králové
Miroslav Červenka, Mgr. Děčín
Zdeňka Štěpánová, Frýdek-Místek
Josef Černý, Ing. Sedliště
Erika Pačková, Ostrava
Jaroslava Eliášová, Plzeň
Josef Janík, Moravská Nová Ves
Petr Mareček, Kytlice
Viliam Kokavec, MUDr. Bartošovice
Pavel Chromik, Poběžovice u Přelouče
František Svěrák, Boskovice
Stanislav Vokál, Křižanov
Jaroslav Procházka, Ing. Rumburk
Vladimír Opic, Rychvald
Antonín Vágner, Libouchec
Jan Koudela, Plzeň
Jan Fárek, Bohumín
Milan Duffek, Hodonín
Zdeňka Blažková, Příbor
Martin Kotrč, Kralupy nad Vltavou
Jana Malá, Bohdalice okr. Vyškov
Jaroslav Dvořáček, Boskovice
Jiří Čada, Stavenice
Vladimír Černý, Praha 9
Milan Jeník , Ing. Lužec nad Vltavou
Miloš Kardoš, Ostrava
Růžena Duchková, Česká Kamenice
Petr Šulc , Ústí nad Labem
Martin Chyba, Prostějov
Bohumila Janíčková, Střelice u Brna
Ivo Bobrovský, Třebíč
Josef Bis, Nechanice
Tomáš Handšuch, Plzeň
Otto Černý, Štětí
zdeněk jína, ing chlumčany
Ivo Jakubík, Ing. Přerov
Bohdan Havlík, Ing. Praha
Josef Stejskal, Přibyslav
Dan Štěpánek, Praha 3
Jan Pšenička, Ing. Praha 3
Petr Dolínský , Nymburk
Ludovít Selep, Most
Vladimir Moural, Ing. Kamenice
Ivan Kobik, Jičín
Marcela Lišková, Vrané nad vltavou
Arnold Grega, Ing. Praha
Miroav Navara, Litovel
Jiří Vepřek, Uničov
Pavel Beníšek, Praha
Václav Petr, RNDr. Praha 10
Irena Drábková, Praha 10
Daniela Musilová, Hrušovany nad Jevišovkou
Markéta Dolínská, Tachov
Pavlína Maříková, Ing. Karlovy Vary
Petr Vavřík, Nová Role
Zuzana El Amin, Praha
Břetislav Filipovský, Vřesina
Blahomír Skoupý, Ing. Tišnov
Adéla Králová, Brno
Linda Bitomská, Ing. Vřesina
Jaroslava Richterová, Mgr. Praha
Vladimír Rybníček, Želešice
František Konečný, Tábor
Šárka Bitomská Bitomská, Ing. Vřesina
Pavel Matějka, Praha
Jan Wojnar, ing. Bohumín
Jan Řimnáč, Most [6225]
Kamil Hruda, Liberec
Jiří Majer, Důchodce Praha 6-Řepy II.
Jiří Šedivý, Ing. Hořice
Marcela Lišková, Vrané nad vltavou
Filip Doucha, Praha 4 - Chodov
Tomáš Budinský, Praha
Iveta Chuda, Namest na Hane
Jiří Domský, Ing. Brno
Andrea Vlachová, Libochovice
Vladimír Stwora, Chýně
Marie Ouhledová, Mgr. Rovečné
Alena Mikulášková, Tuchoměřice
Ilona Majerová, Praha 6-Řepy II.
Erika Kohoutová, Rudoltice
Věra Parýzková, Ostrava-Hrabuvka
Vladislav Hutský, Brno
Jiři Šedivý, Ing. Hořice
Jaroslav Poppr, Usti nad Labem
Miroslav PIHRT, JUDr. Brno
Jan Voříšek, ing. Chrastava
Milan Havel, Vysoké Mýto
Ladislav Dub, Pelhřimov
Zbyněk Adámíček , Český Krumlov
Bohumil Čefelín, Horní Nerestce
Čestmír Punčochář, Praha 8
Martin Slánský, Žďár nad Sázavou
Jaroslav Mikulík, PhDr. Uherské Hradiště
Denisa Paštrnáková, Ing. Praha
Maria Vaňková, Roudnice nad Labem
Josef Novák, PaedDr. Jemnice
Jiří Povr , Děčín
Jan Miltner, Soběslav
Dana Neubergerová, Chroboly
Jan Vrobel, / Červenka
Hana Pátková, Velká Hleďsebe
Eva Golianová, Olomouc
Vladimír Helsner , Ing. Ostrava
Vladislav Haberman, Litovel
Miroslava Řehulková, Brno
Miroslava Řehulková, Brno
Roman Fiala, Mgr Pardubice- Mikulovice
Yvette Branz, Krušovice
Dalibor Mašek, Praha
Michal Rott, Praha
Pavel Knitl, JUDr.,advokát Brno
Jiří Hála, Ing. Praha 8
Milan Pišl, Ing. Plzeň
Eduard Josef Hobst, Ing., PhD. Brno
Libuše Hanusová, Mgr. Český Těšín
Anna Kafková , Strakonice
Karel Benčič, OPava
Jan Hofírek, Prace
Mirko Pokorný, Ing. Praha
Jirina Jelinkova, Horice
Oto Vilášek, pan Kopřivnice
Eva Zezulová , Ing. Praha 6
Pavel Glos, Ostrava
Pavla Sobotková, Olomuc
Ctibor Dušek, PaedDr. Praha 4 - Kamýk
Milan Brunclík, Náměšť na Hané
Petr Huňáček, DiS. Pardubice
Ivo Petera, Hradec Králové
Taťána Perglerová, Praha
Emilie Červáková, Č.Budějovice
Jan Popek, Orlová Lutyně
Natálie Slavíková, Judr Františkovy Lázně
Pavel Jordanidis, MUDr. Praha
Zdeněk Jukin, Ing. Úvaly
Milan Marhoun, Lhoty u Potštejna
Marie Kynčlová, Tábor
Karel Klinkáček, České Budějovice
vaclav vilimek, marsov
Miroslav Švehla, Ing. Mladá Boleslav
Radka Havlová, Mgr. Liberec 25
František Vaníček, Svinaře
Miroslav Rozmara, ing Loanhead
Jiří Kyslík, Nový Bor
Marie Fulierová, Třanovice
Richard Krebs, Prostějov
Jiří Krištof , Ing. Cerekvice nad Bystřicí
Miloslav Stehlík, Liberec
Lenka Živná , Němčice u Boskovic
Pavel Kalenda, RNDr. CSc. Pražmo
Marie Kovalová, RNDr. Sedlec-Prčice
Pavel Šíp, Kadaň 1
Jiří Neužil, Brno
Dana Šťastná, Praha
Pavel Vrána, Brno
Vítězslav Krch, Kolín
Karel Tondr, Ing. Mutěnice
Jaroslav Suchel, Ing. Ostrava
Bernard FRANTA, důchodce Boršice
Henrieta Zikanova, duchodce Praha
Ivana Němcová, Olomouc
Daniela Krebsová , Prostějov
Ivana Kötzová, Nymburk
Miroslav Šnýdr, Rumburk
Ferdinand Überall, Praha 5
Miroslav Červenka, Mgr. Děčín
Ria Krolopova, Doksy
Helena Kučerová , Ing. Ostrov
Ludmila Cyroňová, Ostrava 30, Dubina
Lenka Flasarová, Nivnice
Eva Kubíčková, Brno
Martin Procházka, Mgr., Ph.D. Frýdek-Místek
Václav Hanzlík, Ing. Teplice
Josef Pomajbik, MUDr., CSc Podebrady
JIří Bárta, Praha
Adolf Černý , Ing. České Budějovice
Evžen Hlinovský, ekonom, Mgr. Praha
Monika Papillier, Boskovice
Roman Flasar, Nivnice
Marie Jančová, Dolní Němčí
Jiří Sodoma, Praha 4
Oldřich Čížek, Ing Brno
Pavel Hečl, ing Týn nad Vltavou
Ladislav Neumann, Duchodce Bílovec ,Stará Ves 111
Tomáš Kvasnica, Ing. Kladno
Vladimír Holiš, Bc Hodonín
Jiří Smetana, Ing. Praha 5
Libuše Dbalá, Plzeň 18
Ivan Otevřel, Ing. Brno
Petr Hanikýř, Ing. Babice
Čeněk Hrabal, Kolín - Kolín V
Radomír Růžička, MUDr. Tábor
Rostislav Nakládal, Ing. Brno
Ludmila Reschová, Ing. Plzeň
Lubomír Foldyna, Důchodce Morávka
Jana Banevová , Petřvald, Petřvald 1 Petřvald
Bohuslav Král, Ing. Poděbrady
Sylva Křepelová, PharmDr. Bohuňovice
Zdenek Holásek , JUDr. Jablonec nad Nisou
Petr Nejedlý , Mgr Praha 10 Strašnice
Markéta Čepelíková, Ing. Praha 5
Jaromír Čihák, Praha 412
Karel Trefný, Boskovice
Zdeněk Sakač, Praha
Ondřej Dobrocký , Ing. Jičín
Petr Hron, Tabor
Dagmar Karlikova, Cernosice
Hana Hetfleischova, Červený Kostelec
Jiří Luner, Ing Brno
Anna Esnerová, Kutná Hora
Květa Bambasová, Strakonice
Vít Syrový Syrový, Praha
Jaroslav Vilém, Vsetín
Petr Maria Lutka, Mgr. Ing. Olomouc
Petr Zacios, Hrabůvka
Milan Pilař, Ing. Lomnice Nad Popelkou
Marcela Chudobová, Zádolí
Ludmila Čápová, Ostrava -Výškovice
Katerina Starnová, MUDr. Zlín
Radek Buňát , Karlovy Vary
Miroslav Kelnar, 106 00 Praha 10
Jiří Mach, Praha
Jiří Jiránek, Měčín
Jiří Dolejš, Pardubice
Josef Minář , Ing. Šumperk
Zdeněk Řehulka, Prostějov
Jan Linhart , Mgr. Praha
Eva Derflerová, Ing. Praha
Jiří Kupka, Praha
Arnošt Oupěcha, Litvínovice
františek žárský, Studénka
Roman Kořínek, Teplice
Markéta Kušičková, Mgr. Plzeň
František havelka, Vernéřovice
Svatoslava Šmeralová, FRENŠTÁT P. R.
Jan Hanuš, ing. Pardubice
jana cenková, vratimov
Erich Jarkuliš , Oldřišov
Tomáš Grospič, Poděbrady
Jaroslava KOPEČNÁ, Pani Rebešovice
Petr Dvořák, PhDr. Kroměříž
Josef Zeman, Cerhonice
Jiří Hataš, Ústí nad Labem
Radim Uherek, Havířov- Šumbark
Václav Černý, pan Rotava
Martin Kučera, Vanovice
Radim Uherek, Havířov- Šumbark
Tomáš Kraus, Jihlava
Jiří Hess, důchodce Velká Hraštice
Monika Filipová, Praha 5
Anna Pfeifer, Mgr Břeclav 4
Martin Douša, Malá Hraštice
Petr Pícha, Mgr Písek
Jakub Hetzer, Louny
Anna Šedivá,
Josef Kodýdek, duchodce Dnešice 263 okres Plzeňk
Iva Baranakova , Plzeň
Pavel Novák, Šternberk
Pavel Hastík, Ing Brno
Marek Veselý, inv.důchodce PRAHA 5-Smíchov
Pavel Hančík, Ing. Sedlnice
Barbora Čiháková, Příbram
Zdeněk Gaťák, Prachatice
Zdeněk Jan Dostálek, Rychnov nad Kněžnou
Pavel a Jana Novotní, Ing Vranov
Vera Holubova, Opava Čermná ve Slezsku
Pavel Borák, kopřivnice
Jana Bělehrádková , Písek
Vlastimil Havlík, ing. Černošice
Daniel Husár, Liberec
Ilona Stará , Výheň 24,Netřebice
Michal Dovrtěl, Ing. Brno
Jaroslav Mareš, Ing. Mgr. Čížkovice
Renata Nývltová, Měník
Eva Havlíková, Staňkov
Pavel Janouškovec, Ostrov
Vladimír Michalec, Praha
Pavel Götze, Ing. Rychvald
Pavel Moravec, Dobříš
Zdeněk Dlouhý, Mgr, Ing Ostrava
Jan Nový, Praha
Vlastimil Kostkuba , Pan Bystré u Poličky
Jaroslav Golich, Nový Jičín
Jindřich Razl, Liberec
Petr Brož, Praha 4
Pavel Chodora, Stochov
Josef Balatka, zasloužilý důchodce Plavy - Haratice 113
Vera Skalova Skalova, Skalova Jakubské Předměstí
Bohumil Tomek, Kolín 4, Česká republika
Vladimír Svěrák, Lošany
Pavla Eichler , Bc. Praha
Jarmila Malkusova, Ostrov
Petr Brož, Praha 4
Petr Doležel, Mgr Brno
Eva Švandová, Ing. Orlová - Lazy
Fratišek Skála, Úst nad Labem
Zdeněk Staněk, Ing Horní Bludovice
Petr Pubal, Jihlava
Alois Konšel, Křenůvky 15
Jiří Hradecký, Praha 3 - Žižkov
Jaroslava Čevelíková, Mgr. Popelín
Slávek Lochman, Ústí nad Labem
Miroslav Škarda, Pan Otvice
Karel Košťál, Ing. Praha 4
Pavel Němec, Praha
Jan Januš, Chrást u Plzně
Pavel Bures, dipl. Ing. TU Sankt Moritz
Zdeněk Fator, Praha
Alois Neruda, Rychnov u Jablonce nad Nissou
František Mejstřík, Chlumec
miroslav domanský, rohatec
Michal Aur, Mgr. České Budějovice
Zuzana Stirská, Praha
Zdeněk Velich, Ing. Řevnice
Zdenka Popelková, Mgr Kunštát
Petr Polák, Milín
Petr Celba, Liberec
Alena Šálková, Lipůvka
Zdenka Popelková, Mgr Kunštát
Miroslav Žiška, Frýdek-Místek
Květa Hromková, Havířov - Podlesí
Zdeněk Marek , Bory
Zdeněk Marek , Bory
Karel Rada, Kšice
Markéta Poláková, Milín
Lubica Káňová, Brno
Lucie Budinská, Bc. Praha 4
Marie Hostounská, Zlonice
Josef Gazda, Újezd u Brna
Jan Krupička, Ing. Libina
Jan Krupička, Ing. Libina
František Kovářík, Jesenice u Prahy
Jindriska Nejedla, Ostrava
ivana beňová, hořovice
Irena Roháčková, Žatec
Zdeněk Kořistka, Ostrava
Milan Matouš , Nový Jičín
Monika Jurtinová, Unhošť
Vladimír Prchal, Jesenice u Rakovníka
Milan Pilous , Česká Lípa
Monika Radimerská, Chodov
Ivo Přichystal, Ing. Brno
Eliška Přichystalová, Brno
Václav Rod, Ing Třešť
Petr Blažek, Ing. Šumperk
Pavel Plaček, Česká Lípa
Antonín Křížek, JUDr. ZVOLE
Zdeňka Turková , Praha
Jiri Matousek, Hruska
Martin STEJSKAL , Opava 9
Lenka Baselová, Břidličná
Simona Czarnynogová, Plzeň
Michal Hanák, Šternberk
Petr Dvořák, Praha
Zuzana Stojanová, Bečváry
Ladislav Mlejnek, Dublovice
Eva Havlová, Chotutice 147, Viselecká
Petr Bílek, Ing. Smilkov
Miloš Fürst, Ing. Klatovy
Alexandr Sonntág, Ing České Budějovice
Stanislav Gazda, Nový Jičín Loučka
Petr Dostál , Doudleby nad Orlicí
Ivan Daneš , Jindřichův Hradec
Miroslav Vala, JUDr Bruntál
Josef Audy, Holubice
Gabriela Maturová, Mgr. Praha
Hynek Herman , Šternberk
Břetislav Krejčí, Kunovice
Zbyněk Jehlář, Ing. Záříčí
Jiří Pařízek, Ing., CSc. Brno
Ladislav Kovařík , Praha
Ludvík Habásko, Ing. Chrudim
Miroslav Pardubský, Zásmuky
Miloslav Hahn, Kyšice
Blanka Procházková, Most
Milan Urban, ing, Phdr Břeclav
Michal Lapeš , Štoky
Hana Bartošová, Nekoř
Miroslav Kavij, Mgr Klatovy
Zdeněk Trnka, Ing. Heraltice
Hana Procházková, Praha
Irena Blažková , Havířov
Iveta Lefevre, Hlásnice
Roman Loudal, Pardubice
Zdeněk Wohlráb, Most
Jana Mihaliková, Spořice
Jana Wollerová, Praha
Jaroslav Vymazal, Otrokovice
Mirek Motyčka, Kladno u Hlinska
Vlastimil Šimek, ing Praha 3
Jan Trojan, Ing Kuřim 66434
Michal Havel, Chotutice 147, Viselecká
Beata Marie Krusic, Praha
Roman Kopečný, Mgr. Praha 4
Drahomíra Ulčová, Beroun
Dagmar Svojanovská , Mgr Řevnice
Tomáš Kulhánek, Konárovice
Jiri Tomasek, Hradec Kralove
Marie Vodrhánková, Ondřejov
Karel Paták, Blažovice
Gabriel Mikus, MUDr. Velký Osek
Petr Voslář, Brno
Milan Jureček , Ing Opava
Jarmila Kotrbackova, Praha
Věra Bílá, Praha 9 Hloubětín
Kamil Adámek, Ostrava
Jaroslav Baier, Nové Město nad Metují
Luboš Cingel, Opava
Lukáš Řehák, Zlin
Karel Pokorný, Ing. Újezd u Svatého Kříže
Veronika Halirova, Klecany
Martina Veselá, Ostrava
Jitka Svobodová , Hrabišín
Ludmila Burešová, Havířov-Suchá
Jiří Popelka, Brandýs nad Orlicí
Vlasta Ganyova, Děčín6
František Texl, Ing. Třebíč
Iva Sandri, RNDR. Havířov
Petr Bachan, Blatnice Pod Svatým Antonínkem
Aleš Háva, Ing. Varnsdorf
Zdeněk Schwarz, Ing. Ostrava
Roman Koravsky, Jablonec nad Nisou
Zdeněk Burýšek, Mgr Černá Hora
Viktor Piler, Ing. Sklené nad Oslavou 91
Dana Šimanovská, Mimoň
Jiřina Bezová , Uničov
Jakub Genčur, Brno
Drahoslav Friček, Dětenice
Blanka Burýšková, Černá Hora
Miroslav Kaplan , Hradec Králové
Alexandr Babič, ing. PhD. Havířov
Ivana Radvanovská, Hradec Králové
Václav Jelínek, Praha 10
Vladimir Vokoun, Sobotka
Jan Hrstka, Ing. Brno
Zdenka Payerová, Ing. České Budějovice
Jiří Mareček, Nový Šaldorf
Miloslav Černý, Třebíč
František Soukal, Vranovice
karel vlček, Hluboká nad Vltavou
Simona Adamčíková, Olomouc
Aleš Damm, Ing. Praha
Ivana Murinová , Chomutov
Jindřich Kania, PaedDr. Olomouc
libor suchy, klatovy
karel vlček, Hluboká nad Vltavou
Rudollf Bauer, Bauer Bzenec
Radoslav Sigmund, Bučovice
Zdeněk Pejřimovský, Kosova Hora
Eduard Filipi, Boskovice
Růžena Pejřimovská, Kosova Hora
Jaromír Navrátil, Heřmanův Městec 116E
Jana Filipi, Boskovice
Jana Feixová, Karlovy Vary
Otakar Berežný, Dolany u Olomouce
Petr Žádník, Hradec Králové
Jiří Kudělásek, Nošovice
Jaroslav Jeslínek , Chotěšov
Eduard Feix, Karlovy Vary
Miroslav Rohan, Holubice
Petr Krause, Ing. Ústí nad Labem
Antonín Fryč, Ing., CSc. Psáry
Veronika Stará, Třibřichy 45, 537 01, Chrudim 1
Iva Navrátilová, Heřmanův Městec
Eliška Feixová , Karlovy Vary
Vladimír Türk, Netolice
František Sechovec, Kladno
Václav Eger, Ing. arch. Praha 6 Řepy
Marcela Loudová, Praha
Šárka Vondráčková, Kolín
Jarmila Květkovská, Světlá Hora
Miroslav Šmíd , Pan. Hradec Králové
Pavel Hecht, Ing Plzen
Daniel Václavíček, Praha 4 Nusle
Kamil Vašek , Ostrava
Marek Petřík , Chlístovice
Roman Vaníček, Praha 6
Jaromír Čejka, Olomouc
Libor Straka, Dačice
Monika Reilová , Dvůr Králové nad Labem
Zbyněk Reil, Ing. Dvůr Králové nad Labem
Jiří Lexa, Mgr. Lužec nad Cidlinou
Alena Perničková, Zlín
Zuzana Kotrbáček, Káraný
Libuše Vlášková, Jaroměř 1
Vlasta Türková, Netolice
Antonín Lochovský, Hořice
Radim Kubrycht, Klatovy
Andrea Kmochová, Ing. Praha 9 Letňany
Hana Procházková, Lesonice
Vlastimil Konrády, Domažlice
Vladislav JANKO, KRNOV
Jaroslav Kneissl, Ing., CSc., Janov 19, 51801 Dobruška
Hana Jelínková, Mariánské Lázně
Ludmila Brázdová Brázdová, Brno
Pavel Petrlík,
František Surman, Plzeň
Jan Rudolf, Teplice
Vladimira Bohalova, Ing Praha
Jiří Glos, Ing. Zruč-Senec 411
Vladimír Vopat, Ing. Třebusice
Zdeněk Buryšek, Lipovec
Jiří Slaba , Chlumčany u Loun
Robert Daněk, Třemošnice
Petr Hendrych, Bohumín Vrbice
Miroslav Jiřík , Hlubočky
Bedřich Hrabec, Hutisko-Solanec
Jiří Čvančara, Mgr. Praha
jiřína berkova, police nad metuji
Jiřina Procházková, MUDr. Brno
Jaroslav Novotny ml., Okříšky
Alena a Jiří Steinerovi, Plzeň
Pavel Šeliga, Valašska Polanka
Tomas Hubalek, Praha 21
Jana Kopáčková, Slavičín
Pavel Šašek , Praha
Daniel Sedlák, Valašské Meziříčí
Dagmar Aschenbrenerová, Praha 4 - Kunratice
Vladislava Nováková, Most 1
Luděk Myška, Mladá Boleslav
Václav Mašata, Ing PRAHA 4 -Chodov
Vlasta Pytlíčková , Praha
Jeanette Vágnerová, Praha
Vladislava Nováková, Most 1
Renata Sarah Rieder , PhDr Praha
Pavlína Krošláková , Mgr Praha východ
Petr Janíček, ing střelice u brna
Ivana Klimešová, Jablonné V Podještědí
Jana Drobná , Liberec
Bohuslav Šafář, Trhové Sviny
Ivana Vogeltanzová, Meclov
Martin Pekař, Karolinka
Alexandr Lovecký Lovecký, Sokolov
Jiří Zaňka, Ing Kladno
Jan Schneider, Havlíčkův Brod
Ilona Nedbalová, Prostějov
Tomáš Robenek, Studénka
Antonín Kavan, Ing. Nové Hamry
JIří Líčko, Sokolov
Tomáš Roučka, ing. praha
Ladislav Šerý, Praha 101
Jaromír Kafonek, Hnojník
Jan Mikunda, Hlučín
Zdeněk Weis, Ing. Kralovice
Jitka Pelantová, Mladá Boleslav
Tereza Šmoldasová, Olomouc
Jarmila Martínková, Frýdek-Místek
Bedřich Michálek, Ing., Ph.D. Nové Město na Moravě
Jan Peršín, HRADEC KRÁLOVÉ
Dagmar Librova, Havlíčkův brod
Alžběta Pourová, Praha 5
Jan Tvrdý , Ing. Slavkov
Zdenka Jarková, Uherské Hradiště
Anna Spěváčková, Mgr. Neratovice
Věra Georgieva , Mgr. Vyškov - Hamiltony
Ladislav Šobr, Hradec-Nová ves
Alena Petrovická, Bc. Plzeň
David Martinek, Ostrava
Martin Dohnal, Bc Hradec Králové
Ota Kupec, Praha
Dagmar Vodová, Ševětín
Václav Bauer, Tachov
Ivan Němec , Havlíčkův Brod
Jana Geryková, Mgr. Holešov
Alexandr Hutla , Pardubice
Jana Kudělková, Tábor
Ladislav Ocetek, Brno
Petr Svoboda, Strančice
Vítězslav Sehnoutka, - Chrastava
IVANA PATLEJCHOVÁ, LOVOSICE
Gustav Petrovický, Plzeň
Jaromír Matalík , Oznice
vladimir krček, Liberec
Jozef Žerebák, Ing Klatovy
Jiří Suchánek, Varnsdorf
Danuše Markova, Platěnice
Miroslav Hložek, Pardubice
Edita Vavroušková, Mgr. Vodňany
František Hes, Ing. Blížejov
Petr Kosejk , Kvasiny
Blanka Šaňková, MUDr. Počenice-Tetětice
Martin Nádhera, Blansko
Stanislav Kostera, Slavkov u Opavy
Radek Hemala, Ing. Žatčany
Zdeněk Filipovský, Ostrava-Proskovice
Rostislav Vavrečka, Mgr. Jeseník
Milan Hloch, Ing. Břeclav 4
Romana Linková, Liberec
Romana Kafkova, Chomutov
Petr Bohuslavský, Trutnov - Střední Předměstí
Pavel Kafka, Ing. Chomutov
Pavel Moravčík, Uherský Brod
Růžena Pejřimovská, paní Kosova Hora
Vladimír Venciber, Český Dub
Jiří Hanzel, Ing. Kadlín
Pavel Čížek, Praha
Božena Balášová, Opočno
Stanislav Hanzel , Třinec
Petr Tuma, MUDr. ZLÍN
Jan Čihák, Ing. Psáry, Dolní Jirčany
Alena Mešková, Frýdek-Místek
Jiří Bárta, Praha 8
Jaromír Smetana, Ing. Praha
Petr Suchomel, Podsedice
Martina Hyžová, Mgr Praha
Petr Kopřiva , Plzeň
Milan Javůrek, doc. Ing. CSc. Pardubice
Ivan Zákopčaník, Krhová
Václav Ševčík, Mariánské Lázně
petr káňa, ivančice
Robin Foltýn, Hodonín
Bohuslav Jára, Karlovy Vary
Petr Gajdáček, Ostrava
Jan Vaňáč, Mgr. Lenora
Zuzana Spudichová, Bc. Liberec (okr. Liberec)
Jan Krystek, Ing. Kopřivnice
František Dostál, Praha 10
Šimon Hána, Svatobořice-Mistřín
Jan Janský, Ing., Ph.D. Smederov
Radoslav Frehar, svobodný pán Brno
Olga Hrušková, Praha 8
Ladislav Galia, Třebíč
Jiří Felkl, Havířov-Šumbark
Ladislav Něrgeš, hudebník a textař Praha
Jan Kašpar, Ing. Šluknov
Romana Kafkova, Chomutov
Antonín Šauer, MUDr Jílové u Prahy
Jana Šepsová , Důchodce Hradec Králové
Jana Kučerová, Ing. Brno
Miroslav Chloupek, Valeč u Hrotovic
Stepan Zezula, Mgr Praha
Petr Votava , Třebíč
Věra Weidingerová, Bc. Trnávka
Hana Suchánková, Brno
karel duda, pan Havířov 1
Miroslav Bledowski, ostrava
Josef Abt, Chomutov
Miloslav Franc, Plzeň 3
Ludvík Hynek, JUDr Praha
Hynek Tříska, Blovice
Milan Hubík, Zlín
Hrbatsch Miroslav Miroslav, Česká republika
Petra Morávková, Mgr. Plzeň
Iveta Přikrylová , Nezamyslice
Václav Hejcman, Praha
Jana Jaklová, Cheb (okr. Cheb)
Vladimír Vejmola, seřizovač a předák
Ivana Ryskova, Ing Malenovice
Renáta Fraňková, Mgr. Dolní Břežany
Radoslav Horák, Rychnov nad Kněžnou
Hana Kristýna Elišáková , Lidská bytost Praha
Leoš Zákostelecký, Bystřice nad Pernštejnem
František Stejskal, Suchdol nad Lužnicí
Hana Zitová, Pardubice
Antonín Pavlas, mgr Stříbrné Hory
Petr Quitta, MUDr Nové Město na Moravě
Jana Šípková , Úherce u Panenského Týnce
Stanislava Blažíčková , MgA Třeboň
Jana Parobková, Mgr. Krnov
Jaroslav Nedvěd, Varnsdorf
Martin Seidl, Most
Marcela Rajtmajerová, Písek
Blanka Gubánová, PhDr. Praha
Radoslav Fabián, Dobřichovice
Vítězslav Sedlák, Ing. Blansko
Libor Malý, Důchodce Ostrava Mariánské Hory
Vlastimil Tůma, Hranice
Miloslava Menclová, Mgr Praha
Josef Poslt, důchodce Praha 9
Peter Kaplan, Praha
Václav Jakl, Cheb
Zdeňka Štysová, paní Louny 1
Jan Blažek , Ing. Arch. Praha
Milan Vodák, Ing., CSc. Třebíč
Petr Smetánka, Ing. Praha 4
Jaroslav Praus, Ing. Jaroměř
Miloslav Šobr, Strakonice
Eva Hanáková, Brno
jiří Pondělíček, Praha 9
Andrea Šimečková, Mgr. Zlín
Zdenka Marie Kunc, Bc Praha
Vl.adimír Svoboda, Ing. Praha
Ludmila Hájková, Mgr. Opava
Petr Osolsobě, prof. PhDr., Ph.D. Brno
Petr Levíček, MBA Brno
Pavel Shrbený, Ing. Liberec
Alena Šrubařova, Ostrava
Zdeněk Konečný, Blansko
Jana Brožová, Kašperské Hory
Jaroslav Kovářík Kovářík, CHeb
Václav Pelíšek, Plzeň
Ivana Walková, Český Těšín
Jan Pellar, Ing. Brno
Jan Voch, Teplice
Jan Malý , Brno
Václav Pelíšek, Plzeň
Stanislav Novák, Ing. Moutnice
Theodor Prima, Slatinice
Danuše Hanáková, Ing. Velká Bystřice
Jan Wolf, Cheb
Radim Lhoták, Praha
Marek Plattek, Miroslav
Bohuslav Maxa, Praha
Anna Bělohlávková, Havlíčkův Brod
Aleš Bieronski, Ing. Brno
Dagmar Bělehradová, Janovice V Podještědí
Břetislav Vojta, Kroměříž
Ladislav Hinner, Praha
Zdeňka Kostelecká , Třebíč
František Selvička, České Budějovice
Jan Binter, Mgr Červená Voda
Josef Hořínek , Žďár nad Sázavou
Helena Konstacka, Mgr Sumperk
Libuše Čmuchařová, Ústí nad Labem
František Čmuchař, Ing. Ústí nad Labem
David Burda, České Budějovice
Petra Menšíkova, Praha
ALENA ALFERIOVÁ, PRAHA
Čestmír Šrajhans, Ing. Praha
Jiří Vodička, Ing. Liteň
Karel Novotný, Děčín
Milada Madryová, Frýdek-Místek
Hana Blazkova , Rožmitál pod Třemšínem
Marie Čechová, Mokropsy
Jiří Schejbal, Ing. Náchod
Karel Tondr, Ing. Mutěnice
Radek Šetka, Praha
Jaroslav Homola , Muž Praha 10
Martin Kapitan, Bc. Plzen
Jaroslava Zaspalová, Stochov
Miroslav Losenický, Ždírec nad Doubravou
Gabriel Szabó , Ing. Čelákovice
Taťána Andršová, Karlovy Vary
Jan Andrš, Karlovy Vary
Anna Fabryová, Nejdek
Marek Rauchfuss, Ing. Hlinsko
Marek Kukal, člověk Dvůr Králové n.L
Marcela Urbaňáková, Ostrava
Vladimír Jurníček, Krnov
František Hlásek, Plzeň
Mirka Virlanová, Slatina nad Úpou
Milan Satoranský, Praha
Pavel Kukleta, Ing Boskovice
Vaclav Rajchl, Praha
Vaclav Rajchl, Praha
Lenka Šebestová, Brno-město
Lukáš Kulawiak , Plzeň
Eduard Jakwerth, Řásná
Jiří Pečonka, ostrava
Katarína Benkö , Velké Hamry
Jaroslav Krejčí , Kadaň
Jiří Bednář , Pan Francova Lhota
Ilona Sosnová , Tuklaty
Jitka Stephanová, Cheb
Jitka Stephanová, Cheb
Tomáš Pospíšil, Praha
Miroslav Dočekal , Nížkov
Zdena Burianová, Havířov
Ján Murček , JUDr. Roštění 155
Patrik Doležal , Dubi
Theodora Sklenářová, Příbram
Mario Jaňak, Ostrava-město
Kamil Strnad, Jistebník
Stanislav Anděl, Řevnice
Josef Pernicky, Stařič
Aleš Jágrik, Bor
Josef Němec, pan Velké Opatovice
Vladimír Binter, Ing, Praha
Běla Němcová, paní Velké Opatovice
Robert Novotný , Havířov
Milan Hanzák, Hřebeč
Marek Sasínek, Rohatec
Marie Vítová, Benátky nad Jizerou
Zdeněk Tulis, Ing, Radešín
Milan Krčil , Liberec12
Pavel Zahradník, Trutnov 1
Premysl Rubes, Pardubice
Irena Mahdalova, Uhersky Brod
Pavlína GONDEKOVÁ , Světlá Hora
Zdeněk Juříček, Ing. Bruntál
Zbyněk Chromek, MUDr. Bílovec
Kateřina Maderová, Olomouc
Luboš Paleček, Příšovice 4
Dana Pecinová, Mnichov
Borek Vorac, Ing Usti nad Labem
Jana Havlíčková , Třebíč
Jiřina Lučivňáková, Rohatec
Milan Grummich, Ing. Kanice
Dušan Štech, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Iveta Lexová, Sezimovo Ústí
Petr Zdobinský, Ing. Praha
Robert Koperdák, Veliny
Lukáš Staněk, Poděbrady
Csaba Tomanovics, Kateřinice
ANDĚLA ŠÍPKOVÁ, Nový Bydžov
Jaroslav Laník, Brušperk
Jana Hlatková , Ostrov
Soňa Záhorková, Litvínov
Alena DOKOUPILOVA, Šlapanice
Jana Veselá, Litvínov
Martin Hájek, Černošice
Ralph Hučko, Ing. Havířov
František Šalomon , Znojmo
Jiří Zapletal, Brusné
Lukáš Macháček, Bc. Praha 2
Roman Hora, Pan Otrokovice
Edita Charvatova, Misto okr.Chomutov
Martina Leinerová, Česká Lípa
Gabriela Kynclova, Praha 10 - Strašnice
Lubomir Straka, Zdar nad Sazavou
Renata Tůmová, Mělník
Johana Rudolfová, Jevany
Ludek Winkler , Podnikatel Jesenice
Vladimír Víceník, Uherský Brod
Jiří Matoušek, Ing Dolní Dobrouč
Michal Kortán, Staré Hodějovice
Martin Tachecí , Ing. Krabčice
Jiří Kozelský, Ostrava
Daniel Haubert , Hradec Králové
Libor Hřivnáč, Opava
Luboš Makovička, Ing. Pacov
Bohumil Laštovka, Ing. Plzeň
Zdeněk Růžička, Býkovice
Lenka Krejčová, PhDr. Praha
Aleš Horáček, Olomouc
Josef Hubený, Jablonec nad Nisou
Josef Karásek, Ing. Dubí
Pavel Fazekaš, Borkovice
Adéla Pavelková, Olomouc
Roman Mikeš, Uherčice
Jiří Vlach, Benetice
Ludmila Skálová, Praha 10
Marie Vaculíková, Zlín
Jan Vafek, Mgr. Lázně Toušeň
Pavel Drápalík, Heřmanova Huť
Vladimír Slobodzian , PhDr. Bojanovice 60
Jindřich Vávra, Ing. Lety
Luděk Oškera, obchodní zástupce Ostrava - Poruba
Radanay Šimáčková , Praha
Petr Levíček, MBA Brno
Jan Rejfek, RSDr. Nýrsko, Dešenice 45
Radomír Musiolek , Dětmarovice
Vladimír Přibyl, Praha
Jana Kučerová, Pardubice
Eva Vojtiskova, Nachod
Dana Opltová, Tursko
Dagmar Henčlová , Hranice
Lukáš Fanta, Drásov
Ladislav Dočkal, Opava
Bedřich Pavelka, Napajedla
Petr Chlebek, Ing Frýdek-Místek
Jitka Hromádková, Jindřichův Hradec
Miloš Skácel, Ing. PŘEROV
Irena Havnerova, Štětí
Jiří Burian, Ivančice
Pavel Jarmara , Šumperk
Gabriela Zichová, Mikulov
Jaroslava Pastejrikova, Kladno
Lucie Mazáčová, Tursko
Vlastimil Miler, MBA Praha 8 Karlín
Václav Feix, Nejdek
Jarmila Kodýmová, ČERNOLICE
Zbyněk Macháček, Přerov
Václav Pokorný, Dolní Kalná
Stanislava Dušková, Praha 6
Jana Trefancová, Plzeň
Adriana Lukasová, Praha
Jan Hampl, Praha 10 - Strašnice
Stanislav Mika, Ostrava-Zábřeh
Drahomír Suchánek, Ing. Brno
Lenka Krausová, Karviná
Milan Kuba, Mgr. Bc. Frýdek-Místek
Josef Vokurka, Ing. Bystřice nad Pernštejnem
František Lifka , Plzeň
Věra Dlabačová, Mikulovice
Miroslav Štěpánek, Ing. Náchod
Petr Útrata, Dolní Kounice
Petr Útrata, Dolní Kounice
František Hybner, Hrádek u Rokycan
Jan Dlouhý , Ing. Zemětice 3
František Žitný, Praha
Miroslav Marek, Ing. Tyniste nad Orlici
Dana Valentová , Otrokovice
Jan Foller, Ing. Ostopovice
Mikloš Barabáš, Kolín
Věra Kubová, Frýdek-Místek
Václav Kozák, Volenice
Dana Čosíková , Paní Městec Králové
Radoslav Richter, Vápenná
Radovan Dlask, Milovice 3
Jana Císařová Císařová, Císařová Velká Bíteš
Martina Franzová, Praha
Bohumil Bílek, Ing. Starovičky
Dana Valentová , Otrokovice
Jaroslav Zimák, Pístovice
Josef Kužela, Kamenický Šenov
Vladimír Wolf, Ostrava
Jaroslav Vacek, bez Brno - sever
Jaroslav Vacek, Brno
Milan Vacek, Praha
Tomáš Volf, Ing. Chyše
Josef Bílek, Praha
Jan Šebelík, RNDr. Lázně Bělohrad
Pavel Novák, Havířov
Stanislav Formánek, Chrudim
Pavel Šváb, Město Touškov
Frantisek Toula, Cercany
Stanislav Pírek , Tábor
Vladimir POSPÍŠIL , Praha
František Kalman, Svojanov
Miloš Moc, Nový Bor
marie mraffková, Kopřivnice
Alena Ulmański Čížková , Karviná
Jaroslav Matějka, Praha
Michal Roneš, Mgr. Praha
Josef Šrámek, Praha 5
Jiří Klempera, Praha
Jan Jiřík, ing Dašice
Luděk Charvát, Mšec
Oldřich Frühbauer, MVDr Kojetín
Vladimír Zouzalík, Ing České Budějovice
Jiří Macháček, Ing. Dobrá
Jitka Juřicová, Praha
Karel Ivan, Ing. Karlovy Vary
Alevtina Kieselbachová, PhDr. Bečov nad Teplou
Vladimír Hradec, Praha
Vladimír Šoral, JUDr. Praha
Iva Nováková, Ing. Jihlava
Radka Nováková, Praha 9 Letňany 199 00
Rostislav Rakšány, Žďár nad Sázavou
Jan Koleckar, Mgr. Olomouc
Jiří Krejcárek, Benešov
Lubomír Nový, Ing. Rokycany
Václav jo Borna, Bezděkov nad Metují
Petr Mutina, Ostrava
Alexandr Veličkin, Ing. Plzeň
Blanka Ševčíková, Brno
Jana Merhoutová , Plzeň
Pavel Večeřílek, Čáslav
Veronika Čakyová, Vysoké Veselí
Bohuslav Prchal, Orlová-Lutyně
Hana Ziková, Brno - Slatina
Světlana Jiříčková, Praha
Jana Džbánková , Slaný
Karel Havlíček , Krnov
Ilja Baudys, MUDr Litomerice
Vojtěch Šmíd, Staré Mitrovice p.č. 4, 257 94 Sedlec - Prčice
jiri sobotka, Zdar n saz,
Martin Mensik, Frýdek-Místek
Miloslav a Eva Švecovi, Vysoké Mýto
Miloš Chmel, Letovice
Stanislav Krejčiřík, Hluk
Eva Jungmannová, Mgr. Praha
Jaroslav Macháček, Ing. Brno
Dagmar Ratajová, Plzeň
Eva Klímová, Rumburk
Marek Jursík, Úpice
Jaroslav Odehnal, Štěchovice
Jarmila Floryčková, Mgr. Brno
Josef Kantor, Ing. Zákupy -Šidlov
Libuše Piherová, PhDr. Praha
Eva Šafránková, _ Vysoké Mýto
Vladimír Vinduška, Kadaň
Tomáš Sitař, Mgr. Obříství
Jaroslava Hančlová, Poříčí nad Sázavou
Zdeněk Lejska, Kyjov
Eduard Sitař, Mgr. Obříství
Hana Klumplerová, PhDr. Slavičín
Jaroslav Macháček, Ing. Brno
Jana Gebauerova, Šilheřovice
Jana Gebauerova, Šilheřovice
Radek David, Vimperk
Jiří Žáček, Úpice
Miroslav Chytra, Ostrava
Marta Jasinská, MVDr Uhelná 38
Vladimír Gurský, Praha
Vladimír Mrkvička, Mgr. Praha
Ivona Doležalová , Boskovic
Tomáš Chvostek, Sokolov
Jaromír Flegl, Červený Kostelec
PETR MARTÍNEK, PODĚBRADY
Jaroslav Matucha, Dolní Kalná 16
Miloslav Malík, Cheb
Marie Pourova Pourova, Pourova Planá
František Traznik, Mecin
Karel Prokop, Prahal
Petr Klumpler, PaedDr. Slavičín
Vilma Dobesova, Kyjov
Jan Crha, Ostrava
Vilém Matějka, Brno
Libor Macháček, Ing. Čelákovice
Vojtěch Machek, Ostrov
Jana Lutišanová , Bc Praha
Hana Kloučková, Bc Kamenný Přívoz - Praha-západ
Lubomír Hruška, Brno
Josef Fišer, Veselí nad Moravou
Alena Šrámová, Libčany
Iveta Tampírová, Jindřichův Hradec
Karel Holát, Libějovice
Ing. Pavel Růžička, Ing Praha 12
Zdeněk Pejška, Spořice
Jan Horáček, Rožnov p. R.
Jan Varga, Hrádek nad Nisou
Antonín Bařinka, Ing. Valašské Klobouky
Jiří Rykl, Nechanice
Vladimír Majer, RNDr Praha 1
Edith Kolomá, Praha 4
Renata Boukalová, Mgr. Hradec Králové
Jana Hrochová, Kolín
Vlastimil Janeček, Ing. Všenory
Zdeněk Kunčar, Ing. Příbor
Miloslav Baier, Trinec
Pavel Svoboda, Tlumačov
Zdeňka Hanzálková, Ústí nad Labem
Milan Berger, Ing Starý Kolín
Marie Barvíková, Havířov
Dita Kiššová, Vysoké Mýto - Slatina
Josef Trubák , Ing. Ostrava-Poruba
Karel Koukal, MUDr. Mladá Boleslav
milada šebestíková, Nová Dědina
Petr Regalát Beneš , Th.D. Praha
Petr Stupka, Hroznětín
Vladimír Havlíček, Ing. Jihlava
Antonín Zlínský, Ing. Rasochy
Dagmar Mixanová, Ing. Lestkov
Petr Fryč, Pardubice
František KRATINA, Nová Ves
Vilém Hudeček, skladatel a textař Brno
Šárka Jirásková, Hradec Králové 12
MAREK SEDLAŘÍK, Hořovice
Pavel Šustr, Předklášteří
Jan Chramosta, Ing. Sedlec-Prčice
Josef Matějka, Vůsí - Květov
Ivana Janatová, Mgr. Rakovník
Věra Esterková, Ing. Lanžhot
Otto Kubek, Ing. Bozkov 512 13
Jarmila Jedličková, Benešov u Boskovic
Ladislav Hladik, Upice
Lenka Lewis, Brumov-Bylnice
Václav Pelnář, Blížejov
Libor Janoušek , Břeclav
Daniel Cigna, Mgr. Frýdek-Místek
Jiří Dědek, Ing. Pstruží, Frýdlant nad Ostravicí
Jana Frková, Doc. Ing. . Praha 6
Zdeněk Jirásek , Nymburk
Martin Vosáhlo, Ing. Praha
Zdeněk Morávek, Benešov
Jana Bednáriková, DiS Šluknov
Milena Petanová, Ostrava
Milan Vykoukal, Topolná
Pavel Strouha, Veselí nad Lužnicí
Pavel Vacek, Jihlava
Václav Vašek, Ing. Praha
Iveta Schneiderová , Karlovy Vary
Pavel Tesárek, Pardubice
Radek Maixner, Náchod
Zbyněk Fojtášek, Jihlava
Dušan Skrip, Ostrava
Soňa Skripová, Ostrava
Adámek René, Česká Lípa
Věra Kolínská, Praha
Pavel Volf, Ing Ostrava
Vladimír Turoň, Mgr. Brno
Frantisek Hupka, Praha 3
Magdaléna Dubská , Hradec Králové
Dagmar Brodská, Chrudim
Zuzana Wágnerová , Třebenice
Pavel Ulmann, Ing Ostrava
Tomáš Matoušek , Ostrava
Radek Novosad, Květnice
Stanislava Skřenková, Tisá
Lukáš Mácha, České Budějovice
Ivana Kolářová , Ing. Kutná Hora
Jan Novák, Přelouč
Ladislav Ryzí, Horní Město
Gabriela Popelková, Šestajovice
Petra Jackelova, Herálec u Havlíčkova Brodu
Ladislav Matějka, Ing Bechyně
Helena Skácelová, Praha 11
Evžen Jachan, Ing Olomouc
Petr ouhleda, JUDr,, Praha 10 - Vršovice
Tomáš Weber, Tišice Chrást
Petr Volejník, Praha 5
Libuše Krčková , České Budějovice
Josef Křížek, JUDr Votice
Radomír Geryk, Přerov
Eva Janošíková @, Valašské klobouky
luboš láznička, Praha
Luboš Šimon, Okrouhlá
Pavlína Kantorová, ing. Jablunkov
Jan Lešek, Strakonice
Lucie Martínková, Poděbrady
Jaroslav Syneček, Ing Praha
Petr Vacek , Pardubice
Jindřich Hegr, Praha
Radek Jošt, Bechyně
Věra Vinšová, Louny
Jana Vlasáková, Teplice
Zbyněk Ešner, Kolín
Miroslav Fiala, Poděbrady - Přední Lhota
Hana Hrabčuková , Náchod
Vlastimil Jánský, Karlovy Vary
Libor Hančar, Ing. Seč
Jaroslava Řehořkova, Příbram
Běla Jelínková, Jelínková Žitenice
Vera Dlabacova, DiS. Vysoké Myto
Zdeněk Šilar, Pardubice
Ivana Prochazkova, Brno
Miroslav Wantulok, Třinec
Lubomír Řeháček, Votice
Josef Jelínek , Litomyšl
Alice Wantuloková, Třinec
Vaclav Cempirek, Hředle
Jaroslav Hyl, Praha 9 - Třeboradice
Jiří Vondráček, RSDR Klatovy
Františka Zlínská, Rasochy
dušan frank, barchov
Radmila Pokorná, Liberec
Ivana Součková, Kolín
Petr Šindler, Havířov
Jan Křížek, Votice., Kaliště 17
Stanislav Sochor, JUDr Brno
Jarmila Hatašová, Ústí nad Labem
Jana Šimková , Klatovy
Zdenka Macků, Olomouc
Kamila Pargačová, DiS Frenštát pod Radhoštěm
petr hepnar, Praha
Jana Baronová, Brno
Jaroslava Krepusova, Ing. Jičín
Marie Banárová, Teplá u Toužimi
Jana Škrabalová, Uničov
Petr Hlaváč, invalidní důchodec Praha
Pavel Gejguš, Mgr Ostrava-jih
Jarka Čiháková, Praha 3
Zdenka Tkadlečková, Olomouc
Jana Lysáková, Mudr Znojmo
Zorka Ryšánková, Mgr. Letovice
Boris Káňa , Zlin
Josef Pohan, Ostrov
Zdenka Kameníčková, Olomouc
Oldřich Coufal, MUDr. Nosislav
Stanislav Musil, PRAHA 5
ivan kurečko, ing Mariánské Lázně
Radka Vokounová, PhDr. Sobotka
Marcela Králová , Praha
VLADISLAV ŠRÁMEK, Kroměříž
Radoslav Buchta, Prostějov
Vlastislav Buřil, Slatiňany
Hana Dlabačová, Okrouhlice
Lev Koudelka, Brno
Martina Albaniová, Jablonec nad Nisou
Jaroslav Mach, Telč
Romana Brojírová, Dětřichov
Alan Maria Uhura, Bc. Hejnice
Jan Wozniak, Ing.; CSc. Ostrava
KAREL Dužík, Mgr Frýdek - Místek
Josef Jurysta, MBA Praha 3
Jiří Duda, mjr v zál. Nymburk
Roman Kohout, Havlíčkův Brod
Karel Grosman, ing. Tábor
Matyáš Rybka, Praha
Václava Říhová, Vacov
jdete doprdele, malá úpa
Pavel Bačík, Želešice
Pavel Bleha, JUDr. Pardubice
Petr Koutenský, Dolní Roveň
Jan Petružela, Branky
Lucie Kratochvílová , Děčín Iv-podmokly
Lubomir Cink, Velké Meziříčí
Eliška Šebková, Rokycany
Luboš Rosinský , Frenštát pod Radhoštěm
Zora Kuncová, RNDr Mrač
Petr Toman, Ing. Zámrsk
Lenka Líbenková, Líbenková Strakonice
Josef Hložek, Benešov
Petr Holý, Ing. Praha 10-Hostivař
Luděk Slanina, Hlohovec
Jan Petružela, Branky
Lenka Žuchová, Jablonec nad Nisou
Jiří Vojtěch , Pan Newcastle upon tyne
Dagmar Lodová, Karlovy Vary - Dvory
František Vogel, Šumperk
Josef Sládek, Ing. České Budějovice
JOSEF ŠINDELÁŘ, REJŠTEJN
Jana Berenika Dufková , Vrchlabí
David Stříbrský, Praha
Eduard Hnilička, Ing. Lomnice nad Lužnicí
Eduard Hnilička, Ing. Lomnice nad Lužnicí
Jarmila Fedašová, pí Dnešice
Jan Vlček, Ostrov nad Ohří
Břetislav Hrbáček, Přerov
Hana Langrová , Hořice
Helena Pellarová , MUDr. Brno
Helena Mrázová , Teplice
Pavla Sahulková, Dis. Čáslav
Libor Vajčner, Rohatec
Václav Nový, Ing. Opatovice nad Labem
Mária Sládková, Mgr. České Budějovice
Liba Vlčková , Litvinov
Tomáš Němec, Sezemice
Jaroslav Truneček, Brno
Jiřina Večeřová, Jihlava
Marian Nováček, inženýr Třebíč
Marie Zejdova, Novy Bydžov
Dagmar Babjakova, Paskov
Jozef Rathouský, Ústí nad Labem
Matouš Valenta, Litomyšl
Jana Dušková, Praha 15
Vladimír Plaček, Ing. Koryčany
Eva Šeborová, Ing. Praha 4 - Podolí
Vladivoj Kordač, Napajedla
Ivana Krausová, Kojovice
Martina Ritterová , Mgr. Říčany
Václava Majorová, Česká Lípa
Ivo Matějček, Dubicko
Georgios Aspros, Staré Město p. Sněž.
Jan Poláček, Všenory
Ladislav Sýkora, Ostrava
Jaroslav Benda, Ing. Oponešice
Adam Míchal, Nová Včelnice
Jana Mžourková, Praha
Vladimír Bezděk, Nymburk
Vladislava Michlíčková, Opava
Jiří Čermák, Karlovy Vary
Jiří Teichman, důchodce Jaroměř
Josef Zaňát, Ing. Hodonín
Ludmila Stanovská, Opava
Jaroslava Zemanová, Petrovice 111
Milena Kavlikova, Ckyne
Stanislav Zeman, Chomutov
Ivana Juráková Juráková, Juráková Hustopeče
Viktor Klouda, Signatar Charty 77 Brno
Jiří Pálka, Mgr. Praha
Karel Příhoda, Kladno
Martin Dvořák, Mgr., DiS. Kroměříž
Jan Palacký, Ostrava
Yvona Škurková, Bc. Olomouc
Marie Fabriková, Uničov
Ingrid Šancová, Brno
Vladimír Čech, Olomouc
Danuše Novotná, Podbořanský Rohozec
Jiří Váňa, České Budějovice
Miloš Vacho, Jílové u Prahy
Pavel Majerek, Ing. Kopřivnice
Jozef Raďák, Ing Chrudim
Miluše Koptěvová, Litvínov
Světluše Zelená , Chomutov
Šárka Keprtová , Praha
Jan Růžička, Veselí nad Lužnicí
Pavel Hájek , Ing. České Budějovice
Martin Gabryš, MUDr. Náměšť na Hané
Jaroslava Turnovcová, Praha
Ilona Soukeníková, Železný Brod
Eva Taušová, Ing. Bohumín
Soňa Dittmannová , Držovice
Ivana Šimráková, Brno
František Pokorný, Jevíčko-Biskupice
Daniela Richterová, ING, MBA Praha 7
Karel Pavlíček, České Budějovice
Helena Havelka Baronová, Přemyslovice
Pavel Řezníček , Praha
Jaroslav Radechovský, pan Rumburk
František Lekeš, Uherský Brod
Richard Charvát, Ing., Ph.D. Liberec
Anežka Lekešová, Uherský Brod
Marie Porubová, Ostrava
jiří vondráček, rtyně v podkrkonoší
Lydie Malá, Cheb
Pavel Džbánek, Bc. Litomyšl
Miroslav Novotný, Ing. Praha
Alan Vrána , Ostrava
Václav Vosahlo, Ing. Liberec 14
Šárka Durajová, Ostrava-Poruba
Jaroslav Houha, Benešov u Semil
Ludmila Johnová, Ing. Praha
Marek Janík, Suchá Loz
Jiří Poruba, Ostrava
Zuzana Beránková, Ústí nad Orlicí
Ivo Nádvorník, Praha
Miroslav Hasník, Ing. Dobratice
Jana Stachová, Bc. Kácov
Ivan Toušek, PhDr. Praha
Jan Mraček, Hvozdec
Ilona Nádvorníková, Praha
Lumír Žila, MUDr. Praha
Jiří Táborský, Ing. Praha
Olga Faustová, Meziboří
Dagmar Sejkorová, Bavorovské Svobodné Hory 255
Ladislav Pátek, Chotěboř
Jan Červenka, Hořovice
Jitka Judáková, DiS Kdyně
Jan Bittner, Litvínov
Josef Myslivec, Ing.arch. Brno
Petr Schulz, Mohelno
Jan Horňák, --- Archlebov
Jaroslav Rossa, Pribram
Pavel Cvačka, Ing Plzeň
Oldřich Suchochleb , Jičín
Ladislav Barák, Krupka - Maršov
Petr Lhoták, Praha 3.
Petr Juppa , Litvínov
Peter Lorenz, Eggenstein-Leopoldshafen
Jaroslav Novák , Meziboří
Mrdka Rezavá, hejčínská Bukovany
Marcela Petrželová, Teplice
Milan Šamalík, Ing. Studnice
Karel Konvičný, Valašské Meziříčí
Věra Fialová, Starovice
Alexandr Odarčenko, Praha
Zdena Řezníčková , Děčín
Petr Stuchlík, Želechovice nad Dřevnicí
Zdeněk Kocman , Havlíčkův Brod
Vladimír Šachl, Nezdice na Šumavě
Miroslav Fiala, Starovice
Václav Ulrich, Rožnov pod Radhoštěm
Pavel Komínek, Javorník ve Slezsku
Melanie Nakladalova, Česke Budejovice
Jana Dlouhá, Praha
Miroslav Gereg, Ing. Hluboká n/Vlt.
Vanda Švolbová, RSDr. Ph.D Kolín
Vlasta Geregová , Hluboká n/Vlt.
Zdeňka Elblová, Olomouc
David Guryča, Ing. Uh. Hradiště
Luboš Horák , Rychnov nad Kněžnou
Milan Bečvář, Boršov nad Vltavou
Jan Blaško, Cheb
bohuslav wimmer, liberec
Věra Polnická, Čáslav
Ivana Reichová , MgA. Brno
Josef Hilscher, Hranice
Vladimír Vlček, Mgr. Bludov
barbora mošťková, kroměříž
Jitka Bečvářová , Boršov nad Vltavou
Pavel Görgel, Praha
Jiřina Vyhlídalová, Mrákotín
Alena Kroftová, Praha
Jarmila Nová, Mgr. Rokycany
Jan Kreidl, Švihov
Ladislav Sečka, Strážnice
Květa Pacholíková, Dobřany
Alena Michalová, Teplice 1
Josef Matějka, Vůsí - Květov
Jaroslav Kudyn, Prostějov
Marie Němečková, Užice
Stanislav Slezák, Bošovice
Slávka Rimlová, Kobeřice
Milan Šumpík, dipl.tech. Uničov
Zdeněk Škorňák, Ing. Ostrava-Hrabůvka
Pavel Karpeta, Ing. Sedlec
Roman Sotolář, Ing Jedovnice
Jiří Vondrák , Praha 6
Jiřina Tučanová, Mgr Praha
Pavel Batala, Nymburk
Petr Matura, Praha 4
Jozef houska, České Budějovice
Katerina Sejckova, Bc Praha
Andrea Schindlerova, Brno
Hana Řezníčková, Golčův Jeníkov
Jiří Drozd, Ing. Ústí nad Labem
Jindřich Svoboda, Brno
Marie Görgelová, Praha
Pavel Řezníček, Golčův Jeníkov
Blanka Wohlgemuthová , Česká Třebová
Bohumír Kusý, PaedDr. Nový Jičín
Petr Matousek, penzista Vancouver, Canada
Jana Linhartová, Varnsdorf
Jiří Hrabovský, Mgr. Jarcová
Vladimíra Zajíčková, Ing. Příbram
Karel Krčmárik, JUDr. Žatec
Julie Miller, Plesná
Ludvík Hnátek , Těškov
Jaroslav Moučka, Úholičky
Dalibor Rose , PH.D. Praha
Frank Josef, Česká Lípa
Miloslava Koťátková, Lomnice nad Popelkou
Zuzana Krieglsteinová, Plzeň
Helena Obrová, Šumperk
Čestmír Obr, Šumperk
Richard Perman, Jíloviště
Daniela Filipiová, Ing. Arch. Nová Ves Pod Pleší
František Větříček, Cheb
Eva Krejčová, Praha
Petr Karas, Mgr. Praha
Ilona Svobodová, Sobkovice
Petra Mederová, Olomouc
Vladimír Bříza, Ing. Praha
Jiři Řehaček, Děčín
Jana Lahodová, Jablonec nad Nisou
Jaroslav Janeček, Pan Františkovy lázně
Petr Malý, Kostelec nad Orlicí
Roman Prokeš, Těmice
Evžena Janovská, DiS Praha
Tomáš Dolejš, Dolni Lukavice
Karel Brtník , Lázně Kynžvart
Pavla Chvojová, Trutnov
Václav Beneš, Dolní Bělá
Oldřich Foral, Ing. Olomouc
Ivana Křupková, MUDr. Vsetín
Vladimír Stříž , Ing. Kroměříž
Věra Dufková , Tehov u Říčan 25101
Jiří Vogeltanz, Meclov
Anna Barotová, Holešov
Miloslav Slavík, Klecany
Eva Biedermanová, Mgr. Ústí nad Orlicí
Ivan Novák, Ing České Budějovice 4
Ivan Novák, Ing České Budějovice 4
Dušan Veselka, Černilov
Pavel Hruška, Bc Teplice
Jiří Brychta Brychta, Pardubice
miroslav cegan, kladno
Bronislava Vodičková, Veselí nad moravou
Pavla Dohnalova, Ostrava
Pavel Konečný, Perštejn
Lenka Hejlová, Kralupy nad Vltavou
Miroslav Krejčí, Ing České Budějovice
Vladimír Mohapl, Ing. Bc. Uničov
Ivo Streubel, Albrechtice nad Orlicí
Pavel Hering, Ing. Praha 5
Helena Horňáčková, Mgr. Karviná
Petr Seidel, Ing. Hradec Králové
Vlastimil Filouš, Rájec-Jestřebí
Otakar Antoš, Ovčáry
Lukáš Stříž, Ing Hradec - Nová Ves
Štěpánka Kurfiřtová, Železný Brod
Jaroslav Truneček, Brno
Karel Janko, Ing. Podolanka
Magda Paseková, Ing. Havířov
Jan Schindler, Bc. Opava
Alena Juhászová , Mgr. Plzeň
josef Sedláček st., JUDr. Bludov
Yveta Zwischenberger, Mgr. Praha
Jiří Jaroši, Karviná
Jitka Autratová, Jedovnice
Eva Hrádková , Bednárec
Jiří Pecher, Kynšperk nad Ohří
Pavel Maňásek, Ing Brno
Renata Hráčková, Hráčková Blansko
Dana Petrová, Praha
Petra Pořízková, Ing., Ph.D. Praha
Jaroslav Suchý , Plzeň
Marie Matýsková, Opava
Gabriela Churová, Ing. Frýdek-Místek
Petr Kosař, Ing Netolice
Ivana Skalová, Mgr. Kaznějov
Antonin Kabat, Písek
Petr Votava , Jindřichův Hradec
Helena Pařízková , Jablonec nad Nisou
Jan Dobi, Ostrava
Bohumil Juřenčák , Ing Zlín
Pavel Pejchar, Pardubice
Radoslav Nejedlo, Malá Skála 148. Vranové 2 díů
Roman Vodrážka, Kyjov
Vilemína Filipová, Ústí nad Labem
Majdalena Jelínková, Ústí nad Labem
Václav Ježek, České Budějovice
Boris Jaroš, České Budějovice
Vladimír Říha, Sušice
Magda Šigutová, Ostrava
Jarmila Čoupková, Brno
Zdeněk Elbl, Olomouc
Jiří Šuster , Ing. České Budějovice
Jiří Šuster , Ing. České Budějovice
Martin Slabý, Soběslav
Jana Šárová, Slatiňany
Jan Mičánek, P. Ing. Protivín
Iva Kubátová, Ing. Havlíčkův Brod
Michaela Stehnová, Tanvald
Jaroslav Pospíšil , Ing. Veselí nad Moravou
Pavel Kubát, Pardubice Svítkov
františka bínová, důchodce sudkov
Lubomír Neumann, Ing Praha 5 - Hlubočepy
Eva Hornikova, Judr Brno
Romana Rašová, Velké Heraltice
jarmila drobková, mgr orlová-lutyně
Libuše Nesvadbová, Bozkov
Jaroslav Žídek, Ostravice
Jiřina Žídková, Ostravice
Luboš Teper, Česká Třebová
Lukáš Tůma, Bc. Havlíčkův Brod
Jan Svoboda, Jihlava
Jaroslav Staněk, Nový Jičín
Jaroslav Zábranský, Brno
Michaela Vrbková, Mgr. Brno
Martin Holub, Nejdek
Zdeněk Sokol, Ing. Praha
Eva Staňková, Nový Jičín
Karla Horáková , Prachatice
Juraj Mészár, Ing. Nížkov
Karel Rajm, Praha
Pavla Hahnová, Kyšice
Daniela Nováková , Jindřichův Hradec
Ivan Petruňo, Babice
Jiří Zvolánek, Ing. Vysoká nad Labem
Pavel Kuda, Ing. Zruč
Jiří Kadlec, Hranice
Jiří Šuba, Újezd
Jaroslav Zouhar, Račice-Pístovice
Vladimír Procházka, Štramberk
Rostislav Frelich , Ing. Karlík
Vladimír Zapletal , Olomouc
Vladimír Kaplan, p. Praha 9
Božena Holubová , Praha
Blanka Poláková, Liberec
Zdeněk Koukal, Bučovice
Martina Bechyňová, Česká Lípa 1
Kamil Nešetřil, Praha
Richard Hudec, Prostějov
Monika Cimrmanová , PŘÍBRAM
Marie Formánková, Ostrava
Jiří Pešat, Jablonec nad Nisou
Jarmila Kudova, MUDr. Zruc - Senec
Martin Kučera, Ing. Pardubice
Josef Hronek, Kamenice nad Lipou
Petr Vacek, Pardubice
Milena Dolejšová, Dolní Lukavice
Jaroslav Kares, Starý Plzenec
Tomáš Polák, Ing. Praha
Jarmila Pospíšilová, PaedDr Veselí nad Moravou
Drahomír Nosek, JUDr. Hevlín
Eva Jirkalová, Ing. Český Těšín
Petr Král, Mgr. Havlíčkův Brod
Pavel Hejral, Mgr. Moravský Krumlov
Marie Tesařová , Hodonín
Oldřich Dašek, Přelouč
MIROSLAV KUBÍČEK, HAVÍŘOV
Vladislav Sommer, Hranice
Jaroslav Boháč, Ing. Brno
Eduard Klech, Hořice na Šumavě
Monika Černá , Kamenný Újezd
Lubomír Skalník, Kostomlaty nad Labem
Dorian Mládek, Třebíč
Zora Procházková, Brno
Radek Michalec, Michalec Přechovice
Josef Soukup, Mgr Vysoké Mýto
Luboš Ondráček , Hodonín
Zdenka Dvořáková, Mgr. Chlumčany u Loun
Marcela Včelková, Most
Jasna Procházková, Praha 5
Zdenka Dvořáková, Mgr. Chlumčany u Loun
Václav Toman, Zvoleněves
Miroslav Čaněk, Valeč
Jana Figarová , Ing. Teplice
Rostislav Lukášík , Karviná
Karel Roháček, RNDr. CSc. České Budějovice
Rostislav Lukášík , Karviná
Jan Kestler, Liberec
Monika a Zbyněk Ušelovi, Boskovice
Zdeněk Pekař, Most
Ludvík Procházka, Praha
Veronika Dvořáková, Hodonín
Jiri Spudich, Liberec
Petra Marika Fingerová, Kostelec nad Orlicí
Petr Svoboda, Lužice
Ilona Surá, Liberec 25
Petr Žlumov, Ing. Kladruby nad Labem 24
Ladislav Konvalinka, Bukovinka
Ilona Veselá, JUDr. Chýně
Renata Wettstein, Hausen am Albis
Jiřina Rattayova, Praha 10
Antonín Rechtorovič, Valašské Meziříčí
Kristina Smíšková, Bc. Praha
Michal Maruška , Praha
Dagmar Janečková, Ing. Ledeč nad Sázavou
Silvie Ambrogini, Mladá Boleslav
Petr Cingr, Praha
Patricia Svačinová, ing. Plzeň
Jan Gyárfás, Příbram
Martin Starý, Hluboká nad Vltavou
Jan Štimák, Mgr. Praha
Marie Poděbradská, Jičín
Jaromír Hrbek, Cheb
Marcela Holková, Letovice
Martin Novotný, Praha
Petra Stachová, Mgr. Vizovice
Josef Babinec, Frenštát pod Radhoštěm
Michal Kandráč, Hlásná Třebaň
Václav Musílek, JUDr. Praha
Jiří Jozífek, Jihlava
Jaroslava Cardová, PaedDr. Hlubočky
Ladislav Nekvapil, Ostrava -Jih
Tomáš Talanda, MUDr. Vsetín
Vratislav Garba, Havířov - Šumbark
Ilona Stránská, Hradec Králové
Ilona Zavřelová, Pardubice
Martin Vopat , Sušice
Pavel Odehnal, Brno
Petr benes, muz Syernberk
Oldřich Minář, Děčín
Lenka Blažková-Šípková, Kojetín
Jiří Matuszek, Ing., CSc Ostrava Fifejdy
Silvia Dovrtělová , Brno
Ivo Brzák, Ing. Praha
Daniel Nosek, Lhotka, Nekmíř
Jaroslav Šlambor, PeadDr. Prostějov
Marek Glajcar, Ing. Český Těšín
Vladimír Řepa, Velký Týnec
Milan Němec, Moravská Třebová
Miroslav Pekár, Bechyně
Jaroslav Nováček , Louny
Miloslav Hanuš, Praha 9
Anna Sušanková , Plzeň
Jana Kubenkova, Ústí nad Orlicí
Ivan Marek, Ing. Praha
Miroslav Vlk, Světlá nad Sázavou
Jiří Bambula, MVDr.l Třešť
Karel Janko, Ing. Podolanka
Marie ŠPATNÁ, MUDr. Slavkov u Brna
Roman Riečičiár, Štětí
Robert Janeček, Ing. Praha
Jaroslav Růžička, Zlín
Petr Vitásek, Most
Anna Červenková, Vrbno pod pradědem
David Jurzica , Brandýs nad Labem
Radek Zelený, Praha 9
Pavel Barták, invalidní důchodce Dobrná
Olga Gonsiorová Gonsiorová, Ing. PhD Litvínov
Martin Starý, Hluboká nad Vltavou
Ivo Husák , Mgr. Břeclav
Petr Hlaváč, Praha 4
Pavel Špacír , Kostice
Jaroslava Jančíková, Dolní Bojanovice
Tomáš Nešleha, Kladno
Tomáš Čaněk, Stařeč
Jan Kudláček, Ing. Pardubice
Jan Kudláček, Ing. Pardubice
Miroslav Švenda, Most
Petr Soukup, Horažďovice
František Zákostelecký, Ing Litvinovice
Marie Tuhá , České Budějovice
David Rušar, Přerov
Jiří Urban, Doksy u Kladna
Milan Malý, Ns (Nasr-aný senior) Čížkovice
Antonie Froliková Český Krumlov čl, Český Krumlov
Jiří Coufal, Mgr Rožnov pod Radhoštěm
Jindřich Sobotka, Říčany
antonín Petružálek,
Soňa Peková, MUDr., PhD. Pchery
Ivo Velička, Olomouc
Bohumil Vojtíšek, Hodonín
Vladimír Pohanka, Ing. Praha
Tomáš Babický, Brno
Petr Velička, Hranice
Antonín Jeřábek, Jeneč
Pavla Krutinová, České Budějovice
Daniel Bernát, Zlín
Marie Toufarová, Klatovy
Čestmír Böhm, Kujavy
Jiří Sluka, České Budějovice
Roman Owczarzy, Orlová Poruba
Pavel Sáňka, Ing. Rájec-Jestřebí
Jakub Tischler, Bc. Tábor
Petr Hurdes, Blansko
Lubomír Vinš, Liberec 7
Josef Zikmund, Ing Povrly
Pavel Škvrna , Ing. Hradec Králové
Jana Novotná, Tachov
Milena Jarská, Litvínov
Milena Jarská, Litvínov
Luděk Čáslavka, Chrudim
Pavel Mrůzek, Ing. Horní Bludovice
Xenie Šustalová, Mgr. Kopřivnice
Martina Bártů, Vyskytná
Radim Černý, České Budějovice
Leoš Turek, Hodonín
Milan Bártů, Vyskytná
Karel Novák, Svitavy
Helena Malá, Nemojov
Daniel Hrivňák, Mgr. Ph.D. Opava - Jaktař
Dagmar Nos Pančíková , Židlochovice
Marie Mrůzková, Horní Bludovice
Břetislav Brener, Havířov
Jiří Pešat, Hukvaldy
Pavel Polák, Liberec
Lukáš Vjačka, Ostrava
František Hübner, Mouchnice
Iveta Stehlíková, Manětín
Jaroslav Holan, Jirkov
Jaroslav Kabot, Český Těšín
Pavla Hloušková, Ústí nad Labem
Jana Fleková, Boskovice
Jan Gottlieb, Pelhřimov
Alena Hubená, Strakonice
Vladimír Dražan, Ing. Plzeň
Stanislav Pavlík, České Budějovice
Robert Kefurt, Praha
Petr Hrnčíř, Hořepník
Zdenka Hrachovinová, Důchodce Chrudim
Romana Kotulanová, Mgr. Praha 5
Jiří Veselý, Teplice
Jana Řeholková, Mělník
Jaromír Faltýnek, Mgr. Blažovice
Otakar Dědek, Praha
Zdenka Kotačková , MUDr Hrubčice
Ilona Ivanová, Stará Ves Nad Ondřejnicí
Kateřina Tchuřová, Hlučín
Markéta Němčíková , Orlová
Jaromír Albrecht, Brno
František Kolář, Protivanov
Dagmar Jungová, Bc. Praha
Danuše Jánská, Dobřany-česka republika
Lenka Kousalová , Mgr Pěnčín
Michal Jůza, Ing. Praha
Věra Benkovičová, Mgr. Pohořelice
Ondřej Musil, Šanov
Karel Kočí, Mgr. Praha
Hana Pihlerová, Praha 9
josef čermák, železnice
Zdeněk Karásek, Ing. Petřvald
Pavel Dvořák, Ostrava
Helena Šafránková, Milovice (obec)
Vilém Valkoun, Mgr. Sychrov
Jiří Salva, Trutnov
Robert Karásek, Ing. Rychvald
Radek Veselý, PharmDr. Rýmařov
Petr Stýskala, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Eva Sochurkova, Moravský Pisek
Libuše Dejlová, Horažďovice
Dagmar Zajíčková, Velké Hamry
Jiří Novotný, Ing. Meziměstí 3
Petr Kolář, Ing. Prostějov
Věra Řezníčková, Chrudim
Marie Kyclová, Ing. Brno
Marie Bednářová, Králův dvůr u Berouna
Rudolf Jadviszczok, Třinec
Věra Landsmannová, Chrastava
Karel Kočí, Mgr. Praha
Karel Kočí, Mgr. Praha
Jaroslav Štěpán, Ptice
Stanislav VODSLOŇ, Plk. v.v. TÁBOR
Mária Nováková, Důchodkyně Vítkov
Stanislav Galásek, Havířov
Jaroslav Henzl, MUDr. Praha 5
Jaroslav Henzl, MUDr. Praha 5
Karel Pastuszek, Karviná-Ráj
Jiří Mrázek, - - - Praha
Blažena Abrtová, Rokycany
Robert Sechovec, Děčín
Taťána Bednářová, Ing Dolní Rychnov
Alexandr Roubal, Ing. Žatec
Jana Jadviszczoková, Třinec
Daniela Kovářová, JUDr. Štěnovice
Jiří Kašpárek, Krnsko
Silvia Finsterlová, Děčín
Pavel Kunert, Zábřeh
Jaroslav Horák, Uherský Brod
Miroslav Šimoník, Brno
Helena Korábová, Ing. Praha
Jiří Pova, Pardubice
Jan Pros, Kolín
Vilém Jordán Matausch, diákon, prof. hudby 128 00 Praha 2
Jan Starosta, Děčín
Václav Bůcha, Rokycany
Peter Šándor , České Budějovice
Michal Hornýš, Ing. Rosice
Milan Dračka, Praha
Josef Bogdány Bogdány, Bogdány Česká Skalice
Miloslav Dyškant, PhDr Mělník 1
Helena Halabrinová, Havířov
Petr Toufar, Ing. Švihov
Petr Šturc, Plzeň
Pavel Halamíček, Ing. Ph.D. Zubří
Jana Hrstková , Pardubice
Jan Žák, MUDr. Bzenec
Jana Krčmářová, ŽAMBERK
otto kukula, Soběšovice
René Václavek , Dřevohostice
štěpán mleziva, Praha 8
Pavel Ryneš, České Budějovice
Ivan Kasík, Loket
Miloš Zelenka, Hamry nad Sázavou
Petr Komůrka, Jílové
Filip Jaromír Večeřa, Vsetín
Pavla Dvořáková, PhDr. Písek
Petr Šneidr, Hradešín
Anton Liščinský, Praha 4 - Kamýk
Jiří Kulha, Blatná
jana kutáková, štěchovice
Karel Rybák, Bechyně
Petr Skolek Most, Most
Eugen Hinterbuchner, MUDr. Roztoky u Prahy
Pavel Khol, Jablonec nad Nisou
Alena Musilová, Střemy
Miloš Novák, ing. Praha
Miloš Kadaník, Ing. Lipová,79845
Jitka Menclova , Praha 10
Jan Danics, Pan Rokycany
Jakub Špirk, Beroun
Jindřich Papay, Děčín
Josef Bláha, PhDr. Olomouc
Renáta Krandová, Praha
Eva Sedláčková, Karlovy Vary
Jana Šneidrová, Příšovice
Marie Eliášová, Dolní Jelení - Rousínov
Milan Doleží, Ing. Zbýšov
Roman Pekala, Ing. Ostrava
Jiří Pavlíček, Žďár nad Sázavou
Vojtěch Šuba, Hranice IX-Uhřínov
Vít Thorio, Dolní Ředice
Jitka Kuhnová , Praha
Pavlína Vilímová, Mgr. Praha
Josef Sluka, Důchodce Benešov nad Ploučnicí
Josef Sluka, Důchodce Benešov Nad Ploučnicí
JOSEF JÍRA, MALÍŘ TEPLICE
Stanislava Kaletusová, Důchodkyně Benešov nad Ploučnicí
Lubomír Dohnálek, Blažovice
Alena Vohánková, Cítoliby (Louny)
Jindřich Sládek, Pardubice
Petr Kocfelda, Praha
Irena Conradova, Conradova Munich
Lubomír Bartoš, Jablonec nad Nisou
Roman Donda, Broumy
Milan Vachek, Mgr. Doudleby nad Orlicí
František Žemlička, Jablonec nad Nisou 4
Zdeněk Zůna, Ing. Praha 6
Jana Frýzlová, Ostrov
Petr Klimek, Kostelec
Miroslava Procházková, Lysá nad Labem
Jiří Pavlíček, Žďár nad Sázavou
Eva Dlouhá , Paní Praha
Marie Šťastná, Brandýs nad Labem
Monika Vítková, České Budějovice
Marcela Vopařilová, PhDr. Beroun
Leona Seidlová, Pardubice
Ivan Zachoval, Ostrava-Poruba
Jarmila Valentová, Pardubice
Hana Skřiváčková , Rokytnice nad Jizerou
Karolína Holková , Letovice
Jana Šafránková, Mgr. Praha
Tomáš Mika , Častolovice
Eva Feberová, Ing. Havířov
Anatolij Kontsur, Ing. Zdice
Pavel Bazger, Ramzová
Marie Bazgerová, PaedDr. Olomouc
Miroslav Vlk, Světlá nad Sázavou
Marie Bazgerova, PaedDr. Olomouc
Jiří Pokorný, Ing Zbýšov
Ivanka Rejmanová , Jablonec nad Nisou
Zuzana Doleží, Zbýšov
Ivan Stejskal, Bc Dvůr Králové nad Labem
Jakub Seidl, Hradec Králové
Ladislav Pátek, Chotěboř
Michaela Sedlová , Hradec Králové
Tomáš Valouch, Olomouc
Václav Gavlovský, Ing. Karviná
Rostislav Slováček, Ostrava
MARIE HEJCMANOVA, PRAHA
Jan Kantor, Bohumín
Michal Srb, Ing. Praha
Stanislava Holcová, Deštná
Jiří Petráš, PhDr. České Budějovicer
Věra Šecová, Jaroměř
Aleš Rejman , Jablonec nad Nisou
Vlastimil Růžička, Poříčí nad Sázavou
Hynek Bandas Bandas, Ing Skalná
Petr Marvan , Mgr. Litvínov
Pavla Kostelecká , Mgr. Litvínov
Jaroslava Škoulová, nemám Kyjov
Roman Čada, Ing. Šestajovice
Karel Holát, Libějovice 79
Jiří Machačík, Ing. Olomouc
Pavel Trauč, Tuchoměřice
Magda Olivová, MGR Kladno
Jindřich Fejt, Holýšov
Karel Mádle, Ing. Turnov
Simona Bryndzakova , Holýšov
Jindřich Fejt, Holýšov
Michal Homola, Klobuky v Čechách
Marie Pučová, Brno
Jaroslav Halama, Malá Skála
Marcela Javůrková, Cheb 2
Josef Vondráček , Vysoké Mýto
Stanislava Šlamborová, Kladno
Miros Pylypcak, Pylypcak Chotěšov
Miloš Rejzl, Železná Ruda
Jan Čáka, Příbram
Jan Dziadek, Mgr. Třinec
Martina Bogdány, Bogdány Česká Skalice
Miloslav Sklenička, Štěnovický Borek
Jana Dragounová, Mgr Most
Věra VOLKOVÁ, Ing. Statenice-Černý Vůl, Praha - západ
Jiří Kratochvíl, Stránecká Zhoř
Petr Paluška, Ing. Litvínov
Dana Fainova, Hejnice
Josef Bílý, Ing. Horní Pěna
Renáta Kovaříková, Soběšovice
Anna Kratochvílová, Stránecká Zhoř
Miroslava Koumarová, Mgr. Krasonice
Eva Čápová, Bratronice
Petr Kolář , Komorní Lhotka
Pavel Pujman, Jihlava
Karel Svatý, Ing. Kladno
Jiří Matějka , Klatovy
Petr Pavlík, Ing. Praha
Miroslav Kunrt , Pobučí
Markéta Gazdová , Psáry Praha západ
Tomáš Macháček , Přerov
Dárka Kašíková, Ostrava
Miloslava Duzbábková, MSc. Rychnov nad Kněžnou
Jan Dvořák, Jablonec nad Nisou
Vladimir Kubsky, Frydek Mistek
Jiří Göth , Jihlava
J.P. Krásný, ak.mal. Praha
Renata Beníšková, Praha
Jitka Bartlová, Český Těšín
Radomir Stetina, Ing. Svate Pole
Vladimír Giecek, Orlová 4
Jan Doležal, Příchovice
Viktor Boček, Ústí nad Labem
Hana Hněvsová, Praha 4 - Braník
Marcela Belicová, Důchodkyně Praha 5
Karel Urban, Veselí nad Lužnicí
František Souš, Doubravice nad Svitavou
Filip Šebek, Úvaly
MICHAELA BĚLSKÁ, Ing. ÚSTÍ NAD LABEM-Krásné Březno
Miroslava Valtrová, DiS Pacov
Josef Špánek , Třebíč
Dalibor Švehla, České Budějovice
David Hladký, Ing Brno
Jan Šimek, Karlík
Vlastimil Calábek, Ing. Litovel
Jiří Šmahel, Ing. Český Krumlov
Roman Merta, ing Bernartice nad Odrou
Václav Král, Plzeň
Martin Šmíd, Bc. Modřice
Karel Sanko, PRAHA
Vladimír Havlíček, Praha 100 00
Emanuel BOLESLAV, TURNOV
Marek Jaroš, Brno
Karel Růžička, Praha
Zdenka Rumpelová, Bohumín
Josef Pavelka, Praha
Tomáš Koláček, Bc. Ostrava
Adam Guliš, Uherské Hradiště
Petra Brabcova, Most
Josef Zettlitzer, Hořovice
zdeněk buchar, martinice v krkonoších
Růžena Cholastová, Ing. Černá u Bohdanče
Radek Šetka, Praha
Petra Veronika Knopp , Třebenice
Jan Řičica, Ing. Praha
Soňa Váňová, Jesenice
Vlasta Řeháková, České Budějovice
Martin Kárych , ing. Ostrava
Martin Zeman, Znojmo
Jan Sobotka, Rajhrad
Pavel POLÁK, Šimonovice
Josef Birnbaum, Domažlice
Jana Kosinská, Ing. Hrob
Marek Hlaváč, Krnov
Jiří Balan, pan Benešov nad ploučnic í
Jitka Rehbergerová, Kájov
Stanislav Holman, Plaňany
Libor Vítek, Bc. Brno
Marie Vojtíšková , České Budějovice
Helena Ghazalová, MUDr. Lubenec
Petr Vaňata, Mgr. Velké Bílovice
Ilona Texlová, Ing. Třebíč
Simona Kotalíková, Praha 9
Jaroslav Chlup , Ing. Brno
Petr Vaňata, Mgr. Velké Bílovice
Stanislav Vik, Hradec Králové
Zdeněk Skácel, Praha
kveta trhlinova, Kájov
Miroslav Kölbl, Pohořelice
Irena Stránská, Mgr. Opolany
Bohumír Pechman, Horní Radslavice
Ladislav Kalousek , Hrabišín
Zdeněk Charvát, Ing. Horní Cerekev
Hana Kozlová, Ing. Havířov
Jana Hudečková, Hvožďany
Vladislav Kluka, Staré Město u Uherského Hradiště
Hana Charvátová, PharmDr. Horní Cerekev
Jiří Řehoř Řehoř, Řehoř Luhačovice
Jana Hudečková, Hvožďany
Robert Dekov, Očelice
Miroslava Nedomová, Chomutov
Karel Dušek, Praha
Vladimír Chrastina, Odolena Voda
Pavel Šimíček, Oskava - Třemešek
Jiří Volek, Ing. Čelechovice na Hané
Jiřina Volková, Ing. Čelechovice na Hané
Alice Munduchová, Jihlava
Alice Munduchová, Jihlava
Pavel Nenicka, ing havířov
Přemysl Kunčický, ing Lipník nad Bečvou
Jaroslav Ševčík, Strážné
Tomáš Kopelent, Plzeň
Jana Kyselová, Břeclav
Leona Veselá, Plzeň 1
Daniel Salvequart, Kotvina
Pavel Bujárek, Semily Bystrá nad Jizerou
Jan Procházka, Dr.Mgr. Brno
Václav Podlipský, Stříbro
Martin Wrzecionko, Ing. Český Těšín
Zdeněk Janošík, Ing. Olomouc
Dagmar Michalusová , Ostrava
Petr Kůrka, Ing. Praha
Vítězslav Pilmaier, Ing. Praha 3
Josef Uchytil, Dačice
Josef Uchytil, Dačice
Jiří Goj, Klimkovice
Vladimír Sluka, Lázně Bělohrad
Edvard Kábele, Praha
Lubomír Hekš , Česká Lípa
Hvězdoslav Leška, Ústí nad Labem
Zdeněk Pilař, Opatovice
Jana Školutová-, - Olomouc
Mária Králová, Ostrava
Miroslav Bahr, Ostrava - Dubina
Blažena Záhorová, MUDr. Praha
Jiří Nevrkla, Dačice
Zdeněk Kotyza, Šardice
Olga Schwarzerová, Ing. Olomouc
Rostislav Procházka, Vyškov
Lubomír Novák, Ing. Česká Třebová
Petr Kalandra, Prostějov
Petra Bobková, Rohatsko
Hana Šolcová, Mgr. Pardubice
Jiří Brázda Brázda, Kladno
Milan Pech, pan Bílina
František Moudrý, České Budějovice
František Konšel, Křenůvky
Lenka Grygarová, Vrchlabí
David Hibsch, Ostrava
Ivo Šajer, Polanka Nad Odrou
Jiří Michnáč, Ing. Ostrava
Ivo Plaček Plaček, Plaček Rakovník
Petr Mikláš, Strání
Libuše Zabloudilová, Krupka
Marie Matoušková, Praha
Stanislava Nevrklová, Mgr. Dačice
Anna Nováková , Brno
Ladislav Doseděl, Frýdek-Místek
Naděžda Matějů , Důchodce Bílina
Jarmila Buchtová, Nový Malín
Jaroslav Charvát , důchodce Cheb
Jaroslav Charvát , důchodce Cheb
Ervín Feber, Ing. Havířov
Otakar Chvala, Havlíčkův Brod
Richard Kaisr , Ing. Praha
Hana Kavalíková, Benátky nad Jizwrou
Margita Kaisrová, MUDr. Praha
Tomáš Lipina, Václavovice
Michal Mácha, České Budějovice
Oldřich Voženílek, JUDr. Rumburk
Pavel Mašek, . Praha
Josef Švarcbek, Planá u M.Lázní
Jaroslava Plachá, Praha
Petr Nesládek, Štětí
Miloslav Brouček, Radenín
Ondřej Nulíček, Ing. Benešov
Pavel Lůčný, Uherský Ostroh
Jiří Jelič , Nový Jičín
Ladislav Kaiser, Klatovy
Jiří Klouda, Ing. Kopřivnice
Marcela Holečková, Holečková Zdice
Marcela U gerová, Kladno
Radka Frömlová , Praha
Lenka Součková, Postupice
František Pšorn, Ing. Smiřice
Vladimír Mačejovský , ing Hradec Králové
Soňa Harthová, Mgr. Brno
Lenka Dolanská , Děčín
Marie Pecháčková, Lanškroun
Marie Kasíková , Loket
Helena Bajgarová , Bohumín
Jitka Nagyová, Přerov
Pavel Bajgar , Bohumín
Hana Michalova, Havlickuv Brod
Karel Doležal, Pan Týnec nad Sázavou Pecerady
Jaroslav Vrba, M. Svatoňovice
Tereza Vymazalová, Olomouc
Marie Valdmanová, Klatovy
Petr Baudiš, Ostrava
Michal Jancsin, Český Újezd
Jitka Hrubá, Hrubá Veverská Bítýška
Marie Břeňová, Polička
ladislav soukup, přeštovice-kbelnice
Karel Derfl, Česká Lípa
marketa spurny, phdr praha
Ivar Tichý, Hostouň
Jana Faltýnková, Blažovice
Vlastimil Kříž, Cheb
Jana Karásková, ing. Tábor
Věra Karafiátová, Uherské Hradiště
Hana Šťastná, Šťastná Habartov
Martin Florian, MUDr. Zvole
Ondřej Nečas, Ing. Brno
Dagmar Krauzová, -------------------- Skorkov
Lada Stránská, Dolní Libchavy
Martin Kovalský, Ostrava
Martin Kovalský, Ostrava
Miroslav Prokš, Děčín X
Milan Nejez , Mgr., MBA Blansko
Aleš Khol, Hostivice
Zdeněk Seliger, Tachov
martin pazdernik, praha
Lenka Zběhlíková Zběhlíková, Zběhlíková Plaňany
Jiří Fiřt, Tršice
Hana Bartoňková, Hradec nad Moravicí
Jaroslava Hillová, Ing Ostrava
Rudolf Wangler, Ing. Hroznatín
Karl Herman Frank, Karlovy Vary
Jakub Polívka, int Vimperk
JAN AUGUSTA, PELHŘIMOV
Božena Hreňová, Ing. České Budějovice
Květuše Vrbová, Uherské Hradiště
Zdeněk Lamplot, Lamplot Labské Chrčice
Kateřina Raušová , Ing. Znojmo
Karel Pěnkava, ing. KarlOVY vARY
Tomas Skulina, Šenov
Marek Miška , Chyňava
Jana Zemanová, Jindřichův Hradec
Čeněk Šašinka, ing Sokoľ
Peter Lamparský, Hamr na Jezeře
Michal Drábek, Ing. Ph.D. Praha
Hana Věchtová, Městečko
Vlastimil Věchet, Městečko
Jana Kulková, Ostrava - město
martin Konečný, mudr Karviná
Světlana Mackovíková, Kostelec nad Černými lesy
Petr Volný, Brušperk
Vladimíra Pekárová, Cheb
Josef Merc, Neratovice
Jan Maršík, Ing. Ceske Budejovice 1
jan urbášek, Šternberk
Jana Štiková , Velký Osek
Marta Telecká Telecká, Telecká Ostrava
Lubomír Man, Mgr. Ostrava 30
Helena Špilauerová, Jindřichův Hradec
Jiří Jíša, Nová Paka
Stanislava Jechová, Praha
Josef Kapl, Bučovice
Eva Urbanová, Praha 8
Ivo Matoušek, Jablonec nad Nisou
Petr Mikláš, Strání
Stanislav Körner, Líně
Dagmar Jeřábková, Mgr. Praha
Rostislav Pivko, Mgr. Havířov
Jana Kavková, Jindřichův Hradec
Václav Pospíšil, Ing. Bruntál
Milan Kámen, České Budějovice
Václav Vohanka, RNDr Most
Kamila Pazderová, Křižanov
Pavel Vodák, Zlaté Hory
LIBOR PONÍŽIL, BRNO
Karel Janda, Ing. Dobřichovice
Jan a Hana Horákovi, Horákovi Malé Předměstí
Dagmar Esserová, Mgr. Staré Sedliště
Monika Trpišovská, Olomouc
Ivan Bavor, lišov
Jan Rogozan Rogozan, Rogozan Vyškov
jaroslava Krejčová, Praha 8
Antonín Konečný, Valašské Meziříčí
Ilona Hegerová, PaedDr. Praha
Ilona Hegerová, PaedDr. praha
Vladimír Neuberg, Praha 4
Karel Rathai, Ostrava 1
Zdeněk Jindra, Ing Praha
Roman Mach, Podnikatel Chomutov
Marek Ševčík, Bc. Kladeruby nad Oslavou 1
Jindřich Novák, Ořech
Jan Adámek, Ing, MBA Ostrava
Irena DeFeo, I Ostrava
Jana Nagovská, Kolín
Hedvika Bukovjanová, Ostrava
Andrea Břeštáková, Praha
Bičiště Jiří, Ing. Hořice
Čestmír Šimoník, Frýdek-Místek
Petr Stečínský, Svitavy
Jiří Gazda, Psáry
Jana Miškovská, Bc Mokré Lazce
František Vlček, Ing. Praha 17-Řepy
Josef Matějka, Vůsí - Květov
Čestmír Staněk, Ing. Zbýšov
sTANISLAV HOŠEK, Ing. Český Těšín
Monika Tůmová, Ing. Praha
Milan Tůma, Sedlec-Prčice
Lukáš Kohout, Křižanov 31, 39843 Bernartice
Jaroslav Jelínek, Ing. Praha, Čakovice
Eva Kaššaiová, Němčice
Jan Skoumal, Melnik
Yveta Sekáčová, Bílovice nad Svitavou
Dagmar Fošumová, Chodov
Václav Polívka, Praha
Jan Komarovsky, Pan Suchdol
Jiří Kniš, Brniště
Aleš Szabo, Havířov
Vojtěch Ventluka, Bc. Nasavrky
Miloslav B ouška, Brno
Petra Boháčová , Hrušovany u Brna
Václav Sciskala, Mgr. Karviná
KAREL KRCHŇÁČEK, ING. HVOZDNÁ
Pavel Moudrý, Přerov
Jiří Zajíc, Ing. Plzeň
Ludmila Maršíková, České Budějovice
Vladislava Sládková, Ing. Praha
Josef Hronek, Kamenice nad Lipou
Zdeňka Štefáčková, Liberec
Straka Zdeněk, Bc. Oskava
Vladimír Fiala, Praha 7
Kateřina Durčáková, Rokytnice
Jiří Pitrun, Ing. Valašské Meziříčí
Helena Berková, Ing. Hovorany
Jan Berka, Hovorany
Jan Jirsa, Ing. Jindřichův Hradec
Jaroslav Bachan, Praha
Zdeněk Nevlud, Ing. Brušperk
Daniel Zarzycki, Třinec
Doris Jonáková, Praha 9 Horní Počernice
Jaroslav Opletal , Olomuc
Jaroslav Opletal , Olomuc
Ivana Patáková, Brno 44
Erika Mrázová , Oslavany
Mirek Strnad, C. Budějovice
Petr Dolejš, Olešná
Martin Albrecht, Tanvald
Monika Illéšová, Dis. Tachov
Jiří Klaban, Jiříkovice
Mario Vlček, Praha
Jaroslava Sebök, Ing. Blažim
Jaroslava Sebök, Ing. Blažim
JOZEF MICHALISKO, MUDr. BRNO
František Císař, Bystřice nad Pernštejnem
Ivana Skučková, Jince
Marie Libánská, Ing České Budějovice
Vojtěch Soudek, Ing. Lišov
Jaroslava Janatová, Praha 8
Vladimir Pospišilík, Dřevohostice
Lidija Činovcová, Mgr Kolín
Karel Pavel Korbel, Praha
Zdeňka Halová , Rokycany
Prokop Boro, Tábor
Petr Kopal, Vavřinec na Moravě okr. Blansko
Alice Kozáková Jirásková, Ing. Hradec Králové
Eva Zoubková, Dobříš
Jan Dvořák, Tábor
Jan Andrš, Karlovy Vary
Milan Boubín, Praha 5
Václava Horáková, Brno
Antonín Kocourek, Mudr. Kolin
Milan Říha , Most
Jarka Čiháková, Praha 3
Stanislav Škapa, Havířov
František Kounek, Mgr Králíky
Miroslav Čejpa, Praha 4
Karel Nuhlíček, Zlín
Max Hillebrand, Ing. Pěnčín
Renata Frnochová, Strakonice
Karel Šůma, Plzeň
Petr Brábník, Nový Bydžov
Ivana Rašková, Praha
František Dlabač, Držková
Jaroslava Rucká, Most
Jiří Šimerda, Ing Praha
Jiřina Špíšková, důchodce Valtice
Tomáš Kopal, Přerov
Kamil Danak, Praha 4
Erik Vehovský, Kobeřice
Martin Doskočil, Praha 5
Václav Dvořák, Praha 8 Kobylisy
Vít Hodes, Ing Hodonín
Věra Němcová, Chlum u Třeboně
Pavel Kořínek , Lázně Bělohrad
Hynek Maděra, Chodov
Jiří Musil, Unhošť
Dušan Venhoda , Mikulovice u Třebíče
Olga Ottová , Mgr. Kopřivnice
Josef Horák, Hrzin
Josef Zeman, Strakonice
Marta Nováková, Mgr. Pardubice
Aleš Stejskal, Brno
Mieczysław Cieśla, MUDr. Havířov
Stanislav Veselý, Praha 17
Pavel Ryšlink, Olomouc 9
Stanislav Žáček, Ing. Sehradice
Zdeněk Kučera , Kladno
tomáš chodounský, ing praha 4 kunratice
Vít Hasík, Vrbice
Vít Hasík, Vrbice
Jan Smola, Ing. Havířov
Antonín Švejcar, Ing Jihlava
Rudolf Košťál, Praha
Oldřich Dobíhal, Ing Praha
Ada Dobihalova, Praha
Vladimír Dobšák, Brno
Josef Outlý, Vyškov 1
Drahomíra Horová, Mgr. Liberec
Karel Frauknecht, Ing. Týnec nad Sázavou
Tomáš Havránek , Hradešín
Zdeněk Novotný, Dolní Dobrouč
Daniel Mildner, Pardubice
Jiří Kozák, Tanvald
jarka danielová, Chrudim
Josef Třasák, Holice 53401
Roman Feda, Ing CSc Bustehrad
Jiří Vlček, Ing. Žatec
Stanislav Musil, Brno
Jan Pisko, Ing. Praha 9
Kamila Černá, Mgr. DiS. Holýšov
Radim Zobač, Břeclav
Radek Mora, Červený Újezd
Václav Harmáček, Praha
Alexandra Jarešová, Praha 10
Vladimír Secký, Zbiroh
Vladimír Šťastný, Výsluní
Milan Menc, Vendolí
Zdeněk Ivo Horák, Mgr. Brno
Jiří Nováček, Praha
Vladislav Mudra, Cheb
Miroslav Kříž, Bečov nad Teplou
Miroslav Kříž, Bečov nad Teplou
Lubomír Maren, Ostrava
Jiří Houfek, Janov n.N
Zdeněk Halabica , Ostrava
Alena Čížková, Mgr Praha 5 - Smíchov
Věra Havránková, Bečváry
Helena Rosenkrancová , Doksany
Helena Rosenkrancová , Doksany
Milan Horák, Prachatice
Paula Koubová, Mgr. Mariánské Lázně
Václav Kopecký, Praha 12
Vladislav Foukal, Ing. et Ing. Olomouc
Vlastimil Černý, Roztoky
Jiří Němec, Olomouc
Ladislav Polák, Praha
Vojtěch Janeček , Kolin
Petr Budin, Třebíč
Naděžda Dvořáková , Bechyně
Taťána Böhmová , Holice v č.
Jaroslav Novotný, Ing Olomouc
Tomáš Vávra, Ing. Praha
Radim Novotny, Ing. Jihlava
Dagmar Brožková, DiS. Brno
Antonín Gelnar, Ing Polanka nad Odrou
Jitka Kalousková, PhDr. Praha 8 - Kobylisy
Josef Staněk, Inženýr Brno
Petr Šimka, Ing Klatovy
Vladka Špidlová, Karlštejn
Jaroslav Kolda, Bc. Břeclav
Petr David, Hlinsko
Martin Huněk, Ing. Velká Morava 57
Jan Smetana , Praha
Jakub Janda, Ricany
Vladimír Finfas, Kutrovice
Miroslav Prášek , Lichnov okr.Nový Jičín
David Zeman, MUDr. Ing. Kyjov
Ivan Kovář, Ústí nad Orlicí
Miloš Kozelka, Kladno
Josef Měcháček, Lhota u Lysic
František Sechovec, Kladno
Blanka Zahradníková, Dobřany
Jaromír Dopita , Nasavrky
Jaroslav Fiala, Ing. Brno
Karel Vališ, Ing. Uherské Hradiště
Naděžda Dvořáková , Bechyně
Jiří Grund, Jílové
Dalibor Greč, Střížovice
Zdeněk Ostrožík, Zlín
Radomír Malý, Vsetin
Petr Stejskal, Mgr. Holešov
Karel Strahovský , Mělník
Viktor Levitus, Ing. Praha 6
Jan Ptáček, Vrchlabí
Alexandra Schrollová, Praha 5 - Smíchov
Alice Majorová, Cerhenice
Marek Vavruška, Hlučín
Antonín Slabotínský, Kobeřice u Brna
Eva Farníková, Orlová-Lutyně
Zuzana Swaczynova, Karviná
Zuzana Swaczynova, Karviná
Jiří Melichar, Roztoky
Miroslav Sitta, Česká Metuje
Slávek Všetečka, Chotusice 22
Miroslav Nohel, Ing. Ostrava
Petr Přibyl, Rapšach
Rudolf Jagla, Staré Bříště
Jindřiška Jaglová, Mgr. Staré Bříště
Roman Stratil , Bc. Kuřim
Marek Majdanics, Ostrava
Jaroslav Kral, Ing. Kopidlno
Helena Strnadlová, Nový Jičín
Miroslav Hrdlička, Klatovy
Miroslav Prášek, Lichnov okr.Nový Jičín
Miroslava Večerková, Mgr. Olomouc
Karel Vičar, Přerov
Tomáš Šimčík, Holešov
Radim Vach, Blansko
Jiří Sochor, ing Písek
Marie Šedá , Živnostník Klášterec nad Orlicí
Petr Sehnal, Blansko
Yvona Škurková, Bc. Olomouc
Kateřina Vachová , Ing. Blansko
Martin Novák, Martinovice
Eliška Šebková, Rokycany
Vladimír Havelka, Hodonín
Jana Havelková, Hodonín
Richard Čapek, Doc. RNDr. CSc. Praha
Tomáš Došlík, Ing. MBA Praha 6, Suchdol
eva Mašková, Ústí nad Orlicí
Josef Vitek, Prostějov
Lubomír Unzeitig, Lukavice na Moravě
Daria Tvrdá, Třinec
Pavel Kloboučník, Plzeň 3, Skvrňany
Jiří Virág, ing. Šternberk
Eva Unzeitigová, Lukavice na Moravě
Alena Kalivodová , Pištín
KAREL BLAHUTA, Frýdek-Místek
František Brettschneider, Radvanice v Čechách
Pavel Mynář, pan Bludov
Jan Schauer, Mgr Žimrovice
Petr Stárek, Praha 10
Jaroslava Hrbková, Hradec Králové
Miroslava Chmelařová, Ing. Nový Jičín
Jiří Vilček, MUDr Oldřichovice
Zdenka Křížová, Praha 4
Tomáš Verner, Mgr Praha
Tomas Hruska, Opava
Inka Reiterova, Praha 9
Inka Valko, Praha 9
Zdeňka Vlachová, Mgr Praha
Pavel Vlach, Strmilov
Pavel Stejskal, Mgr. Stará Ves
Ivana Melkusová , Praha
Lenka Provazníková, Ing. Brno
Josef Ludvík, Pardubice
Bořivoj KŘÍŽ, Ing. Šumperk
Jan Šíma, doc. RNDr., Ph.D. Soběslav
Josef Štěpán , Sušice
Jaroslav Dušek, Nové město pod Smrkem
Milan Strnadel , Nový Jičín
Jana Šubrtová, Plzeň
Martin Dzur, JUDr. Praha
Vladimír Měkýš, Háj ve Slezsku
Jiří Chrást, důchodce Brno
Stanislav Haas, Braškov
Lubomír Šnajdr, Plzeň
Lubomír Šnajdr, Plzeň
Stanislav Kopecký, Strážov
Kateřina Mikešová, Vodňany
Naděžda Hluchníková, pedagog ve výslužbě Dolní Benešov
Josef Sakáč, Ratíškovice
Ivana Votrubcová , Ústí nad Labem
Vladimír Vopat, Ing. Třebusice
Jindřich Bůžek, Ostrava
Milena Bílková, Plzeň
Kamil Strejček, Mladá Boleslav
Daniel Korol, Kácov
Ladislav Vašek, Nový Jičín
Stanislav Plachý, RNDr., CSc., MPA Brno
Vladimír Lukaštík, Mgr. Praha
Naděžda Dvořáková, Bechyně
Petr Pěnička, ing. Jilemnice
Hana Brulíková , České Budějovice
Brigitta Vildová, Česká Lípa
Petr Tesařík , Česká Lípa
Michaela Racková, Česká Lípa
Ladislav Hanuš, Ing. Mgr. Ph.D. Brno
Richard Mariaš, PaedDr. Praha 6 - Dejvice
Pavla Bolfiková, Mgr. Rakovník
Růžena Moniková, Varnsdorf
Radka Chodurova, Ing. Dobra Voda u Ceskych Budejovic
zdeněk sedlák, vícenice u náměšťě nad oslavou
Miluška Vajnerová, Praha 2
Petra Kaprasová, Praha 2
Petra Kaprasová, Praha 2
Jiří Vavruška, Litoměřice
Petr Svoboda, Železný Brod
Petr Šturc, Plzeň
Dana Vondráčková, Praha
Libor Weizenbauer , Děčín
hana šmídková, brno
Jan Havel, Karlovy Vary
Vratislav Němec, Frýdek-Místek
Pavel Řehořka , Brno
Monika Bathova, Praha 1
Kristýna Seizi, Králův Dvůr
Zdena Tišerová, Mariánské Lázně
Dominika Královičová, České Budějovice
Tomáš Morávek, Ladná
Roman Poluda , Ostrava
David Lev Růčka, dolni domaslavice
Jan Preibisch, Liberec
Petr Jurášek, Olomouc
Petr Jurášek, Olomouc
Tomáš Čada, Kyjov
Vlasta Buzkova , Pisek
Věroslav Olič, Ing. Praha
Václav Petrovec , Žatec
Libuše Sabová, Jiříkov
Jaroslav Huňát , Blšany
josef šlajchrt, jindřichův hradec
Veronika Šťastná, Ing. Vacov
Taťána Vroblová, Mgr. Horní Bříza
Pavel Stryk, Olomouc
Jolana Pěnkavová, Radnice
Marie Schindlerová, Olomouc
Vladimira Nichilson, MUDr Cernosice
JAROSLAV HAVEL, Rumburk
Jaroslav Pížl, Ing. Bavorov
Tomáš Knitl, Neratovice
Vlastislav Čunderle, Seloutky-Prostějov
Jana Peterová, Mgr. Bublava
Marie Čermáková, Hluboká nad Vltavou
Petr Halas, Brno
Marie Radimecká, Dolní Břežany
Eva Jelínková, Lysá nad Labem
Michaela Nečesalová, Praha - východ
Jiří Podolský, Nové Město nad Metují
Ludmila KRAUSOVÁ, Vysoká u Příbramě 148
Petr Beneš, Brno
Vladislava Reková, Rožnov pod Radhoštěm
Jana Stárková, Mgr. BRNO
Jitka Steffková, Havířov
věra navrátilová, Liptál
Jaroslav Nápravník, Pacov
Inka Babáková, Hradec Králové
Radim Lichnovský, Frenštát pod Radhoštěm
Karolina Konšelová, Paní Postupice
Oldřich Bureš, Svitavy
Miroslav Mádle, Hradec Králové
Zdeněk Hodr, Staré Hradiště
Boris Jaroš, České Budéjovice
Milan Matyska, Ing. Pardubice
Jitka Mirvaldová, Čelechovice na Hané
Ivana Andre, Ing. Praha
Jiří Němec, Ing. Náměšť nad Oslavou
Stanislav Tesař, Ing. Náměšť nad Oslavou
Jaroslava Vágnerová, Tábor
Přemysl Janýr, Vídeň
Irena Kubiczková, Třinec
Radka Loskotová, Mgr. Ústí nad Labem
Pavel Loskot, Ing. Ústí nad Labem
Jaroslav Pazděra, FRÝDEK-MÍSTEK
Jaroslav Pazděra, FRÝDEK-MÍSTEK
Zdeněk Novák, Ing. Zlín
František Skála Skála, Plzen3 Na dlouhých záhonech 506/16
Miroslav Doležal, Žďár nad Sázavou
Vladimír Daniš, Praha 20
Jaroslav Plos, České Budějovice
Lenka Lavičková, Přerov
Ivana Vysloužilová, Přerov (okr. Přerov)
Vítězslav Bílek, Praha
Stanislav Zeman Zeman, Zeman Karlovy Vary
Alena Skleničková, Ing. Štěnovický Borek 31
Vlastimil Kyncl, Svratouch 154
Lenka Boledovičová, Chomutov
Štěpán Benda, kašperské Hory
Martin Andrés , Prostějov
Stanislav Horníček, Vraclav
Zdenek Novák, Brno
Patrik Johnson, Náchod
Václav Fišer, Ing. Brno
Jiří Pěč, Kynšperk nad Ohří
Tomáš Babický, Valašské Meziříčí
Vladislava Tomášková, Velešín
Josef Vítovec, Cheb
Petr Štolfa, Praha 7
Vítězslav Sládeček, Praha
Karel Petřík, - Nymburk
Bořivoj Stamberg, Malčín
Alena Gottwaldová, Brno
Jana Šenkýřová, Praha 6
Turija Kempe, Kratochvilka
Věra Ježková, Ing. Bc. Krásný Les
Tomáš Horák, Týn nad Vltavou
Klára Thumová, Praha
Ludmila Thumová, Praha
Karel Kouřil, Ing. Holešov
Petr Křepinský, Světlá nad Sázavou
Věra Jelínková, Ostrava - Poruba
Pavlína Šroubová, Nymburk
Tomas Hrubec, Praha
Jana Dudová, Úvaly
Adam Nesnídal, Znojmo
Milan Svatoš , Zlin
Petr Zinek , Ing., MBA Praha
Miroslav Galaňuk, Ostrov Nad/Ohří
Jaroslav Martínek, Ing Říčany u Brna
Jaroslava Jacobiová, Plzeň
Ondřej Vytásek, Prostějov
Vlasta Absatzová, Mgr. Brno
Radim Vykopal, Ostrava - Nová Bělá
Helena Říhová, Praha 7
Michal Schuster, Náchod
Eliška Hávová, Mgr. Brno
Kamil Papežík , Frýdek-Místek
Stanislav Sekanina, Boskovice
Alena Machová, Boskovice
Jiří Doubrava, Mikulášovice
Petr Hanák, Olomouc
Jaroslava Kaplová, Brno 16
Jiřina Černá, Ing. Praha
Miroslava Svobodová, Ing. Třebíč
Iva Pokorna, ing. Praha
Jana Samková, Mgr. Praha
Vladimír Samek, Mgr. Praha
František Mařík, Kadaň
Marie Maříková, Kadaň
František Větříček, 35002 Cheb
Růžena Šašková, Kostelec nad Orlicí
Stanislav Vlasák , Kladno
Ivana Haslingerová, RNDr., CSc. Praha 5
Korotvička Ivan, Ing. Praha
jiří Vlastník, Praha
Alena Benešová, Mgr. Hranice
Tomáš Krňávek, Dělník Ivanovice na Hané


Podpisů celkem: 3747 Podpisů zveřejněných: 2820

 

Záznam ze shromáždění na Vítkově 1. května 2023

Výzva POJĎME SE NEBÁT!

(text výzvy)
PODEPSAT VÝZVU

Mír a spravedlnost

Prohlášení k výzvě Mír a spravedlnost

Bašta na Hrad!

Společná výzva zástupců stran, hnutí a spolků

17. 11. pochod Zachraňme náš stát z Vyšehradu na Národní

(podrobnosti)

Vyhlášení iniciativy Zachraňme náš stát

Záznam z vyhlášení výzvy Zachraňme naši republiku


 

#zachranmenasstat