Přednášky

7. listopadu: Hovory na pravici – Jak se pozná totalita. Za názor do basy? Jak se bránit zvůli novodobých cenzorů

Akce D.O.S.T. pořádá v den patnáctého výročí zveřejnění Manifestu D.O.S.T. v pondělí 7. listopadu od 17 hodin svůj třicátý čtvrtý diskusní večer s názvem Hovory na pravici. Večer pod názvem Za názor do basy? Bude věnován tématu, jak se bránit zvůli novodobých cenzorů. Setkání se uskuteční v Praze 1 na Novotného lávce v budově ČSVTS (Novotného lávka č 5, sál č. 217).

Panelové diskusi bude předcházet minipřednáška Jiřího Fuchse na téma JAK SE POZNÁ TOTALITA. Jako hosté vystoupí bezpečnostní analytik a zakladatel PRAK Jan Schneider. Šéfredaktor magazínu Protiproud Petr Hájek, senátorka Jana Zwyrtek Hamplová, ředitel Společnosti pro obranu svobody projevu Vlastimil Veselý, politický analytik Institutu Václava Klause Ladislav Jakl a místopředseda Akce D.O.S.T. Michal Semín. Celým večerem bude provázet předseda Akce D.O.S.T. Petr Bahník.

7. listopadu od 17 hodin, Novotného lávka v budově ČSVTS (Novotného lávka č 5, sál č. 217), pořádá Akce D.O.S.T. (odkaz)

 

Prohlášení iniciativy Zachraňme náš stát k 2. kolu prezidentských voleb

Prohlášení k hlasování o nedůvěře vlády

(text prohlášení)

Mír a spravedlnost

Prohlášení k výzvě Mír a spravedlnost

Bašta na Hrad!

Společná výzva zástupců stran, hnutí a spolků

17. 11. pochod Zachraňme náš stát z Vyšehradu na Národní

(podrobnosti)

Vyhlášení iniciativy Zachraňme náš stát

Prohlášení iniciativy Zachraňme náš stát ke státnímu svátku 28. října

28. říjen 1918 je důležitým mezníkem v tisícileté historii české státnosti. Došlo k formální obnově naší suverenity, k opuštění... (číst celý text)

Tisková zpráva ke vzniku výzvy Zachraňme naši republiku

(číst celý článek)

Záznam z vyhlášení výzvy Zachraňme naši republiku


 

#zachranmenasstat