Věstník Vltava

první číslo – březen 2023


(stáhnout pdf)

Vážení příznivci iniciativy Zachraňme náš stát, nastává okamžik, kdy je nutné mobilizovat naše síly.

Naše země je v ohrožení ještě dalekosáhleším, než byla v době vzniku naší společné iniciativy. Média dosadila na prezidentský post válečného štváče, generála vojenské organizace, jež je známá svou agresivitou a bývalého rozvědčíka komunistické diktatury. Nic na tom nemění to, že již po pár dnech po zvolení jsou sami jeho voliči zděšeni jeho výroky. Moc je uchopena a média mají dále celou situaci pod kontrolou, stejně jako tomu bylo v roce 1948.

Přesto nám však Moc, zaslepená svou neotřesitelností, ponechává „blahoskloně“ ještě určité poslední výdobytky svobody. Protože nám leží na srdci osud naší země, jsme povinni ji využít. Můžeme sice demonstrovat, ale v současné situaci pouhé demonstrování nestačí, protože média dále drtivě našeptávají občanům ČR globalistickou a progresivistickou propagandu s cílem znevěrohodnit alternativní myšlenky. Jediná možnost jak můžeme změny dosáhnout, je promluvit pravdivě s těmi, ke kterým se nic jiného než propagandistické informace nedostanou.

Vláda velmi aktivně připravuje omezování svobody slova, webů. Blokace příspěvků na sociálních sítích je již v plném proudu. Ale ještě nám stále nevzali možnost pohybu, možnost tisknout a poštovní schránky. Abychom měli šanci něco změnit, je potřeba, aby se nás spojilo mnoho. Pokud nás bude 5 tisíc a každý z nás vytiskne 100 letáků, vznikne 500 tisíc výtisků. Pokud nás bude 50 tisíc, vznikne výtisků 5 miliónů. Věříme, že již od začátku se nás nejméně 5 tisíc do této akce zapojí, ale v budoucnu nás bude jistě víc než 50 tisíc. Máme velkou šanci, že oslovíme skutečně širokou veřejnost.

Víme, že stojíme proti obrovské finanční a mediální síle, ale na naší straně je zodpovědnost za budoucnost našich dětí, láska k naší vlasti a mnoho lidí ochotných se zapojit. Abychom skutečně mohli dosáhnout důležitých výsledků, potřebujeme vybudovat síť dobrovolníků. Iniciativa ZNS sdružuje mnoho organizací, pokud jste již obesíláni z jejich mailových systémů, informace se k vám dostanou touto cestou. Pokud se chcete zapojit mimo tyto organizace, přihlaste se k odběru informací přímo na ZNS. Ale již i v současnosti nám některé poštovní servery naše e-maily blokují. Proto pravidelně sledujte náš web zachranmenasstat.cz a informační server vltava.news, a pokud by se stalo, že nám webové stránky nebudou delší dobu fungovat, nainstalujte si webový prohlížeč Tor Browser (z torproject.org) a do adresní řádky napište tento text: uohky37h6gx3uqxfrgyrzdie4zfa4las4h7ydf4kbnx6wbrx46llj3yd.onion Tak se dostanete k našim informacím, i kdyby nám zablokovali domény.

V každém krajském městě i ve všech městech okresních vytváříme informační středisko, kde také budeme poskytovat aktuální informace k šíření. Pokud byste se na vytváření těchto středisek chtěli přímo podílet, pište na adresu organizace@zachranmenasstat.cz

Jednou za měsíc budeme zveřejňovat Věstník Vltava, který bude k dispozici na zachranmenasstat.cz a vltava.news, a současně vám informaci o něm rozešleme mailem. Věstník ve formátu můžete stáhnout a VŠICHNI SPOLEČNĚ HO MŮŽEME TISKNOUT a šířit po svém okolí. V době cenzury na internetu je to stále jediný způsob jak dostat informace k lidem, které je nutné oslovit.

Pokud se do toho zapojíme skutečně všichni, věříme, že naší budoucnost dokážeme změnit.


    

    

Vysílání Národního proudu 22. 3. 2024

Náš nejcennější státní symbol, zlatý korunovační kříž, byl na půl roku odvezen do německého...
 

Záznam ze shromáždění na Vítkově 1. května 2023

Výzva POJĎME SE NEBÁT!

(text výzvy)
PODEPSAT VÝZVU

Mír a spravedlnost

Prohlášení k výzvě Mír a spravedlnost

Bašta na Hrad!

Společná výzva zástupců stran, hnutí a spolků

17. 11. pochod Zachraňme náš stát z Vyšehradu na Národní

(podrobnosti)

Vyhlášení iniciativy Zachraňme náš stát

Záznam z vyhlášení výzvy Zachraňme naši republiku


 

#zachranmenasstat